Anthropic získává 450 milionů dolarů a Microsoft Fabric pro analýzu dat

Ahoj! 🙋Dnes pro vás máme následující aktualizace! 📣

Anthropic získává 450 milionů dolarů na vybudování asistentů umělé inteligence nové generace

Anthropic je rychle se rozvíjející generativní AI start-up založený zkušenými profesionály OpenAI. Spark Capital vedl aktuální kolo financování společnosti série C, které získalo 450 milionů dolarů.

Mezi dalšími investory byly Google, Salesforce Ventures, Sound Ventures a Zoom Ventures. Ocenění společnosti Anthropic vzrostlo na 1,45 miliardy dolarů po tranši 450 milionů dolarů.

Claude, jeden z jejích vlajkových produktů, je asistent umělé inteligence schopný široké škály konverzačních činností a činností při zpracování textu.

  Pouzdro na 10 Raspberry Pi, které udrží váš mini-počítač bezpečný a zdravý

Podle firemního blogu budou finance použity na vybudování systémů umělé inteligence zaměřených na poskytování užitečných, etických a spolehlivých služeb.

Anthropic má více než tucet klientů v oblasti zdravotnictví, lidských zdrojů a vzdělávání a Zoom právě oznámil spolupráci s Anthropic na vývoji produktů AI.

Po OpenAI, která získala více než 11,3 miliardy dolarů, je Anthropic nejlépe financovaným byznysem s umělou inteligencí. Adept a Inflection, konkurenti Anthropic, získali přibližně 415 milionů dolarů a 225 milionů dolarů.

Humanlinker získává 2,5 milionu eur na pomoc prodejním týmům

Humanlinker získal v nedávném kole financování 2,5 milionu eur, aby pomohl prodejním týmům při personalizovaném vyhledávání. Jeho třístupňový proces zahrnuje ledoborce generované umělou inteligencí, analýzu osobnosti a inteligenci účtu pro zlepšení komunikace a vyjednávání.

  9 nejlepších nástrojů pro správu nákladů na cloud v roce 2023

Přizpůsobené AI Icebreakers zlepšují komunikaci a zvyšují četnost schůzek pro prodejní týmy řízené příjmy během dosahu (Sales Execution Platform).

Produkt pomáhá zvýšit efektivitu prodejního cyklu tím, že využívá personalizační klíče, poznatky ze sociálních médií, podcastů, článků a dalších relevantních zdrojů a pomáhá s přípravou schůzek.

Mezi jeho hlavní vlastnosti patří:

  • AI Generative Icebreakers: Přináší nejvyšší úroveň personalizace v co nejkratším čase.
  • Analýza osobnosti DISC: Pomáhá porozumět osobnostním rysům a přizpůsobit vaši nabídku.
  • Account and People Intelligence: Pomáhá získat komplexní přehled o kritických účtech a vztazích.
  • Nákupní signály: Zasílá vám relevantní upozornění, abyste byli informováni o nejnovějším vývoji.
  • Obohacení CRM: Pomáhá automatizovat vaše CRM pro optimalizaci vašeho pracovního postupu a zvýšení produktivity odstraněním časově náročných procedur.

Microsoft uvádí Fabric, novou end-to-end datovou a analytickou platformu

Microsoft spustil novou komplexní datovou a analytickou platformu s názvem Microsoft Fabric and Copilot v Microsoft Power BI. Microsoft Fabric integruje všechna data a analýzy do jedné platformy.

  Co je RNG ve videohrách a proč jej lidé kritizují?

Fabric zahrnuje Microsoft Power BI, Azure Synapse a Azure Data Factory a poskytuje analytickou platformu zaměřenou na člověka pro spolupráci mezi datovými profesionály, analytiky, vědci a podnikovými uživateli.

Firmy shromažďují obrovské množství dat z různých zdrojů, ale odemknout jejich hodnotu je obtížné kvůli utajovaným a nekonzistentním datům, nízké kvalitě dat a zastaralým sestavám. Tyto problémy brání inovacím a zkušenostem s umělou inteligencí.

Microsoft Fabric je analytické řešení, které firmám poskytuje komplexní analytickou podporu. Mezi její služby patří přesun dat, datová jezera, datové inženýrství, datová integrace, datová věda, analytika v reálném čase a business intelligence.

Copilot Power BI v soukromém náhledu využívá generativní umělou inteligenci k analýze dat a rychlému vytváření vizuálních sestav na základě postřehů nebo otázek, které uživatel popisuje. Copilot okamžitě přemění data na užitečné poznatky tím, že analyzuje a prezentuje relevantní informace v ohromující zprávě.

Další aktualizace najdete v kategorii Nejnovější technologie.