Jak obnovit omylem smazané oblíbené položky a záložky v Microsoft Edge

Všichni jsme zažili ty frustrující chvíle, kdy jste omylem zahodili své záložky, ale naštěstí je lze snadno získat.

Pokud omylem smažete oblíbenou položku z vyhledávacího panelu, oblíbeného panelu nebo stránky oblíbených položek, Microsoft Edge vám umožní obnovit ji a je to velmi jednoduchý proces.

Jak obnovit omylem smazané oblíbené položky v Edge

Když omylem smažete oblíbenou položku ze stránky oblíbených položek, Edge vám dá možnost vrátit ji zpět. Kliknutím na tlačítko Zpět v pravém horním rohu jej vrátíte zpět.

Možnost vrátit zpět se však nemusí zobrazit, pokud jste smazali oblíbenou položku prostřednictvím lišty oblíbených položek nebo vyhledávací lišty. V takovém případě je budete muset obnovit ze stránky oblíbených položek:

  Jak získat vlastní velikosti štětců v MS Paint
 • Klikněte na ikonu ve tvaru hvězdy se třemi vodorovnými čarami procházejícími v pravém horním rohu. Případně můžete stisknout klávesovou zkratku CTRL + Shift + O.
 • Klepněte na tři vodorovné tečky (Další možnosti) v nabídce Oblíbené.
 • Poté klikněte na Obnovit smazané oblíbené položky.
 • Zde vidíte seznam oblíbených, které jste smazali za posledních 28 dní.
 • Chcete-li obnovit konkrétní oblíbenou položku, rozbalte podsložku, kde je uložena, zaškrtněte políčko vedle ní a klikněte na Obnovit.
 • Oblíbené můžete obnovit pouze smazané během posledních 28 dnů. Také oblíbené položky musí být před odstraněním synchronizovány.

  V době psaní tohoto článku mobilní aplikace Edge nenabízí možnost obnovit smazané oblíbené položky. Oblíbené smazané položky však můžete obnovit prostřednictvím mobilní aplikace z prohlížeče Edge na ploše. Pokud tedy omylem smažete oblíbenou položku z mobilní aplikace, můžete se přihlásit do prohlížeče Edge na ploše a obnovit ji podle výše uvedených pokynů.

    9 nejlepších grafických karet (GPU) pro hráče

  Obnovte smazané oblíbené položky snadno

  Když omylem smažete oblíbenou položku v Edge, neznamená to, že je navždy pryč. Doufejme, že nyní máte jasnější představu o tom, jak je obnovit. Obnovte smazané oblíbené položky s velkou lehkostí.