Dnešní řešení připojení a vodítka (27. března 2024)

Spojení je návyková hádanka od géniů z New York Times. Vyžaduje, aby hráči našli spojení mezi 16 slovy a umístili je do čtyř skupin po čtyřech. Máme pro vás řešení Connections pro 27. března 2024 spolu s indiciemi, které vám pomohou vyřešit to sami.

SPOILERY ČEKÁ (NÁVODY)

Dnešní spojení (puzzle #290) Kategorie Nápověda

Dnes, jako každý den, musíte rozdělit 16 slov, která tvoří síť puzzle Connections, do čtyř skupin po čtyřech na základě konkrétních kategorií. Což není tak snadné, jak to zní. Naštěstí jsme po ruce, abychom vám pomohli vyřešit dnešní hádanku Connections.

  Jak opravit problémy se zvukem Amazon Echo: Průvodce řešením problémů

Pokud chcete přejít rovnou k dnešnímu řešení Connections, přejděte za další upozornění na spoiler. Pokud byste však raději viděli nějaké vodítka kategorií navržených tak, aby vám to pomohly vyřešit, aniž byste nejprve prozradili odpovědi:

Žlutá: „Proveďte změny chyb“

Zelená: „Vypadni s někým“

Modrá: „Výsledky nelze předvídat“

Fialová: „Pouze jeden z těchto párů se dobře hodí ke salse“

SPOILERY ČEKÁ (ŘEŠENÍ)

Dnešní řešení připojení pro 27. března 2024

Pokud tyto vodítka nebyly dostatečně užitečné a zjistíte, že se snažíte porazit Connections, aniž by vám došly chyby, zde jsou řešení pro všechny čtyři kategorie:

Žlutá: „Aktualizace přesnosti“ = ZMĚNIT, OPRAVIT, OPRAVIT, UPRAVIT

Zelená: „Hádka“ = BOJ, ŘÁDKA, ŠROUB, TIFF

Modrá: „Hry náhody“ = BINGO, LOTERIE, RULETA, VÁLKA

Fialová: „____ Chip“ = MODRÁ, POČÍTAČOVÁ, POKEROVÁ, BRAMBOROVÁ

Co ztěžovalo dnešní spojení

Dnešní hádanka Connections byla obzvláště obtížná kvůli dvěma hlavním věcem:

  Jak seřadit hodnoty v aplikaci Microsoft Excel
 • „Válka“ se v modrém zdá trochu nemístné, „Poker“ je zřejmější. Poker je však spíše dovednostní než náhodná hra (alespoň do určité míry).
 • Na první instinkt mohl být „šrot“ seskupen se žlutou barvou. Avšak ani druhý význam slova šrot (vyhodit) není v souladu s aktualizací kvůli přesnosti.
 • Naše nejlepší tipy, jak překonat spojení každý den

 • Zamíchejte slova tolikrát, kolikrát potřebujete. Přehazování slov znamená, že s větší pravděpodobností zjistíte souvislosti.
 • Hledejte rozdíly i podobnosti. NYT se vás snaží podrazit, takže hledejte, co rozděluje slova s ​​podobným významem.
 • Nespěchejte a nespěchejte s hádkami. Připojení není časově omezená výzva, takže si můžete dovolit všechno naplánovat.
 • Hledejte časem společná témata. Čím více budete hrát Connections, tím více si všimnete, že se pravidelně objevují opakující se témata.
 • Nalaďte se na způsob myšlení redaktorů NYT. Soutěžíte s tvůrci hádanek, takže musíte pochopit jejich herní plán.
 •   Jak posílat marketingové e-maily s OneSignal za nižší cenu?

  Nyní, když jste dokončili dnešní puzzle Connections (s malou pomocí vašich přátel z MUO), měli byste se podívat na některé z dalších bezplatných her od New York Times.

  Wordle je nejznámější ze všech a vyzývá vás, abyste našli 5písmenné slovo během šesti tipů. U každého dopisu, který najdete, se dozvíte, zda je na správném místě, což vám umožní omezit možné možnosti. Pokud potřebujete pomoc s Wordle, podívejte se na naše tipy a triky, jak zlepšit své skóre Wordle.

  Je tu také Strands, nejnovější přírůstek do rozrůstajícího se seznamu her New York Times. Stejně jako Connections je to extrémně náročné, ale jedinečným způsobem spojování písmen. Doporučujeme, abyste se podívali na naše nejlepší tipy, jak porazit Strands, abyste se zdokonalili v každodenní výzvě.

  Nebo, pokud se opravdu zajímáte pouze o připojení, ale chcete více tipů, než je nabízeno výše, podívejte se na náš delší seznam tipů a triků pro připojení.