Co znamená In Progress na Quadpay?

Quadpay, nyní známá jako aplikace Zip, je platební aplikace, která uživatelům umožňuje snadno platit peníze na splátky. Jako uživatel Zip můžete mít nějaké dotazy týkající se probíhající objednávky nebo fungování aplikace. Pokud hledáte tipy na to samé, přinášíme vám užitečného průvodce, který vás naučí, co znamená in progress order na Quadpay. Takže, pojďme začít!

Co znamená In Progress na Quadpay?

Přečtěte si až do konce, abyste se podrobně dozvěděli o probíhající objednávce Quadpay nebo Zip.

Co to znamená, když vaše objednávka probíhá na Quadpay?

Probíhá objednávka na Quadpay znamená, že vaše objednávka nebyla zcela zpracována. Obvykle to znamená, že prodejce produktu ještě nedokončil objednávku nebo dodávku.

Co znamená In Progress Quadpay?

V Quadpay nebo Zip termín probíhající znamená, že obchodník autorizoval otevřenou objednávku, ale ještě nebyla plně zpracována.

Jak dlouho trvá zpracování Quadpay?

Zpracování otevřených objednávek Quadpay trvá až 7 dní. Prodávající má 7 dní na to, aby zjistil, zda je schopen objednávku dodat či nikoliv.

  Jak rychle povolit nebo zakázat AssistiveTouch na iPhone a iPad

Proč moje objednávka čeká na Quadpay?

Můžete se také zeptat na důvody nevyřízených objednávek. Nevyřízená nebo probíhající objednávka na Quadpay je pozastavena autorizací. Znamená to, že vaše platba bude buď plně zpracována do 24 hodin, nebo zrušena s vrácením celé částky.

Co znamená Probíhající platba?

Probíhá platba znamená, že se vaše platba zpracovává za účelem dokončení peněžní transakce. Obvykle k němu dochází, když dojde ke zpoždění v procesu platby nebo příjemce neodeslal objednávku ke zpracování.

Co to znamená, když probíhá platba?

Když vaše platba probíhá, dokončuje kroky potřebné k potvrzení platby prodejci nebo příjemci.

***

Doufáme, že vám tento průvodce pomohl a že jste se mohli dozvědět více o tom, co znamená in progress na Quadpay. Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, neváhejte je zanechat v sekci komentářů níže. Také nám dejte vědět, co se chcete dále naučit.

  Jak spravovat nastavení schůzky Zoom

x