Twitter

Generujte potenciální zákazníky z X pomocí 8 nejlepších Twitter / X CRM

Špičkový software Twitter/X CRM pro upgrade vaší marketingové strategie!

Jedna z nejpozoruhodnějších sociálních sítí X, dříve známá jako Twitter, zcela změnila způsob, jakým lidé a společnosti komunikují. Twitter poskytuje podnikům poutavou platformu pro interakci se svým publikem díky svému celosvětovému dosahu a stručným zprávám. Nedávno se rozrostla do více než jen aplikace pro zasílání zpráv a společnosti ji nyní mohou provozovat jako silný nástroj pro generování potenciálních zákazníků a řízení vztahů se zákazníky.

Důležitou součástí využití potenciálu komerčního růstu Twitteru je zdatná služba nástrojů CRM (Customer Relationship Management). Tyto nástroje pomáhají komunitám najít, vychovat a přeměnit potenciální zákazníky na dychtivé spotřebitele, kromě toho je zavazují k interakci se stávajícími zákazníky.

Není divu, že společnosti používají nástroje Twitter CRM, aby se mohly prosadit ve hře o generování potenciálních zákazníků. Zde je stručný náhled nejlepších nástrojů Twitter CRM, které jsme probrali:

Titul

Popis

Prozkoumat

Černá magie

Vylepšuje profil Twitteru o magický postranní panel pro CRM.


Prozkoumat

Doručená pošta

Twitter DM CRM pro podporu vedení, projektů a vztahů.


Prozkoumat

Zoho CRM

Spravuje přítomnost na Twitteru, zapojuje publikum a monitoruje interakce.

Prozkoumat

Dex

Komplexní Twitter CRM pro efektivní řízení vztahů a organizaci.


Prozkoumat

Agilní CRM

Integruje Twitter pro vícekanálový marketing a automatizaci prodeje.


Prozkoumat

FirstX

Zjednodušuje generování potenciálních zákazníků pomocí vyhledávání klíčových slov a hromadného dosahu DM.


Prozkoumat

Nárůst CRM

Proměňuje Twitter ve stroj na vytváření potenciálních zákazníků s cennými nástroji.


Prozkoumat

TweetHunter

Maximalizuje návratnost investic do tweetu pomocí plánování, automatizace a zjišťování potenciálních zákazníků na základě umělé inteligence.


Prozkoumat

Co je Twitter CRM a jaké výhody nabízí?

Očekává se, že při prvním ponoření do CRM (Customer Relationship Management) bude hledat vysvětlení. Může dojít k určitému zmatku, protože Twitter formálně nespustil nástroj CRM. Je však obtížné ignorovat humbuk kolem integrace platformy Twitter se systémy CRM.

Sociální síť toto spojení vyzdvihuje jako funkci, která oslovuje běžné uživatele i majitele firem. V důsledku toho někteří lidé potřebují CRM s vestavěnými funkcemi Twitteru, které se někdy nazývají Twitter CRM.

Twitter CRM je cenným nástrojem pro správu vašich následovníků, těch, které sledujete, a potenciálních obchodních příležitostí a lze jej spárovat s analytickými nástroji Twitteru pro zvýšení zapojení.

Twitter CRM jsou velmi užitečné pro:

 • Hledání prodeje.
 • Zvyšte svou sledovanost na Twitteru.

Vzhledem k tomuto rozdílu, proč podniky a uživatelé vnímají integraci CRM systému Twitter tak vysoce?

 • Přibližně 85 % marketingových profesionálů podle Buffera používá Twitter CRM k propagaci svých společností. Sociální média jsou ideálním nástrojem pro obhajobu značky, a proto není divu, že Twitter je považován za důležitý pro marketing.
 • Používání hashtagů, značek a zmínek pomáhá firmám lépe porozumět tomu, co jejich zákazníci dělají, a využívat tyto informace k marketingu jejich zboží a služeb.
 • Twitter CRM spolupracuje s poutavými příspěvky na sociálních sítích a vytváří pozitivní dojem o vaší firmě nebo osobní značce. Pomáhá vychovat potenciální zákazníky a proměnit je v oddané klienty.
 • Twitter CRM usnadňuje zůstat v neustálém kontaktu s věrnými zákazníky a těmi, kteří projevují trvalý zájem o vaše nabídky.

Vzhledem k výše uvedeným důvodům nabyl koncept sociálního CRM na stále větší důležitosti, protože všechny hrají roli ve prospěch výkonnosti podniku a zvyšování příjmu. Mnoho CRM systémů tedy dychtí po zkombinování funkcí Twitteru do svého softwaru, aby uživatelé mohli těžit z lepší analýzy, interakce s publikem a budoucího vývoje.

Nyní si promluvme o nejlepších nástrojích Twitter CRM, které mohou společnosti používat, aby ze svých kampaní generujících potenciální zákazníky vytěžily maximum.

Černá magie

Černá magieZaměření společnosti na správu kontaktů a generování potenciálních zákazníků je patrné z mnoha funkcí, které jsou primárně určeny ke zlepšení vašeho profilu na Twitteru rozvojem hlubších vztahů.

„Magický postranní panel“ je výjimečná funkce, která bez námahy kombinuje Twitter a usnadňuje tak navazování vztahů s potenciálními zákazníky a obchodními partnery.

Funkce:

 • Sledujte konverzace lidí, které sledujete, a také nových uživatelů na Twitteru.
 • Získejte připomenutí, abyste měli jistotu, že zůstanete v kontaktu se svými oblíbenými kontakty.
 • Sledujte efektivitu svých tweetů v průběhu času a porovnejte je s vašimi běžnými příspěvky.
 • Přečtěte si o prvcích ovlivňujících popularitu konkrétních tweetů.
 • Sledujte základní údaje, jako jsou úrovně zapojení, počet sledujících a konzistence.

Pro jednotlivce, kteří by místo toho řešili svá připojení na Twitteru, aniž by kdy opustili platformu, je to neocenitelný nástroj. Není neočekávané, že je to jedna z nejlepších možností Twitter CRM.

Doručená pošta

Doručená pošta je aplikace Twitter Direct Message CRM, která zvyšuje váš prodejní potenciál tím, že virtuálně pečuje o potenciální zákazníky, řídí projekty, monitoruje životně důležité konverzace, navazuje cenné vztahy a zajišťuje včasné sledování potenciálních zákazníků.

Funkce:

 • Pomocí značek můžete snadno třídit a exportovat kontakty.
 • Roztřiďte své přednášky do kategorií pro dobře organizovanou administraci.
 • Využijte výhody uživatelských značek, aby bylo vyhledávání a reference jednoduché.
 • Udržujte důležité DM ve středu pozornosti tím, že připnete co nejvíce diskuzí a označíte je jako nepřečtené.
 • Zjednodušte si pracovní proces tím, že se zaměříte pouze na nepřečtené chaty a budete rychle reagovat.

Inboxs byl přesně navržen pro jednotlivce, jako jsou tvůrci obsahu, nezávislí pracovníci, konzultanti, podnikatelé, generální ředitelé, agentury a startupy, kteří hledají efektivní řešení pro usnadnění svých diskuzí a optimalizaci prodejního procesu prostřednictvím zasílání zpráv.

Zoho CRM

S pomocí Zoho CRM můžete efektivně spravovat přítomnost vaší společnosti na Twitteru, vyhledávat potenciální zákazníky a účastnit se konverzací.

Prostřednictvím sociální karty platformy můžete snadno komunikovat se svým publikem na Twitteru pomocí Zoho CRM zveřejňováním čerstvého obsahu a odpovídáním na zprávy a komentáře.

Funkce:

 • Můžete nastavit vlastní streamy pro sledování informací pomocí konkrétních vyhledávacích frází, příspěvků od konkrétních uživatelů a hashtagů.
 • Social Dashboard v Zoho CRM nabízí konsolidovaný pohled na relevantní interakce.
 • Nastavte SalesSignals, abyste dostávali upozornění, kdykoli vás potenciální potenciální zákazník kontaktuje nebo zmíní vaši značku na Twitteru, abyste měli přehled o interakci potenciálního zákazníka.
 • Snadno rozliší mezi tweety o vaší společnosti od nových potenciálních zákazníků a tweety od těch, kteří již jsou ve vaší databázi CRM.

Zjistil jsem, že díky Zoho CRM je aktivní přítomnost na Twitteru jednodušší, protože se jedná o jediné kontaktní místo.

Dex

Dex usnadňuje řízení vztahů tím, že zjednodušuje úkoly, jako je vytváření sítí s investory a hledání strategických aliancí. Je to první komplexní Twitter CRM systém, který dovedně spojuje významné schopnosti s přístupným rozhraním.

Funkce:

 • Své kontakty můžete označit nebo seskupit na základě vašich kritérií pro organizaci kontaktů.
 • Přidáním poznámek a navázáním spojení – často s využitím funkce @ zmínky – můžete zlepšit své vlastní CRM.
 • Pomocí Dex můžete určit konkrétní druhy aktivit, jako jsou SMS, schůzky nebo vytváření jedinečných interakcí.
 • Naplánujte si pravidelné sledování se svými kontakty na týdenní, měsíční nebo čtvrtletní bázi.
 • Můžete si nastavit pravidelná připomenutí, abyste kontaktovali své kontakty v předem určených datech v budoucnu.

Kromě toho vám Dex poskytuje snadné denní nebo událostně synchronizované připomenutí, abyste si zajistili, že budete zaznamenávat své interakce pro budoucí použití.

Agilní CRM

Integrací Twitteru můžete mít přehled o aktivitách svých kontaktů na sociálních sítích, komunikovat s nimi přímo a plánovat vícekanálové marketingové kampaně. Agilní CRM.

Funkce:

 • Snadno spravujte vícekanálové marketingové kampaně naplánováním e-mailů nebo tweetů na základě preferencí konkrétních zákazníků.
 • Zlepšete své prodejní výsledky zavedením špičkové funkce Prospecting.
 • Snadné načítání a synchronizace dat v obou směrech, automatizace úloh s minimální nebo žádnou ruční prací.
 • Tato technologie automaticky nasměruje vaše obchodní zástupce k nejrelevantnějším zákazníkům, aby je mohli sledovat.

Implementace funkcí, které zabraňují tomu, aby potenciální zájemci spadli mezi trhliny, usnadňuje efektivní správu interakcí s klienty.

FirstX

FirstX usnadňuje generování potenciálních zákazníků tím, že vám umožňuje najít potenciální potenciální zákazníky pomocí vyhledávání klíčových slov nebo hashtagů a snadno je ukládat po jednom nebo ve velkém množství.

Funkce:

 • Použijte filtry k rychlému nalezení vhodných potenciálních zákazníků tím, že je přidáte do jejich tweetů a bios.
 • Sledujte všechny, kdo projeví zájem o tweety na témata, která jste vybrali.
 • Spusťte hromadnou kampaň s přímými zprávami (DM), abyste zapojili své potenciální zákazníky do hlubší konverzace.
 • FirstX dynamicky aktualizuje stavové štítky v závislosti na tom, jak se svými potenciálními zákazníky zapojujete a jak s nimi komunikujete.

Můžete najít a získat kvalitní potenciální zákazníky pomocí několika kliknutí a FirstX se za vás postará o správu časových intervalů, ochrání váš účet a zaručí hladkou a dlouhotrvající informační kampaň.

Nárůst CRM

S Nárůst CRM pro Twitter můžete svou přítomnost na Twitteru proměnit ve stroj na vytváření potenciálních zákazníků. I když se Upsurge CRM přímo neintegruje se stránkami sociálních médií, jako je Twitter, poskytuje cenné nástroje pro posílení vašich aktivit v oblasti sítí a budování vztahů, mezi které patří Twitter.

Funkce:

 • Importujte kontaktní údaje do Upsurge CRM snadno ze svých vztahů na Twitteru.
 • Pečlivě sledujte podrobnosti o událostech, údaje o docházce a následná opatření po interakcích pomocí Upsurge CRM.
 • Využijte funkce úkolů a připomenutí v Upsurge CRM k dohledu nad úkoly souvisejícími s vaším síťovým úsilím na Twitteru.
 • Archivujte důležité dokumenty související s vaším úsilím o vytváření sítí, včetně prezentací z chatů na Twitteru.

Využijte komunikační nástroje v Upsurge CRM k zasílání aktualizací a přizpůsobených zpráv všem vašim kontaktům, včetně těch, se kterými jste se spojili na Twitteru.

TweetHunter

TweetHunterFunkce plánování a automatizace vám pomohou maximalizovat návratnost investic (ROI) každého tweetu, který zveřejníte, obnovit rozhodující týdenní hodiny a udržovat konzistentní online přítomnost.

Funkce:

 • Rychle importujte a seskupujte uživatele do seznamů podle předchozích interakcí nebo vlastního výběru.
 • Využijte naši oddanou umělou inteligenci k nalezení nových potenciálních zákazníků na Twitteru.
 • Získejte přístup k sofistikovanému analytickému panelu Twitter, který vám poskytne všechny informace, které potřebujete k podpoře růstu vašeho publika.
 • Pozorně sledujte, jak vaše publikum roste na základě denního nárůstu sledujících, které získáváte.

Naplánujte si týdny obsahu, vytvářejte své tweety a vlákna pro publikování, když se rozhodnete, a využijte naši praktickou možnost „přidat do fronty“.

Závěr

Ideální nástroj Twitter CRM pro vás bude spoléhat na váš rozpočet, velikost vaší společnosti a vaše konkrétní potřeby. Robustní možnosti jako Zoho CRM nebo Upsurge CRM Social mohou být perfektní pro větší organizace se složitějšími požadavky na CRM. Menší společnosti preferují Dex nebo FirstX nebo ty, které se soustředí na zapojení na Twitteru a plánování obsahu.

Než se rozhodnete, je důležité počítat s vašimi jedinečnými potřebami a dostupnými zdroji. Měli byste také zvážit škálovatelnost a integrace, které tato řešení poskytují, abyste se ujistili, že podporují vaše dlouhodobé ambice.

Dále je čas vylepšit tyto strategie pomocí nejlepších marketingových strategií sociálních médií pro úspěch a růst pro malé a střední podniky.

  Nejlepší časy pro publikování na Tiktok, Instagram, Twitter, Facebook, LinkedIn [2022]
x