etechblog

7 prací v oblasti outdoorových technologií, které se dobře vyplácejí

Klíčové věci

 • Klíčové poznatky:
 • Outdoorové technické práce nabízejí příležitosti k aktivnímu pohybu a mohou se vyplatit ještě více než indoorové technické práce. Zvažte, zda se stát recenzentem technických pomůcek nebo zemědělským inženýrem pro možnosti venkovní kariéry.
 • Specialisté na dálkový průzkum Země používají senzory k interpretaci dat a přispívají k monitorování životního prostředí. Analytici environmentálních dat shromažďují a analyzují data, aby porozuměli změně klimatu a dynamice znečištění. Jedná se o naplňující technologická povolání, která znamenají rozdíl.
 • Terénní servisní technici pracují na instalaci, opravách a údržbě technických systémů. Operátoři dronů manipulují s UAV a zachycují data. Analytici mořských dat se specializují na sběr a analýzu dat z mořského prostředí. Tyto venkovní tech práce poskytují vzrušující a obohacující kariérní cesty.

Zatímco technické práce většinou vyžadují kancelářské prostředí nebo vzdálené pracovní prostředí, existují venkovní technické práce, které vyžadují provoz v terénu a aktivní pohyb. Některé z těchto venkovních prací se vyplácejí dokonce více než ty uvnitř.

Pokud se při práci rádi pohybujete, zvažte, zda se pustit do venkovní technické práce. Od prací, které můžete dělat sami, až po práce, které vyžadují tým, zde jsou outdoorové technologické práce, které se vám mohou dobře zaplatit.

1. Recenzent Tech Gadgets

Průměrný roční plat (USA): 55 093 dolarů

Recenzenti technických pomůcek testují nové technické vychytávky a zaznamenávají o nich své recenze, aby se lidé při nákupu gadgetů mohli lépe rozhodovat. Pokud se chcete stát recenzentem technických gadgetů, vaše úkoly budou zahrnovat hodnocení a komentování různých technologických produktů od chytrých telefonů po notebooky a další technický hardware.

Ve svých recenzích nabídnete postřehy, názory a návrhy, které spotřebitelům pomohou učinit informovaná rozhodnutí o nákupech gadgetů. Aby vaše recenze stála za to, musíte zhodnotit výkon, design, funkce, uživatelskou přívětivost a hodnotu za peníze gadgetů.

  Remo MORE je skvělý nástroj pro optimalizaci desktopů a mobilních zařízení pro noobs

Na rozdíl od mnoha rolí souvisejících s technologiemi můžete začít pracovat jako recenzent technických gadgetů s nastavením nahrávání videa a gadgety, které znáte. Pokud se některé z vašich videí stane virálním, jistě to zvýší vaše výdělky a nalezení nejnovějších technologických vychytávek a jejich kontrola je jedním ze způsobů, jak se stát virálními.

2. Zemědělský inženýr

Průměrný roční plat (USA): 79 602 dolarů

Jako zemědělský inženýr se vaše hlavní povinnosti točí kolem výzkumu, vývoje a testování různých zemědělských produktů, abyste vyvinuli technologii, která zlepší zemědělské postupy. Pokud oceníte dokonalé spojení tradice a inovace, zemědělská technika vás nesmírně osloví.

Většina vašich povinností jako zemědělského inženýra bude venku, kde budete nastavovat základní vybavení a provádět experimenty ke zvýšení kvality plodin a hospodářských zvířat.

V důsledku toho je vaše role směsí vědeckých dotazů a praktické implementace, která přímo přispívá k rozvoji zemědělských postupů. Abyste se kvalifikovali na tuto roli, musíte mít přidružený titul nebo diplom v zemědělské technologii, zemědělské vědě nebo příbuzném oboru.

3. Specialista na dálkový průzkum Země

Průměrný roční plat (USA): 77 000 dolarů

Specialista na dálkový průzkum používá senzory k interpretaci dat a dešifrování problémů v urbanistickém plánování, řízení přírodních zdrojů a předpovědi klimatu. Tato venkovní práce vám umožňuje pracovat se špičkovou technologií, přispívat k monitorování životního prostředí a poskytovat cenné poznatky pro rozhodování.

Ale to není všechno. Jako specialista na dálkový průzkum Země jste také vybaveni:

 • Získejte satelitní snímky, letecké snímky a data LiDAR.
 • Zpracovávejte a interpretujte data dálkového průzkumu, abyste získali smysluplné informace.
 • Používejte softwarové nástroje ke zlepšení, manipulaci a analýze snímků.
 • Vytvořte 3D vizualizaci pro přesné zobrazení prostorových informací.
 • Předvídat a modelovat budoucí environmentální trendy.

Umělá inteligence také usnadňuje práci specialistům na dálkový průzkum tím, že poskytuje nové způsoby, jak bojovat proti změně klimatu. Pokud vás tato kariéra zajímá, můžete začít svou cestu seznámením se s Geospatial Sciences.

  5 způsobů, jak opravit Sims 4 Nelze spustit obsah vašich uživatelských dat

4. Environmental Data Analyst

Průměrný roční plat (USA): 58 464 dolarů

Jako analytik environmentálních dat (EDA) vaše primární role zahrnuje shromažďování dat z životního prostředí a jejich analýzu pro komplexní pochopení dynamiky změny klimatu a znečištění, mimo jiné. Práce jako analytik environmentálních dat je jedním ze způsobů, jak může technologická práce změnit svět.

Zatímco EDA mohou pracovat samostatně, mohou spolupracovat se společnostmi, aby pochopili složitost přírodního prostředí, pochopili důsledky jejich interakcí s ním a zjistili, jak zmírnit nepříznivé účinky interakce člověka s prostředím.

Kromě technických zkušeností potřebujete k tomu, abyste se kvalifikovali na tuto roli, vědu o životním prostředí nebo disciplínu související s ekologií.

5. Terénní servisní technik

Průměrný roční plat (USA): 56 683 dolarů

Pokud máte rádi manipulaci s instalací, kontrolou, opravou a údržbou technických systémů v různých odvětvích, je to pro vás ideální řešení. Terénní servisní technik je zkušený profesionál, který pracuje na venkovním vybavení a strojích.

Typy zařízení, na kterých můžete pracovat, závisí na vaší odbornosti; můžete pracovat na lékařském vybavení, systémech údržby farmy a telekomunikačních systémech.

Chcete-li se stát servisním technikem v jakémkoli odvětví, stačí absolvovat technické školení, které je pro tuto roli vyžadováno. Je to jedna z technických pozic, kterou můžete získat bez titulu.

6. Operátor dronu

Průměrný roční plat (USA): 57 910 dolarů

Toužíte po kariéře s rostoucí poptávkou, po životě venku a v neustále se měnícím prostředí? Pokud ano, práce jako pilot dronu je pro vás skvělou volbou.

Jak se odvětví dronů stává hlavním proudem, mnoho firem našlo způsoby, jak využít data z dronů, a v důsledku toho roste poptávka po provozovatelích dronů. Pokud tedy znáte bezpilotní letadla (UAV), stát se operátorem dronů stojí za zvážení.

Kromě dálkového řízení bezpilotního letounu (UAV) operátoři dronů také:

 • Provádějte bezpečnostní kontroly UAV před letem, za letu a po letu
 • Zachyťte a vyhodnoťte data a záběry z UAV
 • Ujistěte se, že letové trasy a operace prověřují předpisy Federálního úřadu pro letectví (FAA).

Možná si myslíte, že pilotování UAV vyžaduje vždy práci na dálku, ale není tomu tak. Některá UAV vyžadují blízkost operátora, což bude vyžadovat, abyste se s dronem občas pohybovali.

  Jak zkontrolovat platné závorky v Pythonu

Obsluha UAV je navíc práce, která nabízí mnoho zabezpečení ve srovnání s jinými venkovními technickými úlohami. I když existují další požadavky, abyste se stali operátorem dronu, pro občany USA je nejdůležitější certifikát dálkového pilota od FAA.

7. Marine Data Analyst

Průměrný roční plat (USA): 85 040 dolarů

Kariéra v oblasti námořních dat by byla perfektní volbou, pokud jste nadšení pro své prostředí a rádi se ponoříte do hlubokých vod pro výzkum. Jako analytik mořských dat se budete specializovat na sběr, interpretaci a analýzu dat souvisejících s mořským prostředím, včetně moří a oceánů.

Podobně rozložíte složitá data shromážděná z bójí, satelitů, výzkumných plavidel a podvodních senzorů. Chcete-li začít jako analytik námořních dat, potřebujete bakalářský titul v oboru Marine Science nebo v některém z příbuzných oborů.

K dispozici je spousta pracovních míst v oblasti venkovní techniky

Pokud se při práci rádi pohybujete, tyto práce v oblasti techniky stojí za vyzkoušení. Některé nabízejí stejnou pracovní jistotu a osobní bezpečnost jako technické práce v interiéru, takže se nemusíte bát.

Působivé je, že některé z nich dokonce platí více než technické práce v interiéru a nevyžadují žádné kódování ani programování. Vždy můžete více přispět světu pomocí outdoorových technologických zakázek.

Pamatujte, že platy se budou lišit v závislosti na tom, zda pracujete pro sebe nebo pro někoho jiného, ​​spolu s dalšími faktory – jako jsou vaše zkušenosti a město, ve kterém sídlíte. Nyní byste však měli mít lepší plán pro něco, na čem můžete pracovat.

FAQ

Otázka: Jakou technickou kariéru bych si měl vybrat?

Rozhodování o správné technické kariéře pro vás závisí na třech věcech: na vaší vášni a zájmech, vašich kariérních cílech a na tom, jak je kariérní cesta připravena na budoucnost. Pokud například nejste fanouškem kódování, můžete místo toho zvážit, že se stanete produktovým designérem, obchodním analytikem, technickým spisovatelem nebo specialistou na zajištění kvality. Podobně, pokud chcete bezpečnější, ale lukrativní profesní dráhu, můžete se podívat na nejlepší technologická místa pro budoucnost.

x