8 způsobů opravy K aktivaci iPhone je nutná aktualizace

Aktualizace je nevyhnutelnou součástí smartphonu. Aktualizace nejenže upgraduje operační systém vašeho telefonu, ale také vylepšuje bezpečnostní systém spolu s novými funkcemi, díky kterým je používání smartphonu docela snadné. Uživatelé iPhone dostávají pravidelné aktualizace iOS, tyto aktualizace však někdy přicházejí s chybou, která zastaví používání iPhone. Pokud jste někdo, kdo řeší stejný problém, pak jste pro odpovědi na správném místě. Pokryli jsme vás naším užitečným průvodcem, který vás osvětlí o opravách aktualizace, která je nutná k aktivaci problému s iPhone. Začněme tím, že budeme vědět, co způsobuje, že není možné aktivovat iPhone, je vyžadována aktualizace a způsoby, jak to opravit.

Způsoby opravy K aktivaci iPhone je nutná aktualizace

Nejen jeden, ale mnoho důvodů způsobuje, že po aktualizaci nelze aktivovat problém s iPhone. Pojďme si je krátce probrat v níže uvedených bodech:

  • Nesprávně vložená SIM karta nebo SIM karta není podporována iPhonem
  • Nestabilita sítě nebo když se iPhone nemůže připojit k síti
  • Neschopnost aktivace z důvodu přetížení nebo vytížené sítě
  • Aktivační zámek není deaktivován
  • Problém s připojením zařízení k internetu
  • Ověření iPhone pomocí iTunes se nezdařilo
  • Zařízení je uzamčeno starým uživatelem

Pro uživatele, kteří hledají způsoby, jak opravit problém Nelze aktivovat iPhone 100, máme pro vás perfektní řešení, která jsou jednoduchá a efektivní, takže začněme s nimi:

Poznámka: Vzhledem k tomu, že chytré telefony nemají stejnou možnost nastavení a liší se od výrobce k výrobci, zajistěte správná nastavení, než je změníte. Následující kroky byly provedeny na iPhone 13.

  Nejlepší bezplatné alternativy Microsoft Office

Metoda 1: Navštivte stránku stavu Apple

První věc, kterou můžete udělat pro vyřešení problému s nemožností aktivovat iPhone, který vyžaduje aktualizaci, je kontrola oficiální stránky stavu Apple, abyste zjistili, zda jsou za problémem servery Apple. Pokud jsou servery mimo provoz, mohou být důvodem neschopnosti aktivovat iPhone. V takovém případě počkejte, až bude server méně zaneprázdněn.

Metoda 2: Znovu vložte SIM kartu

Pokud pro vás výše uvedená metoda kontroly serverů nefungovala, pak dalším jednoduchým způsobem, jak problém vyřešit, je opětovné vložení SIM karty do vašeho iPhone. Vaše SIM karta nemusí být správně umístěna ve slotu, takže začněte jejím správným umístěním pomocí následujících kroků:

1. Najděte přihrádku na SIM na svém iPhonu a zasuňte špendlík do otvoru, abyste přihrádku otevřeli.

2. Vyjměte SIM kartu ze zásobníku.

3. Nyní do ní znovu správně vložte SIM kartu a zasuňte přihrádku dovnitř telefonu.

4. Dále zapněte svůj iPhone a zkontrolujte, zda byla vyřešena chyba Nelze aktivovat iPhone 100.

Metoda 3: Restartujte iPhone

Další metodou, kterou lze použít, pokud stále nemůžete aktivovat iPhone 100, je restartování iPhone. To lze provést různými způsoby v závislosti na režimu vašeho iPhone. Tento krok se obvykle používá v případech, kdy se v iPhonu vyskytne drobná závada, chyby nebo konflikty. Vyzkoušejte tedy kroky uvedené níže a restartujte svůj iPhone:

1. Podržte tlačítka napájení a zvýšení/snížení hlasitosti na vašem iPhone.

2. Dále posunutím vypněte iPhone.

3. Jakmile je iPhone vypnutý, znovu jej zapněte stisknutím tlačítka Napájení na vašem iPhone.

V případě, že máte jiný režim iPhone, můžete zkontrolovat, jak vynutit restart iPhone z oficiálních webových stránek společnosti Apple.

Metoda 4: Odstraňování problémů se síťovým připojením

Dalším způsobem, jak se ujistit, že nebudete čelit problému s nemožností aktivace iPhone, je kontrola síťového připojení. Pokud vaše síť blokuje váš iPhone v práci na několika portech, můžete čelit uvedenému problému.

  Jak zjistit, zda někdo zkontroloval vaši polohu na Snapchatu

1. Otevřete Nastavení na vašem iPhone.

2. Klepněte na Wi-Fi.

3. Poté klepněte na nové připojení pod NETWORKS.

4. Připojení k novému a spolehlivému připojení pomáhá při obnově aktivity iPhone a pomáhá vyřešit chybu, při které nelze aktivovat iPhone, je vyžadována aktualizace.

Metoda 5: Ověřte, zda je iPhone uzamčen nebo ne

Pokud vám vyzkoušení výše uvedených metod žádným způsobem nepomohlo a stále se potýkáte s tím, že nemůžete iPhone aktivovat, je vyžadována aktualizace, váš iPhone může být uzamčen. Kontrola je nezbytná, protože pokud jste nedávno zakoupili svůj iPhone od někoho, pak je pravděpodobnost, že je aktivační zámek zapnutý, poměrně vysoká. Abyste se ujistili, že tomu tak není, podívejte se do našeho průvodce Jak poznám, že je můj telefon odemčený.

Metoda 6: Aktivujte iPhone přes iTunes

Pokud se stále snažíte aktivovat svůj iPhone pomocí výše uvedených metod, je čas, abyste se pokusili znovu aktivovat svůj iPhone přes iTunes a vyřešili aktualizaci, která je nutná k aktivaci problému s iPhone. I když nemáte SIM kartu, můžete svůj iPhone aktivovat pomocí iTunes.

Poznámka: Ujistěte se, že máte v počítači aktualizovanou verzi iTunes.

1. Připojte svůj iPhone k počítači.

2. Spusťte iTunes a vyhledejte svůj iPhone.

3. Jakmile iTunes rozpozná váš iPhone, začne se aktivovat.

4. Pokud ne, klikněte na možnost Aktivovat svůj iPhone na levé straně rozhraní iTunes.

5. Pro dokončení procesu aktivace se přihlaste pomocí svého Apple ID a hesla.

Metoda 7: Použijte režim obnovení

Použití režimu obnovení na vašem iPhone je další způsob, který vám může pomoci s aktualizací, která je nutná k aktivaci chyby iPhone. Režim obnovení vyloučí jakoukoli možnost, která by mohla způsobit problém na vašem iPhone.

Poznámka: Před provedením níže uvedených kroků zálohujte data svého iPhone a použijte nejnovější verzi iTunes.

1. Připojte svůj iPhone k počítači/notebooku.

2. Otevřete v systému aplikaci iTunes.

  Jak vypnout OK Google na Androidu

3. Jakmile iTunes rozpozná váš iPhone, restartujte zařízení.

4. Přejděte do režimu obnovení, nyní vyberte možnost Aktualizovat a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Více o tom, jak uvést iPhone do režimu obnovy, se můžete dozvědět na oficiálních stránkách Apple.

Metoda 8: Kontaktujte podporu Apple

Pokud vám režim obnovení nepomohl při řešení problému s iPhone, je nutná aktualizace, musíte se obrátit na úředníky o pomoc. V takovém případě tým podpory Apple hodně pomáhá při snadném pochopení vašeho problému a jeho profesionálním vyřešení.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Jak mohu aktualizovat svůj iPhone, abych jej aktivoval?

Ans. Svůj iPhone můžete aktualizovat a aktivovat připojením k iTunes. Když iTunes detekuje vaše zařízení, vyzve jej k instalaci aktualizace.

Q2. Jak dlouho obvykle trvá aktivace iPhonu?

Ans. Aktivace iPhonu obvykle trvá asi 2–3 minuty. Pokud to trvá déle, možná budete muset kontaktovat Apple Care.

Q3. Proč mi aktivace iPhonu trvá tak dlouho?

Ans. Pokud aktivace vašeho iPhone trvá dlouho, může to být způsobeno vadnou SIM kartou. V takovém případě vám doporučujeme vyměnit SIM kartu nebo získat novou od vašeho operátora.

Q4. Proč se mi stále zobrazuje aktualizace nutná k aktivaci chyby vašeho iPhone?

Ans. Zobrazení chyby, že k aktivaci vašeho iPhone je vyžadována aktualizace, má mnoho důvodů, včetně slabého připojení k internetu, závady, kdy iTunes nezjistily iPhone, nesprávně umístěné SIM karty, nedostupného serveru kvůli provozu a pokud je iPhone uzamčen. předchozím uživatelem.

Q5. Mohu vynutit aktivaci iPhone?

Ans. Ano, určitě můžete vynutit aktivaci svého iPhone ručním vypnutím, což je dobře popsáno v metodě 3 výše.

***

Doufáme, že vám náš průvodce pomohl všemi možnými způsoby s opravou aktualizace, která je nutná k aktivaci problému s iPhone. Pokud ano, dejte nám vědět, která z metod byla nejinformativnější. Pokud máte nějaké dotazy nebo cenné návrhy, které nám chcete sdělit, zanechte je prosím v sekci komentářů níže.

x