Top 10 zámků dveří s klávesnicí pro bezproblémové zabezpečení domácnosti

Technologie dnes proměňují domácí kutily pomocí vynalézavých a originálních řešení. Inteligentní domácí systémy a nástroje pro virtuální realitu představují revoluci ve způsobu, jakým vylepšujeme naše domovy.

Technologie se navíc kreativně rozšiřuje v oblasti kutilů s 3D tiskem pro domácí vybavení a energeticky úsporná řešení. Vyhlídky jsou neomezené a poskytují majitelům domů vzrušující příležitosti ke zlepšení jejich obytných prostor pomocí špičkových technologií.

Zabezpečení domácnosti není v tomto oboru výjimkou. Pokud tedy chcete bezpečný způsob ochrany vašeho domova, nehledejte dál. Zámky dveří s klávesnicí jsou tu, aby váš život byl plynulý a bezproblémový. Pojďte, prozkoumáme o tom více.

Co jsou zámky dveří s klávesnicí?

Dveřní zámky s klávesnicí jsou typem bezpečnostního zámku, který k získání přístupu využívá klávesnici. Obvykle se skládají z klávesnice, ovládacího panelu, zamykacího mechanismu a zdroje napájení a mohou obsahovat další funkce, jako jsou alarmy.

Klávesnice jsou panely s tlačítky nebo klávesami, obvykle s mřížkovým vzorem. Konstrukce může být vyrobena z plastu, kovu nebo jiných.

Ústředna však zpracovává vstup z klávesnice, aby zjistila, zda je zadaná kombinace správná. Mechanismus zámku fyzicky zajišťuje dveře nebo bránu a může být motoricky nebo mechanicky aktivován.

Zámky kláves vyžadují zdroj energie, kterým mohou být baterie, kabelové elektrické připojení nebo kombinace obou. V důsledku toho jsou zámky na baterie napájené klávesnicí oblíbené pro snadnou instalaci.

Lidé běžně používají zámky na klávesnici k zabezpečení vstupních bodů v obytných, komerčních a průmyslových prostředích.

Zámky dveří s klávesnicí vs. tradiční zámky dveří

Zde jsou některé z důvodů, proč jsou zámky klávesnice lepší než tradiční zámky:

  • Snadný přístup: Zámky dveří s klávesnicí poskytují pohodlný a snadný způsob vstupu, aniž byste potřebovali fyzické klíče.
  • Pohodlí bez klíče: Zámky dveří s klávesnicí eliminují závislost na fyzických klíčích, snižují riziko ztráty nebo odcizení klíčů a poskytují možnost bezklíčového vstupu.
  • Přizpůsobitelné kódy: Zámky dveří s klávesnicí nabízejí flexibilitu pro snadnou změnu přístupových kódů, což usnadňuje udělení nebo zrušení přístupu podle potřeby.
  • Pokročilé zabezpečení: Zámky dveří s klávesnicí jsou vybaveny sofistikovanými bezpečnostními opatřeními, která účinně brání neoprávněnému vstupu.
  • Vylepšená kontrola přístupu: Zámky dveří s klávesnicí nabízejí vylepšenou kontrolu přístupu tím, že umožňují jedinečné kódy pro různé uživatele a poskytují přesnou kontrolu nad oprávněními ke vstupu.
  • Možnost auditní stopy: Některé dveřní zámky s klávesnicí mají vestavěné funkce auditní stopy, které uchovávají záznamy o pokusech o přístup, čímž zvyšují bezpečnost a odpovědnost.
  • Možnost vzdáleného přístupu: Některé zámky dveří s klávesnicí lze ovládat na dálku pomocí chytrých telefonů nebo jiných zařízení, což zvyšuje pohodlí a flexibilitu správy přístupu.
  Jak převzít kontrolu nad panelem nabídek vašeho Macu pomocí Bartendera

Prozkoumejte některé z nejlepších zámků dveří s klávesnicí pro bezproblémové zabezpečení domácnosti.

TEEHO TE001

Zámek klávesnice TEEHO TE001 je vynikající volbou pro ty, kteří hledají bezproblémové zabezpečení domácnosti. Zámek umožňuje snadné a pohodlné zadávání přístupového kódu s 20 přístupovými kódy a dočasným kódem pro hosty. Obsahuje také jednorázový PIN kód a funkce chytrého zamykání, jako je automatické zamykání a automatické zamykání jedním dotykem.

Jeho robustní konstrukce z hliníkové slitiny, odolnost proti povětrnostním vlivům a ochrana uživatelského kódu proti vykukování poskytují spolehlivou domácí bezpečnost. Tento zámek snadno pasuje do otvorů dveří 2-1/8″, ale není vhodný pro otvory dveří 38 mm. Zámek snadno nainstalujete pomocí šroubováku a výrobce poskytuje doživotní poprodejní zákaznický servis.

Elektronická klávesnice Zowill

Dveřní zámek s klávesnicí Zowill nabízí pohodlný bezklíčový vstup s několika způsoby odemykání. Díky tomu se snadno dostanete do vašeho domova, aniž byste museli hledat klíče. Dveře můžete také okamžitě zamknout stisknutím a podržením libovolného tlačítka po dobu 2 sekund, když jdete ven. Zámek můžete naprogramovat až na 21 uživatelských kódů pro rodinu, přátele, dodavatele nebo pejskaře.

Je vybaven ochranou heslem proti nahlížení pro lepší zabezpečení. Zámek má navíc stylový a všestranný design, který se hodí k jakémukoli typu dekorace vašich dveří. Zowill nabízí 1letou záruku na produkt a doživotní poprodejní zákaznický servis, což zajišťuje bezpečnost a trvanlivost jejich zámku.

Elektronická klávesnice Amazon Basics

Zámek klávesnice Amazon Basics poskytuje bezklíčový přístup a bezpečné motorizované závory. Splňuje standardy ANSI 3 pro bezpečnost a pevnost. Má šest přizpůsobitelných uživatelských kódů pro snadné programování a hodí se pro tloušťky dveří 1-3/8 až 1-3/4 palce. Výrobci vyrábějí zámek z odolných zinkových, ocelových a nerezových materiálů s otočnou pákou a 6-cestnou nastavitelnou západkou.

Zajišťuje také správné usazení měřením zadní části dveří, příčného vrtání a tloušťky. Je vhodný pouze pro vnitřní použití. Instalace je jednoduchá pomocí šroubováku a zámek je dodáván s 1letou omezenou zárukou Amazon Basics.

  4 nejlepší modifikace Skyrim k instalaci pro vylepšení vašeho herního zážitku

Zámek dveří na otisk prstu Veise

Veise Fingerprint Door Lock nabízí bezpečné a rychlé odemknutí během 0,3 sekundy s 99,99% mírou rozpoznání. Poskytuje také několik způsobů odemykání, včetně otisků prstů, hesel, jednorázových kódů a klíčů. Tento dveřní zámek s klávesnicí s klikou je odolný a odolný vůči povětrnostním vlivům, s certifikací ANSI Grade 3 a IP54.

Může pracovat při teplotách od -31 °F do 158 °F po dobu více než roku pomocí 4 baterií AA. Zámek nabízí možnosti automatického zamykání a zamykání jedním dotykem, ideální pro rychlý vstup a výstup. Snadno jej nainstalujete pomocí šroubováku a je kompatibilní se všemi americkými standardními levými i pravotočivými dveřmi. Veise nabízí jednoletou záruku na produkt a zákaznickou podporu.

Bezpečný bezklíčový zámek vstupních dveří

Chytrý dveřní zámek Sifely je ideální pro krátkodobé pronájmy hostitelů, správu nemovitostí a majitele domů. Přístupové kódy můžete generovat na dálku a sdílet je se svými návštěvníky pomocí pokročilého systému bezklíčového vstupu 5 v 1.

Systém používá k odemykání dveří otisk prstu, kód, přívěsek, chytrý telefon a klíč. Snadno jej nainstalujete pomocí šroubováku a nepotřebujete k tomu zámečníka.

S volitelnou Sifely WiFi Gateway můžete ovládat zámek na dálku, nastavovat kódy a kontrolovat přístupové protokoly v reálném čase. Aplikace a software jsou zdarma k použití navždy.

Neexistují žádné skryté poplatky ani dlouhodobé náklady. K dispozici je také 30denní záruka vrácení peněz a 1letá záruka na produkt. Má také doživotní zákaznickou podporu od data nákupu.

Tradiční elektronická klávesnice Amazon Basics

Tradiční elektronická klávesnice Amazon Basics poskytuje přizpůsobitelný bezklíčový vstup s jednodotykovým/časovaným zamykáním a indikací vybití baterie. Můžete jej ovládat pomocí touchpadu nebo tradičního klíče vně a zámku otočením palcem uvnitř. Kromě toho můžete závoru naprogramovat pomocí šesti uživatelských kódů a jednorázových dočasných kódů.

Funkci automatického zamykání dveří můžete přizpůsobit tak, aby se dveře uzamkly po 10-99 sekundách. Závora se hodí pro dveře o tloušťce 1-3/8 palce až 1-3/4 palce.

Obsahuje nastavitelnou západku, která se hodí pro všechny standardní dveřní přípravky. Výrobci poskytují všechny potřebné hardwarové komponenty; produkt můžete snadno nainstalovat pomocí šroubováku. Je určen pouze pro vnitřní použití.

Klávesnice Schlage BE365 V CAM 716 Camelot

Schlage Keypad je zámek, který nabízí pohodlí a bezpečnost. Dodává se se 2 předprogramovanými kódy a rodině a přátelům můžete přiřadit až 19 kódů. Zámek má hodnocení 2/AAA pro důvěryhodnou bezpečnost. Výrobek běží na 9V baterii a má indikátor vybití baterie.

  Jak dvojitým kliknutím skrýt/zobrazit ikony na ploše

Zámek má odolné číslice potažené silikonem, které se po stisknutí rozsvítí, což usnadňuje použití ve tmě. Můžete jej snadno nainstalovat pouze pomocí šroubováku. Výrobci navíc poskytují omezenou doživotní záruku na mechanickou a povrchovou úpravu a 3letou záruku na elektroniku.

Klávesnice Kwikset SmartCode 955

Klávesnice Kwikset SmartCode 955 je odolná a bezpečná s výdrží baterie až 3 roky. Je certifikován BHMA jako komerční stupeň 2 a AAA pro nejvyšší úroveň rezidenční bezpečnosti.

Zámek nabízí tři různé režimy zamykání, včetně automatického zamykání s požadovaným kódem nebo klíčem pro vstup. Má také režim průchodu, kdy závora zůstává odemčená.

Díky možnosti přizpůsobit si až 30 unikátních uživatelských kódů je tento zámek ideální pro malé podniky a veřejné pronájmy. Zámek je také reverzibilní pro levé i pravé dveře. Dodává se s 3letou zárukou na elektroniku a doživotní zárukou na mechanickou a povrchovou úpravu.

TEEHO TE002

Klávesnice TEEHO TE002 poskytuje pohodlný způsob přístupu do vašeho domova pomocí různých funkcí zamykání. Obsahuje jednorázový PIN kód a identifikaci otiskem prstu pro bezpečný vstup.

Umožňuje až 20 unikátních přístupových kódů pro rodiny a dočasné kódy pro hosty. Technologie biometrických otisků prstů dokáže rozpoznat váš otisk za 0,3 sekundy a odemkne dveře za pouhou 1 sekundu.

Zámek má také funkci automatického zamykání dveří a funkci automatického zamykání jedním dotykem. Navíc přichází s 30denní zárukou vrácení peněz, bezplatnou výměnou do 1 roku a doživotním poprodejním zákaznickým servisem.

ULTRALOQ U-Bolt Pro

Ultraloq U-Bolt Pro je systém bezklíčového vstupu 6 v 1. Kombinuje identifikaci otisků prstů, klávesnici proti pípnutí, smartphone, automatické odemykání, otevření zatřesením a mechanický klíč.

Uživatelé mohou ovládat zámek přes Bluetooth pomocí aplikace pro chytré telefony Ultraloq. Má také 360° živé ID otisku prstu, do kterého lze uložit až 100 otisků prstů a až 50 přizpůsobitelných 4-8místných kódů pro zálohování.

Ultraloq Smart Lock má certifikaci ANSI Commercial Grade 1 a má hodnocení IP65 pro odolnost proti prachu a povětrnostním vlivům. Výrobci jej navrhují tak, aby odolal teplu i chladu. Instalace je DIY a zámek je dodáván s doživotní mechanickou zárukou a 18měsíční zárukou na elektroniku.

Závěrečná slova

Stručně řečeno, zámky dveří s klávesnicí jsou snadné a bezproblémové pro vylepšení zabezpečení domácnosti. Můžete najít vhodnou volbu pro jednoduchou výměnu nebo pokročilé funkce, jako je vzdálený přístup.

Investicí do jednoho můžete mít klid a chránit svou rodinu a majetek. Podívejte se na náš seznam nejlepších zámků dveří s klávesnicí pro bezpečný životní styl.

Nyní můžete také zkontrolovat některé inteligentní dveřní zámky pro váš domov.