Jak někoho zablokovat a odblokovat na Twitchi

Pokud vám někdo leze na nervy na Twitchi, je velmi snadné ho zablokovat, abyste zabránili zobrazování jeho zpráv na vaší obrazovce.

Pokud však někoho omylem zablokujete nebo se cítíte dostatečně benevolentní, abyste někomu dali druhou šanci, je trochu složitější někoho znovu odblokovat.

Zde je návod, jak někoho zablokovat nebo odblokovat na Twitchi…

Jak někoho zablokovat na Twitchi

Twitch se stal významným hráčem ve světě videoher a díky tomu přilákal širokou škálu různých lidí. Doufejme, že většina lidí, které potkáte, bude přátelská, ale vždy se tu a tam objeví zvláštní troll.

Pokud je někdo na Twitchi otravný, zablokování je snadné: stačí kliknout na jeho Twitch jméno. Pokud jste na mobilu, měla by se v uživatelské nabídce, která se objeví, zobrazit možnost Blokovat.

  10 ušních tréninkových aplikací pro identifikaci hudebních not [2023]

Pokud jste na PC, musíte kliknout na tři tečky v pravé dolní části profilové karty, která se objeví. Poté klikněte na Blokovat [name].

Twitch vám rychle připomene, co zablokovaná osoba může a co ne. Stručně řečeno, jakmile někoho zablokujete, nemůže vám našeptávat, hostit vás, přidat si vás jako přítele ani darovat odběry Twitch vašemu kanálu.

Pokud s tím souhlasíte, klikněte na Blokovat.

Twitch nebude zpětně vymazávat zprávy dané osoby, takže pokud řekl něco obzvlášť ošklivého, obnovte stránku, abyste vymazali chat a zbavili se jejich komentářů.

Případně můžete zadat /block [username] do chatu, abyste se jich zbavili.

Jak odblokovat lidi na Twitchi: Nejjednodušší způsob

Když však chcete někoho odblokovat, věci se trochu zkomplikují. Někoho můžete odblokovat kliknutím na jeho kartu a výběrem možnosti Odblokovat. Ale to funguje pouze pro velmi nedávný blok.

Problém je, že pokud jste daného člověka zablokovali již dávno, jeho zprávy už neuvidíte. Pokud nevidíte jejich zprávy, nemůžete je odblokovat kliknutím na jejich jméno!

  Oprava chyby Model Bind na Samsung TV

Pokud víte, jaké je přesné jméno uživatele, můžete zadat /unblock [username] přivést je zpět. Pokud si však nepamatujete jejich jméno, budete muset udělat nějakou práci navíc.

Jak odblokovat lidi na Twitchi pomocí Nastavení

Chcete-li někoho odblokovat na Twitchi na vašem PC, postupujte takto:

 • Klikněte na svůj profil vpravo nahoře a poté klikněte na Nastavení.
 • Klikněte na kartu Zabezpečení a soukromí v horní části. Dále přejděte dolů do části Soukromí a najděte část Blokovaní uživatelé.
 • Klikněte na Zobrazit blokované uživatele. Twitch poté načte seznam všech, které jste zablokovali, a datum, kdy jste je zablokovali.
 • Klikněte na tlačítko Odblokovat vedle uživatele, kterého chcete odblokovat.
 • Twitch změny okamžitě uloží a odebere uživatele z vašeho seznamu blokovaných.

  Jak odblokovat lidi v aplikaci Twitch

  Pokud používáte telefon s Androidem, rychle zjistíte, že odblokování někoho prostřednictvím oficiální aplikace pro Android může být obrovská bolest. Je to proto, že kupodivu v aplikaci pro Android chybí funkce, kterou má verze pro iOS.

  Zde jsou nejlepší způsoby, jak odblokovat lidi na Twitchi na iOS a Android…

  Jak odblokovat lidi na iOS

  Pokud používáte iOS, máte štěstí. Někoho můžete odblokovat takto:

    Jak hrát hry Super Nintendo na Linuxu s Snes9x
 • Stačí spustit aplikaci a klepnout na svůj profilový obrázek vlevo nahoře.
 • Poté klepněte na Nastavení a poté na Zabezpečení a soukromí.
 • Přejděte dolů na konec této stránky, abyste viděli své zablokované uživatele. Poté můžete uživatele ze seznamu blokovaných odebrat klepnutím na Odblokovat na pravé straně jména uživatele, pokud od něj chcete znovu přijímat zprávy.
 • Jak odblokovat lidi na Androidu

  Pokud používáte Android, zjistíte, že můžete postupovat podle výše uvedených pokynů slovo od slova, až do bodu, kdy se má objevit seznam blokovaných uživatelů. Je zvláštní, že seznam blokovaných uživatelů se z iOS nikdy nedostal.

  Rychlý a bezproblémový způsob, jak někoho odblokovat v systému Android, je použití stránky Twitch pro stolní počítače na vašem zařízení. Stačí zamířit na Twitch a načíst desktopovou verzi webu (zde je návod, jak zobrazit desktopovou verzi libovolného webu). Poté postupujte podle výše uvedených kroků pro odblokování uživatelů Twitch prostřednictvím Nastavení.

  Pokud tuto metodu nechcete používat, doporučujeme vám přihlásit se ke svému účtu Twitch na PC a spravovat seznam blokovaných uživatelů.

  Lepší správa lidí na Twitchi

  Pokud vám někdo leze na nervy, můžete ho na Twitchi rychle a snadno zablokovat. Pokud se později rozhodnete je odblokovat, je to snadné a rychlé – pokud nemáte Android.