16 nejlepších softwaru pro správu a rezervaci salonů pro zlepšení zákaznické zkušenosti

Každý obchod a podnik se digitalizuje, jak by pak mohl salon zůstat zpátky? Podívejme se, jak se zlepší správa salonu a zkušenosti s rezervacemi.

Správa rezervace a služeb salonu může být hektickým úkolem. Bez ohledu na to, jak jste profesionál v multitaskingu, stále budete potřebovat někoho, kdo vám pomůže. To je místo, kde salonní software přichází na záchranu.

Jak víte, online jsou k dispozici tisíce softwaru pro salony a aktualizace a vstup nového softwaru činí výběr správného softwaru pro salon ještě důležitějším. V tomto blogu jsme přinesli některé z nejlepších softwaru pro správu a rezervaci salonů, abychom zlepšili vaši zákaznickou zkušenost a snížili vaši zátěž.

Co je software pro správu salonu?

Salon software je technický nástroj, který majitelům salonů snižuje břemeno řízení podniku. Tento software zvládne každodenní úkoly majitele salonu, jako je rezervace schůzek, kontrola transakcí, plánování zaměstnanců a další.

Software pro správu salonu je snadno použitelný a flexibilní technický nástroj. Tento software nakonec automatizuje proces a řídí všechny aspekty podnikání s efektivními náklady.

Jak software pro správu salonu funguje?

Primární charakteristikou softwaru pro správu salonu je, že funguje v cloudové síti. Ať už jde o módní průmysl nebo nemovitosti, nikdy neuniknete výzvě správy dat.

Tak to se salonem chodí. Před evolucí technologie byla většina důležitých dat salonu buď zaznamenávána na papíře nebo do listu Excel, což vyžadovalo čas a úsilí na správu a bylo to časově náročné.

Software pro správu salonu však přinesl v tomto tradičním systému velkou revoluci. Vzhledem k tomu, že salonový software je cloudová aplikace, šetří tento software čas a poskytuje centralizovaná data pro všechny klíčové obchodní funkce.

Výhody softwaru pro správu salonu

Nyní máte dobrou představu o tom, co je software pro správu salonů a jak fungují. Pojďme si tedy stručně porozumět jejich výhodám.

Rezervace schůzky

První a nejdůležitější částí salonu je řízení a zaznamenávání schůzek. Ale pomocí softwaru pro správu salonu mohou zákazníci snadno naplánovat nebo rezervovat schůzky a nechat majitele okamžitě vidět požadavek a spravovat svůj rozvrh.

Řízení zásob

Tento software umožňuje majiteli firmy sledovat, který produkt je nejvíce používán, jaké produkty byste měli mít na skladě a další.

Personální plánování

Plánování úkolů zaměstnanců je základní potřebou salonu. Ale kromě plánování musíte také sledovat jejich návštěvnost a výkon. Tento software sleduje výkon a docházku a nabízí automatizovanou databázi zaměstnanců.

Rozpis schůzek

Přijetí salonního softwaru umožní vašemu salonu propojit se s digitálním světem. V důsledku toho přináší automatizovaný rezervační systém, který umožňuje vašim klientům rezervovat si schůzky přímo z telefonu bez jakéhokoli prostředníka. Tento rezervační systém snižuje pravděpodobnost zrušení, nadměrné rezervace a nedostavení se.

Marketing

Provozování salonu není hračka. Většina majitelů salonů nemá dostatek času na sběr informací o zákaznících. To je místo, kde vám salonní software pomáhá spravovat informace o zákaznících a vytvářet marketingovou strategii.

Jak může software pro správu salonu pomoci zefektivnit každodenní práci v salonu?

Jak jsem již zmínil, primární charakteristikou softwaru pro správu salonů je to, že přináší centralizovanou databázi. Výsledkem je, že vstáváte s předem naplánovaným rozvrhem bez jakéhokoli dalšího úsilí.

  Jak IoT transformuje maloobchodní průmysl

Software salonu navíc usnadňuje a zajišťuje všechny základní každodenní úkoly, jako je plánování zaměstnanců, rezervace a odesílání připomenutí schůzek. V důsledku toho můžete ušetřit čas, zvýšit efektivitu a zlepšit své podnikání. Software pro správu salonu funguje jako osobní asistent pro všechny vaše obchodní potřeby.

Výběr správného softwaru pro správu a rezervaci salonu je stejně složitý jako řešení rovnice. Tento seznam nejlepšího softwaru pro správu a rezervaci salonů vám to však usnadní. V závislosti na vašich potřebách a velikosti vám tento seznam pomůže vybrat tu správnou volbu pro vaši firmu.

Salonista

Jak poznat dokonalý software pro správu salonu? Žádné rady? Přehled Salonist vám napoví. Salonist je cloudový placený rezervační software salonů se všemi pokročilými funkcemi, které může každý salon potřebovat.

Salonista pomáhá majitelům salonů dostat jejich podniky online a umožňuje jim rezervovat schůzky s klienty online a poskytovat odpovídajícím způsobem služby. Mezi klíčové funkce Salonist patří správa členství, export dat pro budoucí použití, integrovaná online pokladna, synchronizace kalendáře, vyhledávání a inteligentní zobrazení a další.

Moje oblíbená funkce tohoto softwaru je, že vám umožňuje propojit vaši firmu s Facebookem a dalšími stránkami sociálních médií. Díky tomu si vaši zákazníci mohou snadno rezervovat online kdykoli a odkudkoli během několika sekund.

MioSalon

MioSalon je známý software pro správu lázní a salonů. Adaptace tohoto softwaru může rychle urychlit a automatizovat každou obchodní operaci ve zlomku času. Marketing je primární funkcí, díky které se tento software odlišuje od podobného softwaru.

Kromě toho jsou barevně odlišené kalendáře schůzek, řešení POS a funkce SMS a e-mail marketing v tomto softwaru jako třešnička na dortu. Pokud hledáte software, který vám pomůže v každém aspektu podnikání, MioSalon lze považovat za nejlepší volbu. Zahrnuje všechny základní i pokročilé funkce, jako je správa zásob, automatická připomenutí, widget pro online rezervace a další.

Mangomint

Software Mangomint lze považovat za jeden z nejdražších salonů na tomto seznamu. Je to však z pochopitelných důvodů. Management široce používá salonní software s kritickými funkcemi, jako je správa zásob, fakturace a prodej, správa zaměstnanců a další.

Kromě toho zahrnuje také marketingové funkce, jako je služba členství, automatické kampaně, plánování a další. Mangomint je značný software, pokud máte velký rozpočet.

Shedul

Každý nepreferuje hlasité třpytky, a pokud mezi ně patříte, Shedul je navržen přímo pro vás. Shedul je výkonný a přímočarý software pro správu salonu. Tento nástroj je dodáván se základními funkcemi, které mohou snadno zlepšit vaše podnikání.

Shedul může být významným nástrojem, pokud jste zcela nováčkem v softwaru pro správu salonu. Tento software je dodáván se snadno použitelným rozhraním. Můžete se tak rychle naučit ovládat a používat užitečné funkce. Shedul má všechny základní funkce, jako je synchronizace kalendáře, správa zásob, online rezervace a schůzky a další.

Zinoti

Zinoti je cloudový software, který používá více než 22 000 salonů v 50 zemích. Zenoti pomáhá salonům, lázním, léčebným lázním a fitness centrům zlepšit jejich podnikání a efektivně zefektivnit provoz.

Zinoti má vestavěný kalendář a rozhraní přetahování, takže je snadné a znatelné. Pokud jde o funkce, Zinoti bezpochyby zvládne polovinu vaší práce. Tento software vám umožňuje pouze rezervovat schůzky, spravovat plány zaměstnanců, provádět správu zásob atd., ale můžete také přijímat platby a odesílat faktury elektronicky.

Vzhledem k tomu, že tento software má mobilní aplikaci pro iOS a Android, stává se pro uživatele ještě efektivnější rezervovat si schůzky a řídit firmu. Mezi další pokročilé funkce patří chytrý marketing, generování digitálních formulářů, vlastní reporting a další.

  Jak vytisknout obal CD

Phorest

Software pro salony Phorest je považován za komplexní řešení pro všechny salony, což lze snadno ospravedlnit, protože jej pro své podnikání používá více než 155 000 specialistů na vlasy a krásu.

Tento software přichází s několika unikátními funkcemi. Umožňuje vám například synchronizovat kalendáře, pomáhá vám s e-mailovým a SMS marketingem, umožňuje nepřetržité rezervace, přizpůsobitelné formuláře, skenování lístků s čárovým kódem a další. Phorest je snadno použitelný software za rozumnou cenu.

Vedení salonu

Co když můžete zautomatizovat svůj salon za 9 $ měsíčně? Ano, čtete správně. Aplikace Salon Management je cenově dostupný software pro správu salonu.

Majitelé salonů se rozhodnou pro tento, aby snížili počet nedostavení se a rozšířili podnikání. Tento software to dělá díky svým vysoce výkonným funkcím, jako je správa zásob, řízení vztahů se zákazníky, snadný přístup a další.

Od plánování schůzek, fakturace a personálu až po získávání zpětné vazby a e-mailový marketing – tento software je jedním místem pro všechny vaše potřeby.

Bulvár

Boulevard je dokonalý software pro správu salonu se základními funkcemi, ale jedinečným dotykem. Tento cloudový software vyhovuje všem salonům a lázním bez ohledu na velikost. Ať už jste nová nebo velká firma, Boulevardu můžete věřit.

Neměli bychom ignorovat, že Boulevard může být pro nové podniky drahý. Pokud jde o funkce, ano, Boulevard je nepochybně nejlepší s kritickými funkcemi, jako jsou přizpůsobitelné platby, přihlášení a odhlášení, plánování úkolů, oprávnění zaměstnanců a další.

Tento software také obsahuje prémiové funkce, jako je správa refundací, skupinové rezervace, skenování čárových kódů, pořadník atd. pro velké podniky. Adaptace Boulevard může vašemu podnikání snadno přidat luxusní a časově úsporný nádech.

Software Rosy Salon

Jedná se o cenově dostupný software pro správu salonu s pokročilými funkcemi. Rosy Salon Software je cloudový software s jedinečnými funkcemi, který stojí přibližně 29 $ měsíčně.

Každý plán tohoto softwaru zahrnuje online plánování klientů, plánování schůzek 24/7, snadnou a rychlou komunikaci pomocí SMS a e-mailových služeb, automatické připomenutí, správu zásob a další.

Ale díky integraci Google a přizpůsobitelným funkcím věrnostního programování je pro vás ještě kompatibilnější ve srovnání s jinými aplikacemi.

Software pro rezervaci salonu

Než se dostaneme na seznam softwaru pro rezervaci salonu, pojďme si stručně porozumět rozdílu mezi softwarem pro rezervaci salonu a softwarem pro správu. Software pro správu salonu je technický nástroj používaný ke správě a usnadnění každodenních úkolů salonu.

Software pro rezervaci salonu je zároveň nástrojem, který se používá pouze ke správě vašich schůzek a rozvrhu rezervací.

Jmenovat

Appointy je all-in-one software pro plánování salonů, který usnadňuje plánování, marketing a správu vašeho salonu. Tento software je kompatibilní s různými podniky, včetně kosmetických, vlasových a tetovacích studií.

Appointy má snadno použitelné rozhraní. Díky tomu si vaši zákazníci mohou snadno rezervovat schůzky a získat automatická potvrzení a textová připomenutí podle vašeho plánu. Kromě snadného plánování schůzek vám Appointy může také pomoci v marketingu.

Tento salon software poskytuje několik marketingových funkcí, které vám mohou pomoci přilákat nové zákazníky a učinit ty stávající loajálními. Marketingové funkce zahrnují přizpůsobení nabídek a slev, poskytování dárkových certifikátů, přijímacích formulářů atd.

Čtvercové schůzky

Chcete sami spravovat rozvrhy několika zaměstnanců? Vyzkoušejte Square Appointments a získejte osobního asistenta přímo na plochu.

  8 šablon billboardů a nástrojů pro vytváření úžasných reklam

Square Appointments je dokonalý rezervační a plánovací software s inovativními funkcemi týmového plánování.

Nastavení softwaru je mnohem hektičtější než jeho hledání. Ale to je místo, kde Square porušuje normy. Square Appointments je snadno nastavitelný rezervační software s několika dalšími funkcemi pro snížení vaší zátěže.

Tento software vám nabízí bezplatné přizpůsobitelné rezervační webové stránky, které nikdy nespočinou. Místo toho vám umožňuje zvýšit počet rezervací nebo klientů prostřednictvím integrace sociálních médií. Kromě toho vám software umožňuje přizpůsobit storno podmínky, vyhnout se dvojitým rezervacím a další.

You’reOnTime

You’reOnTime je software pro rezervaci a plánování salonů, který je vhodnější, pokud svůj salon řídíte sami. Ale proč? No, You’re On Time je zdarma pro jednotlivé uživatele. Můžete tak snadno a zdarma přistupovat ke všem špičkovým funkcím.

Dále je tento software integrován s místem prodeje, kde můžete spravovat schůzky s fakturami, prodávat produkty a další. Tento rezervační a plánovací software obsahuje také marketingové funkce, díky čemuž je ještě spolehlivější.

Fresha

Fresha je dokonalým řešením pro všechny problémy spojené se správou salonu, zejména s plánováním schůzek a rezervací. V současné době Fresha používá více než 80 000 podniků, 300 000 stylistů a profesionálů.

Tento rezervační software má snadno použitelné rozhraní a je kompatibilní se všemi zařízeními bez ohledu na operační systém. Díky tomu můžete zažít bezproblémové schůzky a plány rezervací.

Navíc přizpůsobením Fresha můžete zapomenout na několik každodenních funkcí vašeho podnikání, protože tento software zvládá většinu z nich. Od rezervace schůzek až po správu plateb, Fresha to všechno dělá.

Noona

Chcete přidat možnost rezervace na svůj web a stránky sociálních sítí? Žádný strach, Noona to za vás přikryla. Noona je rezervační a plánovací software, který nabízí bezplatnou základní verzi. Vždy se však můžete rozhodnout pro prémiovou verzi pro další funkce.

Noona přináší všechna vaše důležitá data na jedno místo. Od telefonních čísel klientů až po váš rozvrh, tomuto softwaru můžete slepě důvěřovat. Tento software nabízí marketing, online rezervace, automatické připomenutí a další. Kromě toho můžete vždy integrovat rezervační odkaz s několika platformami.

Bookeo

Proč byste se měli starat o klienty, když můžete jít na Bookeo? Bookeo je cloudový rezervační software, který vás i vašeho zákazníka informuje o rozvrhu. Tento software nemusí mít pokročilé funkce jako jiný podobný software, ale je vždy vhodný, pokud chcete pouze rezervační software.

Mezi klíčové funkce Bookeo patří kalendář schůzek v reálném čase, integrace webových stránek s různými stránkami, centralizovaná databáze atd. Co se mi na tomto softwaru líbilo nejvíce, byla jeho obchodní analytika. Tato funkce poskytuje hluboké statistiky s podrobnými statistikami a grafy vaší firmy pro lepší růst.

MyCuts

Pokud hledáte aplikaci pro správu rezervací, která bude příznivá pro rozpočet, poradím vám. MyCuts je online řešení pro správu a plánování rezervací pro každého majitele salonu. Od nezávislých pracovníků po malé podniky je MyCuts mezi lidmi široce oblíben.

Hlavním důvodem, proč je MyCuts tak populární, je podpora zařízení. Tento software je k dispozici pro stolní počítače a mobilní zařízení pro iOS a Android. Díky tomu se stává snadno přístupným a pomáhá uživateli sledovat schůzky, údaje o zákaznících a správu zásob.

Kromě toho tento software přichází s několika dalšími pokročilými funkcemi, díky nimž je jeho použití ještě pravděpodobnější. Například MyCuts zahrnují automatické SMS a e-mailové připomenutí, uchovává data vašich zákazníků, jako jsou potřeby, alergie, kontaktní údaje a další.

Závěr

Řídit salon s tolika konkurencí může být náročné. Navíc se toto podnikání ještě zkomplikuje, když si všechna data, plánování zaměstnanců, rezervace a další spravujete sami.

Proto, abych vám pomohl zbavit se této výzvy, jsem dnes na tomto blogu ručně vybral nejlepší software pro správu a rezervaci salonů, který vám může usnadnit podnikání.

Můžete také prozkoumat nejlepší software pro zákaznickou zkušenost pro růst vašeho podnikání.