8 nejlepších bezdrátových bezpečnostních kamer pro váš krásný domov

Zabezpečení domova je něco, o co se všichni stejně zajímají a snaží se najít nové způsoby, jak to zlepšit.

Není to tak dávno, co byly bezpečnostní kamery nebo jakékoli sledovací systémy obecně spojovány s firemními budovami a jinými pracovními zařízeními. Ale teď se věci změnily!

Mít nainstalovanou bezpečnostní kameru pro domácnosti s sebou neslo představu extrémního kroku. Ve většině případů byla taková akce opodstatněná jako reaktivní opatření pro jakoukoli nehodu, spíše než jako proaktivní krok k jejímu odvrácení.

V poslední době se však tento trend změnil a stále více lidí hledá doma bezpečnostní kamery a další sledovací mechanismy. Pokrok v technologii umožnil vývoj řešení, která jsou cenově dostupnější a nabízejí hodnotu za peníze.

Výhody bezpečnostní kamery?

Je jich spousta. Podívejme se!

Působí jako odstrašující prostředek

Přítomnost bezpečnostní kamery působí jako odstrašující prostředek pro lidi od páchání trestné činnosti. Ovlivňuje je to, aby myšlenku nesledovali. Je však třeba zajistit, aby umístění falešných kamer nebylo účinné, jak by zkušení zloději mohli zjistit.

Pomáhá při vyšetřování 🕵️

V případě, že dojde k trestnému činu, mohou bezpečnostní kamery nabídnout klíčový důkaz vyšetřovacím orgánům. Moderní bezpečnostní kamery přicházejí s vysoce kvalitními možnostmi záznamu, které nabízejí zásadní pomoc při vyšetřování.

Pozor na rodinu 👪

Kromě zabezpečení vašeho domova a rodiny vám bezpečnostní kamery mohou pomoci i při kontrole vaší rodiny, zejména v případě dětí. Pracující rodiče mohou své děti sledovat ze vzdálených míst a mít tak jistotu o jejich přítomnosti. V pozdních hodinách se video sledování také používá ke kontrole starších osob, aby byla zajištěna jejich bezpečnost. Dokonce i domácí mazlíčci mohou být sledováni, když nejste doma.

Proč bezdrátové bezpečnostní kamery?

Domácí bezpečnostní kamery byly tradičně s kabely. Ať už je to s kabelem nebo bez, obojí má své pro a proti. Byla by to vhodnost s vaším domovem, což musí být ovlivňujícím faktorem při finalizaci.

Vzhledem k tomu, že stále více lidí dává přednost bezdrátovému bezpečnostnímu systému, zde je pohled na výhody, které nabízejí oproti drátovým bezpečnostním kamerám.

  10 rozšíření pro Chrome, které vám pomohou s psaním

Snadná instalace 😀

Instalace bezdrátového připojení je méně obtížná než kabelová kamera. Protože zde nejsou žádné kabely neporušené, není potřeba otevírat stěny nebo prorážet otvory skrz stěny kabelů. Fotoaparát lze jednoduše vyjmout a umístit do určeného držáku. Na rozdíl od kabelové bezpečnostní kamery ji lze snadno vyjmout a nainstalovat na nové místo. To proto, že to vyžaduje odstranění celé kabelové sítě a přeinstalování všeho na nové místo.

Bezpečnější 🛡️

Drátový kamerový systém riskuje, že s ním vetřelci snadno manipulují. Mohou přerušit kabely nebo zničit síť. Zatímco průmyslová odvětví a velké korporace mohou investovat do infrastruktury, která tyto kabelové sítě udrží v bezpečí, nemusí tomu tak být vždy u domácností.

Snadné načítání dat

Zaznamenané záběry lze uložit v cloudu, na rozdíl od většiny kabelových kamerových systémů, které potřebují fyzické nastavení pro ukládání videozáznamů. Vzhledem k tomu, že záběry jsou uloženy v cloudu, můžete si je snadno stáhnout z jakéhokoli místa a prohlédnout si je.

Jaké jsou možnosti?

Bezdrátové bezpečnostní kamery jsou sice preferovány pro domácnost, ale při výběru té správné pro váš domov je třeba postupovat opatrně. V současné době je na trhu k dispozici mnoho modelů, takže výběr jednoho z nich je mnohem větší. Zde je několik doporučení, která považujeme za nejlepší možnosti na trhu. To by vám mohlo sloužit jako vodítko pro správnou volbu, která je pro vás a váš domov vhodnější.

Jděte sem, pokud hledáte vnitřní domácí bezpečnostní kameru.

Arlo Ultra

Arlo Ultra pro vás může být nejvhodnější, pokud chcete kameru, která nabízí docela jasné noční vidění. Tato kamera má tělo odolné vůči povětrnostním vlivům a podporuje různé virtuální asistenty, včetně Google Assistant, Alexa a IFTTT. Díky záznamu v rozlišení 4K videa a plně duplexnímu zvuku slibuje Arlo Ultra jasně zachytit všechny detaily ve vašem okolí.

Kamera je dodávána s vestavěným bodovým světlem, které pomáhá při záznamu barev v noci. Individuální Arlo ultra vás bude stát kolem 399 dolarů.

Zvýraznění

 • Zorné pole 180 stupňů
 • Duální mikrofony
 • Magnetický držák
 • Barevné noční vidění
 • Záznam 4K videa s vysokým dynamickým rozsahem (HDR).
 • Automatický zoom a sledování

Prsten Stick Up

Ring Stick Up Cam lze říci, že je jedním z nejdostupnějších fotoaparátů na seznamu. Být bezdrátovou kamerou vám poskytuje naprostou svobodu, pokud jde o její nastavení na požadované místo. Kamera je na trhu k dispozici za cenu ~ 90 $.

  Jak povolit Gmail offline režim [Chrome]

Obsahuje také pohybem aktivované senzory a je schopen sloužit pro účely vnitřní i venkovní kamery. Velkou nevýhodou Ring Stick Up Cam by mohla být výdrž baterie. Baterii fotoaparátu je potřeba měnit každý měsíc, což spotřebuje váš čas i peníze.

Zvýraznění

 • Oboustranná řeč
 • Záznam HD videa 1080p
 • LED světelné pásky
 • Flexibilní venkovní kamera
 • Profesionální monitorování

Hluboký Sentinel

Hledáte domácí bezpečnostní kameru, která vám poskytne sledování na profesionální úrovni a zajistí vaši bezpečnost?

Hluboký Sentinel je pak odpověď na váš dotaz.

Jakmile Deep Sentinel zaznamená jakoukoli nežádoucí aktivitu, okamžitě odešle živý přenos na monitorovací stanici, kde může odpovědná osoba nastavit varování. Je k dispozici za cenu 699 $ za tři bezdrátové kamery.

Zvýraznění

 • 24/7 živá strážní stráž
 • Policejní reakce
 • Na bázi umělé inteligence a vestavěné sirény
 • Vysoce odolná baterie
 • Schopnost analyzovat 50+ obrázků za sekundu

Prstencový reflektor

Hledáte bezdrátovou kameru, která vám pomůže zastrašit vetřelce z vašeho pozemku, kamera Ring Spotlight Cam vám pomůže.

Tato bezpečnostní kamera je dodávána se sirénou, která může každého vyděsit, a má také detektor pohybu, který rozsvítí světla a spustí nahrávání videa, když detekuje pohyb. Ring Spotlight Camera lze zakoupit za přibližně 199 dolarů.

Nejlepší na tomto Ring Spotlight je to, že podporuje zvukový vstup a výstup, protože můžete použít jakékoli zařízení Android, iOS, Windows nebo Mac, abyste si promluvili s lidmi, kteří jsou u vás doma. Můžete také použít solární verzi Spotlight, která vám umožní nabíjet kameru pomocí solárního panelu, a tato alternativa může být také finančně efektivní.

Zvýraznění

 • Detekce pohybu 270 stupňů (horizontální)
 • Teplota barvy přibližně 4000 Kelvinů
 • Dva LED pásky a dálkově aktivovaný alarm
 • Podpora audio vstupu a výstupu

Wyze

Wyze nabízí záznam ve vysokém rozlišení a na trhu je dostupný za kapesní ceny. Kamera je dodávána se slotem pro microSD kartu pro rozšíření úložiště a použití kamery pro nepřetržité nahrávání. Kamera je vybavena funkcemi, jako je odolnost proti povětrnostním vlivům, kompatibilita s chytrou domácností, noční vidění a bezplatné cloudové úložiště na 15 dní.

Za cenu pouhých 35 $ získáte některé úžasné funkce, jako jsou dveře, okenní senzory a další výše uvedené.

Zvýraznění

 • 8x digitální zoom
 • Vlastní nastavení detekce zóny a citlivosti
 • Kouřový alarm
 • Funkce časosběrného nahrávání videa
  Jak používat soukromé prohlížení Safari na iPhonu nebo iPadu

YI Dome

YI Dome vám nabízí nejlepší kvalitu zvuku a může se ukázat jako nejlepší pro vnitřní použití. Kamera poskytuje sledování pohybu a neomezené bezplatné cloudové úložiště. Získáte protihlukový filtr pro křišťálově čistý zvuk, který vám může pomoci při kontrole vašich dětí.

Kamera je vybavena systémem rozpoznávání hrozeb založeným na umělé inteligenci.

Zvýraznění

 • Infračervené noční vidění
 • 3D redukce šumu
 • Úplný panoramatický pozorovací úhel 360 stupňů
 • 2MP CMOS snímač

Nest Cam

Nechte kameru Nest Cam starat se o váš domov. Je programovatelný pomocí termostatu Nest a Nest Protect.

Nabízí křišťálově čisté noční vidění. Nejúžasnější na Nest Cam je, že může sloužit také jako interkom. Je kompatibilní s chytrými domácími asistenty, jako jsou Lutron, Phillips Hue, Abode, Google Assistant, IFTTT a další. Fotoaparát nabízí nepřekonatelnou kvalitu obrazu s 8x zoomem a širokoúhlým objektivem.

Zvýraznění

 • Vícejazyčná podpora
 • Lehký a snadno se nastavuje
 • Živý přenos

Pokud hledáte vysoce odolnou bezdrátovou bezpečnostní kameru pod 100 USD, vyberte si Blink Outdoor 3rd Gen + Floodlight.

Zachycuje videa ve vysokém rozlišení 1080p, což je dostatečné pro získání čistého obrazu. Jedinečnou vlastností této kamery je, že obsahuje pohybem spouštěné LED světlomety o síle 700 lumenů, aby bylo zajištěno, že vetřelci nevyužijí tmy. Kamera funguje na dvě 1,5V AA lithiové kovové baterie a 4 D-Cell baterie. Funguje také s Amazon Alexa.

Zvýraznění

 • Automatické vyvážení bílé
 • Dosah detekce pohybu 20 stop
 • Stavové LED pro zobrazení napájení
 • Může pracovat mezi teplotami od -4 do 113 ° F.

Závěr

Výše uvedené bezdrátové bezpečnostní kamery lze označit za nejlepší dostupné možnosti na trhu. Všechny nabízejí něco jiného, ​​pokud jde o funkce. Od solárního nabíjení po jasné noční vidění můžete získat všechny špičkové funkce v položkách v seznamu.

Můžete si vybrat kteroukoli z nich podle svých požadavků a rozpočtu. Buďte chytří a prozkoumejte zde chytrý tracker.

x