8 Najměte si platformy pro marketingové pracovníky a najměte si nejlepšího experta na e-mailový marketing

Hledáte odborníka na e-mailový marketing, který dokáže zvýšit povědomí o značce? V těchto platformách nájemného marketingu můžete najít některé z nejlepších.

Každý digitální podnik spoléhá na e-mailový marketing, aby propagoval své produkty, služby a obsah svému cílovému publiku. Někteří vytvářejí interní e-mailový marketingový tým pro marketingové kampaně. Můžete to však udělat pouze v případě, že jste e-mailová marketingová agentura nebo velká firma s nepřetržitým cash flow.

Malé a střední podniky a začínající podniky se rozhodnou najmout konzultanty e-mailového marketingu z platforem pro pronájem marketingu kvůli cenové dostupnosti, efektivitě a flexibilitě.

Čtěte dále a objevte některé z předních platforem pro najímání e-mailových obchodníků, ze kterých můžete nabírat prověřené e-mailové obchodníky pro nadcházející digitální marketingovou kampaň.

Význam e-mailového marketingu pro firmy

E-mailový marketing je nejlevnější forma marketingu. Prostřednictvím jediného marketingového e-mailu můžete oslovit tisíce čtenářů, potenciálních zákazníků a potenciálních zákazníků.

Většina inteligentních digitálních podniků investuje do e-mailového marketingu prostřednictvím interních nebo externích týmů mírně, aby zvýšily povědomí o značce. Nemluvě o tom, že distribuce personalizovaných slev, nabídek a kupónů se také zjednoduší pomocí e-mailového marketingu.

Následující nedávné tržní statistiky e-mailového marketingu ukazují, jak důležitá je tato marketingová média pro dnešní podniky:

 • Zpráva Statista ukazuje, že na celém světě je 4,14 miliardy uživatelů e-mailu, kteří denně odesílají a přijímají 319,6 miliardy e-mailů. Stejná zpráva také říká, že současné příjmy z e-mailového marketingu jsou 8,49 miliardy dolarů a do roku 2023 by měly překročit hranici 10 miliard dolarů.
 • Polovina dnešních mediálních plánovačů využívá e-mailový marketing a podle HubSpot toto číslo poroste o 22 %.
 • Většina malých firem, které působí online, využívá e-mailový marketing k rozšíření své zákaznické základny. Podle Campaign Monitor je to 64 %.

A konečně, studie trhu od společnosti Litmus odhalila, že 33 % podniků zvýší své rozpočty na e-mailový marketing.

Co dělá e-mailový marketér?

Téměř vše pro dosažení výsledků! Níže jsou však standardní úkoly, které by pro vaši značku udělal konzultant e-mailového marketingu:

 • Nakonfigurujte platformy e-mailového marketingu, které používáte
 • Spolupracujte se svým marketingovým týmem na výběru vizuálních návrhů
 • Vytvořte plán kapkové kampaně pro svou značku a nastavte jej v softwaru
 • Vytvářejte transakční e-mailové kampaně
 • Vytvořte automatický e-mailový systém pro studené e-mailové kampaně
 • Vytvořte si vlastní webovou stránku nebo formulář pro přihlášení k newsletteru aplikace
 • Návrh obsahu marketingového e-mailu
 • Auditujte e-mailové marketingové kampaně a vytvářejte zprávy
 • Implementujte A/B testování

Jak si najmout e-mailového marketéra

Většina platforem pro nájemce nabízí interaktivní tok náboru. Následující kroky jsou však společné pro všechna tržiště:

Uveďte své požadavky

Vytvořte seznam úkolů, které má za vás e-mailový obchodník provést. Můžete například vytvářet kampaně, navrhovat obsah e-mailů, vytvářet online formuláře, auditovat kampaně, vytvářet sestavy a tak dále.

  Jak zobrazit tweety s citací

Stanovte si marketingový cíl

Zaměřte se nejprve na cíl. Vaším cílem může být například získání 1 000 odběratelů newsletteru během prvních dvou týdnů a tak dále.

Nastavte rozpočet

Zlatým pravidlem najímání dodavatele pro SMB nebo startup je dodržování přísného rozpočtu, který navrhuje váš finanční a investiční tým.

Prozkoumejte nejlepší profily

Vyberte si svou obchodní doménu nebo si jednoduše projděte profily předních e-mailových obchodníků. Většina platforem nabízí možnosti filtrování.

Důkladně prohledejte minulé kampaně a navštivte webové stránky, kde tyto kampaně provozovali. Až budete spokojeni s několika profily, požádejte o rozhovory.

Začněte s testovacím projektem

Začněte s jednorázovým projektem s malým rozpočtem. Zde zhodnotíte především schopnosti kreativity, technické odbornosti a sílu tvorby obsahu.

Takže e-mailový marketing zažívá boom! Chcete také naskočit na tuto cestu růstu a rozzářit vaše podnikání? Začněte e-mail marketing ještě dnes! Můžete získat několik pomocných rukou z následujících platforem pronajímatele.

GrowTal

Najít kvalifikovaného e-mailového obchodníka může být obtížné, ale nemůžete v tom dělat kompromisy pro efektivní a úspěšné kampaně. GrowTal je oblíbená platforma, která vám pomáhá najímat kvalifikované e-mailové obchodníky k vytváření, optimalizaci a správě e-mailových kampaní.

Prostřednictvím této webové stránky se mohou podniky spojit s e-mailovými obchodníky, kteří jsou schopni vyvíjet marketingové strategie, psát hvězdné kopie a odesílat je do e-mailových schránek předplatitelů.

Můžete si najmout profesionály, kteří budou pečovat o potenciální zákazníky, převádět návštěvnost, vzdělávat odběratele a zvyšovat loajalitu zákazníků prostřednictvím opakovaných nákupů. Kromě toho jsou tito marketéři odborníky na provozování sofistikovaných nástrojů pro automatizaci e-mailového marketingu, jako jsou ActiveCampaign, HubSpot, Pardot a Marketo.

GrowTal vlastní celý proces náboru za vás, takže nemusíte ztrácet svůj drahocenný čas pohovory a křížovou kontrolou referencí. Vzhledem k tomu, že všichni e-mailoví marketéři této platformy procházejí náročným procesem předběžné kontroly, můžete si vybrat kohokoli, aniž byste se museli obávat o jeho odbornost.

MarketerHire

Pokud jde o rychlejší obchodní růst, udržení zákazníků a zvýšenou konverzi e-mailů, potřebujete zkušeného odborníka na e-mailový marketing. MarketerHire je platforma marketingových talentů, kde společnosti mohou najít a najmout nezávislé pracovníky na vyžádání.

Můžete sdílet velikost vaší společnosti, odvětví, typ obchodníka, rozsah náborového rozpočtu, možnou délku projektu, úroveň zapojení a typ zaměstnání. Poté pokračujte hledáním hvězdného umělce, který může vaši značku posunout na další úroveň.

Na tomto webu trvá pouze 48 hodin, než najdete dokonalého obchodníka, který bude vyhovovat vašim obchodním požadavkům. Agentury si také mohou naplánovat bezplatnou konzultaci a prodiskutovat vaše personální potřeby a potenciální řešení.

Používání této platformy pro najímání obchodníků má další výhody. Pokud například potřebujete pro svůj tým více než jednoho e-mailového obchodníka, můžete si z této platformy najmout dva nebo více e-mailových obchodníků a získat 10% slevu. Znamená to větší úspěch s menšími náklady.

Mayple

Vaše firma potřebuje dokonalé obchodníky pro dokonalé marketingové strategie. Od Mayple můžete získat zkušené marketingové freelancery, kteří byli prověřeni na základě prokázaných výsledků. Nyní není třeba se spoléhat na prodejní nabídky a recenze, abyste získali přístup k dovednostem obchodníka.

Umožňuje vám kategorizovat obchodníky na základě jejich odborných znalostí, umístění, odvětví a let zkušeností. Jakmile se podělíte o své potřeby, Maple pomocí technologie AI projde svou globální sítí důkladně prověřených e-mailových obchodníků, aby našel tu nejlepší shodu.

  Jak nainstalovat Microsoft Edge na Chromebook

Ať už patříte do SMB nebo Fortune 500, budete mít prospěch z této webové stránky. Z této platformy mohou společnosti také získat VIP podporu v různých fázích náboru a řízení.

FreeUp

Pomocí FreeUp můžete najít předem prověřené a nejlépe hodnocené nezávislé e-mailové obchodníky z USA a dalších zemí. Najímání nezávislých pracovníků na této platformě je velmi snadné.

Jednotlivci a společnosti si mohou vytvořit bezplatný účet na FreeUp a získat přístup k odborným e-mailovým obchodníkům. Poté odpovězte na několik otázek ohledně vašich přesných požadavků na dovednosti, abyste se z týmu vrátili do jednoho pracovního dne. Když vám představí ideální pracovníky na volné noze, můžete si s nimi domluvit krátký pohovor a dokončit nábor.

Obchodníci, kteří jsou zde k dispozici, vám mohou pomoci vytvořit e-mailovou marketingovou strategii, pravidelně posílat e-maily, psát e-mailové zprávy, spouštět kampaně pro nové odběratele a používat nástroje e-mailového marketingu, jako jsou Mailchimp, InfusionSoft, Aweber, Constant Contact a mnoho dalších.

U

Startupy a podniky mohou najít vhodné latinskoamerické specialisty na e-mailový marketing z Near. Na této webové stránce můžete najít a popovídat s odborníky na volné noze, abyste získali někoho najatého pro vaši společnost do 21 dnů nebo méně.

Zde jsou přítomni odborníci na strategii, vývoj a realizaci e-mailových marketingových kampaní. Všichni zde dostupní nezávislí pracovníci mluví anglicky a jsou odborníky na manipulaci s potřebnými nástroji a technologií.

Neměli byste mít tedy žádné potíže s přijetím těchto vysoce kvalifikovaných obchodníků do vašeho týmu. Kromě toho mohou společnosti ušetřit až 70 % na svých platech najímáním motivovaných kandidátů z Near.

Růstový kolektiv

Bez ohledu na to, jaké jsou vaše potřeby týkající se e-mailového marketingu, Growth Collective vám může poskytnout předem prověřené a na vyžádání e-mailové marketingové konzultanty. Když sdílíte své potřeby ohledně projektu a cílů, platforma vám během jednoho dne spojí vhodné externí konzultanty.

Můžete se setkat s profesionály z vybraného fondu talentů. Podle vaší obchodní poptávky můžete tým rozšířit nebo snížit. Kromě toho není problém se zapojit do nezávislých pracovníků prostřednictvím dlouhodobých smluv.

Na Growth Collective uživatelé také získají transparentní ceny s dobře definovaným rozsahem práce a pevnými týdenními nebo měsíčními cenami.

Trakce

Traktion je specializovaná a prémiová platforma, která podporuje pouze nejlepší e-mailové obchodníky. Dodavatelé z těchto platforem zajistili projekty od špičkových značek jako Monzo, SAGA, Universal Music Group atd.

Při najímání od Traktion můžete ušetřit spoustu času, protože rekruty nemusíte sami prověřovat. Platforma již provedla rozhovory a otestovala e-mailové obchodníky, kteří se na tomto webu objevují.

Z této platformy si můžete najmout talenty pro marketingový růst pomocí několika kliknutí, jak je uvedeno níže:

 • Výběr typu projektu
 • Výběr odborných znalostí, jako je B2B marketing, Drip marketing, A/B testování atd.
 • Nastavení rozsahu měsíčního rozpočtu
 • Sdílení informací o projektu
 • Nakonec odešlete několik obchodních údajů

Dálkové ovládání Ok

Remote Ok je vzdálená webová stránka pro práci na volné noze a geekovské pracovníky. Zde můžete hledat některé vynikající e-mailové obchodníky, kteří přinášejí výsledky. Stačí se zaregistrovat do profilu zaměstnavatele a začít nabírat e-mailové obchodníky ze skupiny více než 350 dodavatelů.

Během počátečního vyhledávání můžete přidat pokročilé filtry, jako jsou jazyky, dovednosti v oblasti sociálních médií, dovednosti grafického designu a tak dále.

  Jak přeposlat e-mail jako přílohu v aplikaci Microsoft Outlook

Pokud jste opravdu zaneprázdněni a nemáte čas na prověřování profilů, můžete jednoduše zveřejnit práci na dálku na nástěnce práce Remote Ok. Nezávislí pracovníci budou pracovat se zveřejněnými nabídkami a vy bez námahy najdete několik profilů, ze kterých si můžete vybrat.

Remote Ok zobrazuje propracované profesionální informace o svých dodavatelích, jako je národnost, bydliště, webová stránka, LinkedIn, dovednosti, jazyková plynulost, roční nebo hodinová mzda atd.

Výhody a nevýhody najmutí e-mailového marketéra

Profesionálové

 • Není třeba najímat jednoho nebo více e-mailových obchodníků, spravovat je, platit měsíční mzdy atd.
 • Vzhledem k tomu, že budete využívat dodavatele e-mailového marketingu po omezenou dobu, ušetříte hodně a proces je také cenově dostupný.
 • Můžete najmout několik konzultantů pro e-mailový marketing, nastavit marketingové kampaně, které potřebujete, vyškolit interní zaměstnance a poté ukončit smlouvy s dodavateli.
 • Pokud obchodník nedodává výsledky podle smluveného časového rámce, můžete smlouvu ukončit a najmout nového e-mailového obchodníka.
 • Přicházejí s různými odbornými znalostmi v oblasti e-mailového marketingu a tyto zkušenosti můžete využít k růstu svého podnikání.

Nevýhody

 • Dostupnost a oddanost vašemu projektu jsou hlavními výzvami pro každého renomovaného konzultanta e-mailového marketingu.
 • K ochraně obchodních dat musíte používat vysoce zabezpečený pracovní prostor pro spolupráci založenou na oprávněních.
 • Musíte přesvědčit dodavatele, aby podepsal smlouvu o mlčenlivosti pro účely zachování důvěrnosti.
 • Renomovaní e-mailoví obchodníci mohou často zvyšovat odměnu.
 • Pokud potřebujete služby na místě, rozsah náboru bude skutečně omezený.

Najměte si e-mailového obchodníka: Poznámka autora

Pokud jste startup nebo SMB a zaměřujete se na růst příjmů, můžete přesunout část svých marketingových rozpočtů na e-mailový marketing. Z tohoto marketingového kanálu jistě získáte několik potenciálních zákazníků a potenciálních zákazníků. Navíc bude cenově dostupnější než jakýkoli jiný marketingový kanál.

Pokud nyní dáváte přednost tomu, abyste úkol e-mailového marketingu přenechali odborníkům, kteří mohou přinést určité výsledky v rozumném časovém rámci, vyzkoušejte konzultanty e-mailového marketingu.

Všechny platformy nájemného marketingu uvedené v tomto článku jsou nejlepší volbou. Začal bych však platformami jako GrowTal, Remote Ok, FreeUp a Growth Collective.

Zabalit se

Nyní víte, které jsou oblíbené a spolehlivé platformy pro rozhovory a najímání e-mailových obchodníků pro jakýkoli digitální obchod. Jednoduše navštivte tyto platformy, vyberte si typ podnikání a projděte si stovky prověřených profilů.

Kdykoli najímáte někoho jako e-mailového marketingového pracovníka, nezapomeňte si projít kontrolní seznamy pro najmutí správného kandidáta uvedeného výše v tomto článku.

Další na řadě jsou fáze správy smluv a oblíbený software pro správu smluv pro vaši firmu. Přečtěte si, abyste pochopili, jak vám smlouvy mohou pomoci chránit důvěrná obchodní data při najímání nezávislých pracovníků a dodavatelů.

x