14 Software pro virtuální schůzky/konference, který byste měli používat v roce 2023

Virtuální schůzky se staly nutností pro vzdálené týmy. Aby byly efektivnější, zde je několik užitečných videokonferenčních programů.

E-mail je pro sdílenou společnost dobrý způsob, jak spolu mluvit. Ale nic není lepší, než si s někým promluvit osobně. Od pandemie se nástroje pro online chatování a schůzky staly nezbytnými pro každodenní život.

Tento konferenční software je nezbytný pro vzdělávání, podnikání a osobní potřeby. Lze jej použít pro online kurzy, virtuální setkání, události a sdílené schůzky. Takže v tomto příspěvku na blogu budeme hovořit o některých z nejlepších programů pro videochat, které byste měli vyzkoušet.

Jaký význam mají konference v moderní pracovní kultuře?

Existuje mnoho důvodů, proč je software pro videochat životně důležitý na moderním pracovišti. Videochatování umožňuje dvěma nebo více lidem spolu mluvit, i když jsou na různých místech. Kvůli tomu způsobila významnou změnu ve firmách a životech lidí.

Světová epidemie je snadno pochopitelným příkladem toho, proč je videochat v práci životně důležitý. Můžete mluvit a sdílet myšlenky prostřednictvím videochatu, aniž byste se museli osobně setkávat. To nejen šetří čas, ale také usnadňuje mluvit s lidmi, aniž byste něco vzdávali.

Videochatování vám umožní mluvit o čemkoli a o všem, aniž byste se pohnuli o píď. Můžete jej použít na volné noze nebo práci z domova. Videochatování výrazně změnilo moderní život, protože umožňuje lidem mluvit tváří v tvář a zároveň šetřit čas a peníze.

Kolik aplikací pro videokonference se objevilo za poslední tři roky?

Od doby, kdy byly poprvé představeny, jsou cloudové systémy videochatu stále lepší a lepší. Ale kvůli celosvětové epidemii se v posledních třech letech zvýšil počet lidí, kteří používají slavný software pro videokonference.

Jak by tedy tvůrci mohli neudělat v aplikacích pro videokonference více možností? V online světě se objevilo mnoho nového softwaru pro videochat. Možná nejsme schopni přesně říci, kolik aplikací pro videokonference se v posledních letech objevilo, ale nyní jsou jich desítky.

Jak jsme zmínili, na internetu můžete najít desítky softwaru pro videokonference, takže výběr toho nejlepšího pro vás může být náročný. Proto jsme vám přinesli jeden z nejspolehlivějších videokonferenčních softwarů.

Nezmínili jsme však Zoom, Teams, Google Meet, Skype atd., protože ty jsou již známé a naším hlavním cílem je přinášet nový software.

Webex

Webex je populární a poutavý software pro videokonference. Je to dokonalý moderní software pro naše moderní pracovní prostory. Tento software má několik inteligentních funkcí, které vylepšují jednání a usnadňují komunikaci.

Webex je software, jehož použití nikdy nebudete litovat díky jeho jednoduchosti a přímočarým funkcím. Hlavním důvodem jeho popularity jsou jeho inteligentní funkce. Například potlačení hluku, sdílení reakcí s emotikony, snadné hlasování, funkce Q&A atd.

  Jak znovu spustit zkratku Backspace v prohlížeči Chrome

Kromě toho je Webex přizpůsoben po celém světě, protože překonává jazykovou bariéru. Tento software vám poskytuje jazykový překlad v reálném čase do více než 100 jazyků. Od automatického přepisu až po diskuse v malých skupinách, Webex vám umožní snadno sladit váš profesní a osobní život.

Přejít na schůzku

Jak název napovídá, GoTo Meeting je profesionální software pro chat a videokonference. GoTo je nejlepší střední nebo přenosná kancelář, která umožňuje zaměstnancům připojení během několika sekund. Díky tomu mohou členové týmu ušetřit čas a pracovat efektivněji.

Co se týče funkcí, GoTo má co nabídnout. Veškerý software pro videokonference má základní funkce, jako jsou audio a video konference, ale GoTo nabízí také živý skupinový chat pro lepší zážitek. Navíc tento software obsahuje nástroje pro předávání a aplikaci, které zlepšují výsledek schůzky.

Software GoTo umožňuje uživatelům blokovat oznámení, přepínat prezentující, zaznamenávat schůzky, chránit svá data a další. GoTo je však výkonný mobilní software s několika funkcemi za pouhých 12 $ měsíčně.

Modré džíny

BlueJeans je další moderní pracovní nástroj pro audio a video konference. Tato platforma má několik nástrojů pro spolupráci, díky nimž je efektivní pro týmovou práci a základní každodenní diskuse.

Blue Jeans je jednoduchá a základní cloudová konferenční platforma. Díky tomu, že se to stalo na našem seznamu, je jeho uživatelské rozhraní. Na rozdíl od jiných komplikovaných platforem umožňuje Blue Jeans členům týmu připojit se ke schůzce jediným kliknutím.

Blue Jeans možná není tak vyspělý jako ostatní z hlediska spolupráce a koordinace, ale nabízí základní funkce. Blue Jeans umožňuje uživateli sdílet obrazovku, plánovat a zaznamenávat schůzky pouhými několika kliknutími. Kromě toho Blue Jeans také podporuje mobilní zařízení, prohlížeč a počítač, což vám pomůže užít si nepřetržité schůzky kdekoli a kdykoli.

Životní velikost

Lifesize byste již znali, kdybyste byli součástí družstevní společnosti. Pokud ne, pomůžeme vám. Lifesize poskytuje konferenční software již více než deset let. Tato cloudová platforma poskytuje vysoce kvalitní prostor, který spojuje lidi na stejné obrazovce.

Lifesize podporuje mobilní i desktopové aplikace. Tento software vám umožňuje pořádat měsíční schůzky s více než 100 účastníky za 12,50 $. Když mluvíme o funkcích, Lifesize nezaostává za žádným moderním softwarem.

Mezi primární funkce patří sdílení obrazovky, více displejů, sdílení prezentací, zvedání ruky a další. Platforma Lifesize má funkci připojení a nahrávání jedním kliknutím, která může ušetřit čas a nahrávání vám může pomoci pro budoucí použití.

Adobe Connect

Adobe Connect nabízí mnohem více než jiné podobné platformy. Má všechny základní funkce, jako je zvedání rukou, sdílení obrazovky, nahrávání atd. Nabízí však mnoho dalších pokročilých funkcí, které vám pomohou ještě lépe zorganizovat vaši schůzku.

Mezi jedinečné funkce Adobe Connect patří živý chat účastníků, ankety a průzkumy, oprávnění k účasti, registrace, poznámky a další. Kromě toho můžete také zdarma používat Adobe Connect s omezenými funkcemi. Prémiová verze je však ve srovnání s jiným softwarem na seznamu poměrně drahá.

přidej se ke mně

Join.me je software pro videokonference z rodiny Goto. Tato jednoduchá primární platforma je nejvhodnější pro malé podniky, protože není ani drahá, ani nenabízí mnoho pokročilých funkcí. Díky tomu se snadno používá a je nákladově efektivní.

  Top 10 zámků dveří s klávesnicí pro bezproblémové zabezpečení domácnosti

Mezi primární funkce tohoto softwaru patří skupinový živý chat, audio a video konference, blokování upozornění, nahrávání atd. Kromě toho je join.me mobilní aplikace; můžete jej tedy použít kdykoli bez problémů.

Kromě toho lze join.me používat zdarma. Zdarma můžete provádět neomezené sdílení obrazovky a jednoduché videokonference. Podporuje několik jazyků, jako je němčina, francouzština, angličtina atd., díky čemuž je preferován po celém světě.

Přičemž

Soukromí je největším problémem, když používáme cloudovou platformu, ale Whereby porušuje všechny tyto normy. Whereby je software pro videokonference šetrný k soukromí a používání Whereby je stejně jednoduché jako ABC.

Díky tomu, že se Whereby dostal na tento seznam, je jeho všestrannost za minimální poplatek. Přičemž je zdarma k použití software s omezenými funkcemi. V této bezplatné verzi můžete vést skupinovou schůzku po dobu až 45 minut. Kromě toho musí jeden z členů vašeho týmu nainstalovat jakýkoli software, aby mohl používat tuto platformu.

Svůj odkaz pro připojení si můžete snadno přizpůsobit a odeslat ho účastníkům. Tento software obsahuje všechny základní funkce, jako je streamování videa, sdílení obrazovky, prezentace atd. Prémiová verze však není tak drahá; můžete si to dovolit i pro více funkcí.

RingCentral

Nalezení konferenčního softwaru integrovaného s funkcemi zpráv, videa a zvuku je složité. Vaše hledání ale může skončit u softwaru RingCentral. Tato cloudová platforma poskytuje vysoce kvalitní prostor pro vytvoření vaší schůzky.

Software pro videokonference má desítky jedinečných funkcí a RingCentral stále dokáže vyniknout. Kromě základních funkcí, jako je sdílení obrazovky, nahrávání, plánování atd., RingCentral přináší přepis podporovaný AI.

Musíme však uznat, že RingCentral je ve srovnání s mnoha konferenčním softwarem na seznamu poměrně drahý. Vyplatí se však investovat, abyste si mohli vyzkoušet špičkové funkce a další integrovaný software.

Číselník

Hledáte přímočarý a uživatelsky přívětivý software pro konference? Nehledejte nic jiného než DialPad. Dialpad Meetings je výkonný software pro videokonference s robustní sadou funkcí. Pomocí číselníku se můžete snadno spojit s kýmkoli, kdekoli a kdykoli, pomocí několika kliknutí.

Od sdílení prezentací až po vedení webinářů se pro vás Daipad Meetings může stát rychlým a snadným komunikačním médiem. Dialpad Meeting přichází s několika výkonnými funkcemi. Mezi hlavní funkce patří sdílení obrazovky, virtuální pozadí, nahrávání a další.

Kromě toho je Dialpad Meetings integrován s mnoha dalšími nástroji produktivity, jmenovitě Kalendář Google, Slack, Salesforce atd., což tento software ještě více vylepšuje. Pokud chcete efektivně zažít efektivní schůzku, pak stojí za zvážení Dialpad Meetings.

Místnost TrueConf

Pokud jste unaveni z nekvalitního softwaru pro videokonference, nezkoušeli jste TrueConf Room. TrueConf Room je populární cloudový software pro videokonference, který poskytuje nejlepší zážitek ze všech aspektů schůzky.

Tento špičkový software pro videokonference vám nabízí řadu výkonných funkcí, které dodají vašim schůzkám lesk. TrueConf Room je krátké komunikační médium, takže je ideální volbou pro podniky se vzdálenými týmy a klienty.

  Jak resetovat nebo vymazat návrhy vyhledávání na Instagramu

Některé jedinečné funkce TrueConf Room jsou, že podporuje více obrazovek, poskytuje kvalitu videa 4k, má pokročilý audio systém a další. TrueConf je integrován s dalšími funkcemi pro spolupráci, jako jsou virtuální tabule, sdílení dokumentů atd., což vám může pomoci usnadnit vaše schůzky.

FreeConference.com

S FreeConference.com si můžete užít účast a pořádání skvělých webinářů a schůzek, aniž byste museli vydělat peníze. Tento software má všechny základní výkonné funkce, jako je sdílení obrazovky, virtuální pozadí, nahrávání videa a další.

FreeConference.com však nabízí také prémiovou verzi pokročilých funkcí za dostupnou cenu. Tento uživatelsky přívětivý software se snadno přizpůsobí vašemu podnikání, ať už jste v kooperativním podnikání nebo ve vzdělávání. Díky FreeConference.com bude vaše setkání organizované a produktivní na pár kliknutí.

Jami

Tento software na seznamu nelze mylně považovat za pouze konferenční software, protože nabízí mnohem více. Jami je nástroj pro videokonference s otevřeným zdrojovým kódem a zaměřeným na soukromí, který musíte při svých schůzkách zvážit.

Software poskytuje nejen bezpečnou a spolehlivou platformu pro konference, ale má také další funkce. Primárními funkcemi softwaru jsou audio a video hovory, sdílení souborů a sdílení obrazovky.

Dalším důvodem, proč si tento software můžete osvojit, je jeho všestrannost. Tento software je k dispozici pro různé operační systémy, včetně Windows, MacOS, Linux a mobilní zařízení. V důsledku toho si bez problémů užijete nebo využijete své jednání na maximum, bez ohledu na vaše potřeby.

Talky.io

Talky.io je další bezplatná platforma pro videokonference na našem seznamu. Je to vynikající nástroj pro vás, pokud hledáte platformu pro virtuální setkání. Od virtuálních tříd po rodinné konverzace, Talky.io může být vaším efektivním médiem všech dob.

Lidé široce přijímají Talky.io kvůli jeho jednoduché a snadné navigaci. Navíc, i když chcete zahájit schůzku, musíte vytvořit místnost a sdílet adresu URL mezi účastníky. Nepotřebují se registrovat ani stahovat žádný jiný software, aby získali přístup k vašemu setkání.

Celkově je Talky.io vysoce doporučeným konferenčním softwarem, protože se jedná o zcela bezplatnou platformu bez volání nebo časového omezení. Talky.io je vhodný pro profesionální i osobní videokonference.

Jitsi Seznamte se

Pokud chcete bezplatný software pro videokonference, podívejte se na Jitsi Meet. Jitsi-meet je perfektní a přímočaré řešení, pokud hledáte software pro videokonference. Ať už jde o soukromí nebo rozpočet, Jitsi Meet dokáže vyřešit většinu vašich problémů.

Jitsi-meet je bezplatný software a bezpochyby nabízí pouze několik pokročilých funkcí. Ale je stále dobrý díky všem jeho nezbytným vlastnostem. Mezi primární funkce tohoto softwaru patří sdílení obrazovky na různých zařízeních, generování vlastní adresy URL, úprava nebo psaní poznámek pomocí EtherPadu na schůzkách, odesílání reakcí, emotikonů a další.

Když si přečtete přehled softwaru, víte, jak užitečná je Jitsi Meet. Na tento software se můžete bez obav spolehnout, pokud chcete základní a jednoduchý konferenční software.

Zabalení

Software pro videokonference je nezbytný v každodenním životě, zejména pro komunikaci a spolupráci mezi vzdálenými klienty a členy týmu. Výběr správného nástroje pro videokonference, který vyhovuje vašemu podnikání, může být tedy hektický.

Dnes jsme v tomto blogu poskytli některé z nejlepších nástrojů pro videokonference s jedinečnými funkcemi a možnostmi, které vyhovují vaší firmě s omezeným rozpočtem. Tyto konferenční nástroje vám pomohou zůstat produktivní, zapojení a spojení.

Můžete také prozkoumat některé nejlepší platformy virtuálních dílen, abyste zvýšili výkonnost svého podnikání.