Handsfree vám umožní uskutečňovat a přijímat telefonní hovory na vašem počítači Mac

Jsou tací, kteří se uchýlili k používání placených aplikací třetích stran k volání ze svých počítačů/notebooků, a ti, kteří si zakoupili dokovací stanice, aby se vyhnuli držení telefonu při volání. Ať už je scénář jakýkoli, spojení celulárních a počítačových je Nirvána, která nám unikla. Dokonce i zařízení handsfree slouží spíše jako doplněk než řešení. Řešení však existuje. Přebírá snadnost bezdrátového bluetooth handsfree, křišťálově čistou kvalitu zvuku (omezenou pouze vašimi reproduktory) a možnost nechat vás pokračovat v práci při hovoru na vašem počítači, jedinečnost přichází v rukou HandsFree, aplikace pro Mac. v hodnotě 4,99 $ v Mac App Store, který používá váš Mac jako zařízení handsfree přesměrováním zvuku z telefonu Android nebo iPhonu do vašeho Macu.

HandsFree se připojuje pomocí bluetooth vašeho Macu a používá mikrofon a reproduktory jako rozšíření handsfree. HandsFree se konfiguruje samo, řekne vám pouze to, co potřebuje, a zbytek zvládne sám. Při prvním spuštění se dostanete na uvítací obrazovku s některými předvolbami spouštění, tyto možnosti lze také přizpůsobit z nabídky.

Uživatelské rozhraní aplikace je velmi základní, není to iOS 7.1, ale svou práci zvládne. Váš telefon funguje stejně, jako by fungoval na jakémkoli jiném zařízení handsfree. Zjednodušené rozvržení jistě pomáhá procházet panely, protože zde nejsou žádné složité pokyny k procházení. Zobrazuje procento zbývající baterie v telefonu, takže nemusíte čas od času telefon kontrolovat. Všechny zmeškané, příchozí a odchozí hovory se zobrazují jako upozornění na obrazovce jako jakékoli jiné upozornění, což zabraňuje přeplnění.

Stačí jednou připojit telefon a až bude vaše zařízení v dosahu, připojí se automaticky. Telefon můžete nechat kdekoli chcete (v dosahu signálu bluetooth) a budete moci odesílat a přijímat hovory přímo z vašeho Macu. Zvuk upozornění je stejně hlasitý jako vnitřní hlasitost Macu, pokud posloucháte zvuk (nebo sledujete film), hlasitost se sníží a hlasitost HandsFree se zvýší.

Kvalita zvuku je tak dobrá, jak jen reproduktor dovolí. Na mém Macbooku Pro nemohlo být jasnější, kdyby se mnou volající mluvil osobně. Mezi zvuky je malé zpoždění, ale bylo to sotva patrné. V jednom testu byla nějaká ozvěna, ale neopakovala se, takže to popíšeme na dálku. Aplikace ke své práci vyžaduje pouze připojení bluetooth, takže si toto řešení můžete vzít s sebou, kamkoli váš Mac půjde (není nutné připojení k internetu). Ještě důležitější je, že sedí tiše v rohu a netlačí vám dok.

Můžete se pokusit najít důvod, proč to nenávidět, ale bude to těžké. Mělo to několik komplikací s mým Sony Xperia SP, jako je nevytáčení kontaktů v aplikaci a nečestné selhání, ale s jiným androidem vůbec žádné problémy, můžete vytáčet ze seznamu kontaktů v aplikaci nebo to můžete udělat z telefonu . Zasílání zpráv tam ještě není, bylo by to hezké, ale není to žádný problém. Na Mac App Store jsou další aplikace poskytující podobná řešení, ale kromě uživatelského rozhraní si neumím představit, že by to jiné aplikace dělaly lépe. Co je tam dalšího? Po dokončení kontroly si tuto aplikaci v telefonu určitě nechám.

Stáhněte si handsfree z Mac App Store