Jak mohu nastavit druhý účet Venmo

Online platby přinesly snadnější placení účtů nebo peněz téměř za všechno. Venmo není výjimkou. Tato úžasná platforma poskytuje bezpečný a bezpečný způsob, jak platit online přátelům a kolegům. Jako platební brána je přijímán mnoha obchodníky. A představte si, že na takové platformě nemáte jeden, ale dva účty, takže vaše transakce budou hračkou. Zajímá vás, zda můžete mít více než jeden účet Venmo? Žádný strach, jsme tu, abychom vám pomohli se všemi vašimi dotazy. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak mohu nastavit druhý účet Venmo.

Jak mohu nastavit druhý účet Venmo

Než se dostaneme ke krokům, které vysvětlují, jak si můžete vytvořit dva účty Venmo, nejprve nám vysvětlíme, za jakých podmínek to uživatelé mohou udělat.

  Jak opravit, že se Netflix nenačítá na Sony Smart TV

Mohu si vytvořit více než jeden účet Venmo?

Ano, určitě můžete vytvořit více než jeden účet. Venmo je skutečně skvělá aplikace pro nabízení transakcí. Mít dva účty je tedy aktivum. Je to dokonce skvělé pro uživatele, kteří mají společné účty se svými přáteli nebo členy rodiny. K vytvoření a používání jednoho nebo dvou účtů Venmo však musíte být z USA. Můžete navštívit stránku Venmo Sign up a nastavit si osobní nebo firemní účet podle svých potřeb.

Můžete mít dva účty Venmo?

Ano, můžete mít více než dva účty. Pokud sdílíte společný účet se svým přítelem nebo členem rodiny, můžete si užívat privilegia mít dva účty.

Mohu mít 2 účty Venmo se stejným telefonním číslem?

Ne, nemůžete mít dva účty se stejným telefonním číslem. K vytvoření druhého účtu potřebujete samostatné telefonní číslo.

Můžete mít dva účty Venmo se stejným bankovním účtem?

Ano, můžete mít dva účty Venmo se stejným bankovním účtem, protože dva je stanovený limit. Ke stejnému bankovnímu účtu nelze přidat více než dva účty.

  Povolit vstup T9 na vytáčení iPhone 5s [Jailbreak]

Jak si založím druhý účet Venmo?

Pokud jste si ještě nenastavili druhý účet, postupujte podle následujících kroků, abyste toho dosáhli:

Poznámka: Venmo je exkluzivní pro uživatele se sídlem v USA.

1. Otevřete aplikaci Venmo na svém mobilu se systémem Android nebo iOS.

2. Klepněte na nabídku Hamburger v pravém horním rohu obrazovky.

3. Klepněte na možnost Nastavení.

4. Klepněte na Způsoby platby.

5. Klepněte na Přidat banku nebo kartu…

6. Klepnutím na možnost Banka nastavte účet Venmo.

7. Klepněte na Okamžitě (doporučeno).

Poznámka: Můžete také klepnout na Ručně. Ověření a případné vytvoření účtu bude trvat až 3 dny.

8. Nyní podle pokynů na obrazovce dokončete vytváření účtu pro použití.

Mohu mít 2 různá jména Venmo?

Ano, umožňuje vám mít dva účty a samozřejmě můžete pro každý účet nastavit dva různé názvy. Možnosti osobního a firemního účtu při vytváření účtu vám umožňují vybrat dva odlišné názvy pro oba vaše účty.

Můžete být s Venmem podvedeni?

Ano, podvody Venmo jsou docela populární. Podvodníci nastavili uživatele, aby poskytli své Venmo a podrobnosti o bankovním účtu a podvedli je nákupem. Podvodníci také mohou uživatele přimět platit za podvodné položky v aplikaci.

  Skrytí Mini Toolbar v Office 2013

Je bezpečné propojit bankovní účet s Venmo?

Ano, propojení bankovního účtu s účtem Venmo je bezpečné. Poskytuje uživatelům vícefaktorový autentizační systém k ochraně jejich propojených bankovních účtů. Všechny kroky k ochraně údajů o vašem bankovním účtu jsou zašifrovány.

Proč mě Venmo žádá o číslo sociálního zabezpečení?

Venmo žádá o číslo sociálního zabezpečení v následujících případech:

  • Když se snažíte dělat velké transakce.
  • Když více transakcí za týden překročí hranici 300 USD z vašeho účtu.
  • V případě, že si nastavíte skupinový účet Venmo.

Musím dát Venmo své číslo sociálního zabezpečení?

Ano, možná budete muset poskytnout své SSN společnosti Venmo, aby bylo možné nastavit. Společnost Venmo může uživatele požádat, aby poskytli svou identifikaci, včetně osobních údajů, jako je číslo sociálního zabezpečení. Karta SSN je společný identifikační doklad, který se poskytuje každému občanovi USA a jeho obyvatelům.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli, jak si mohu založit druhý účet Venmo. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Dejte nám vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x