Jak odinstalovat aktualizaci na Instagramu

Miliarda lidí používá každý měsíc oblíbenou aplikaci sociálních médií Instagram. Každou sekundu je přidán nový příběh nebo příspěvek. A tato aplikace každý den přidává tisíce nových uživatelů. Insta je extrémně populární mezi lidmi všech věkových skupin, od přednáctiletých až po ty starší, protože jim umožňuje zůstat ve spojení a sdílet životní zkušenosti prostřednictvím fotografií, příběhů a videí se svými přáteli a sledujícími. Jste uživatelem IG a zajímalo by vás, jaká je nová aktualizace zpráv na Instagramu? Nebo jak získat starší verzi aplikace? Pokud hledáte další informace týkající se Instagramu, přinášíme vám užitečného průvodce, který vyřeší všechny vaše dotazy, například jak získat zpět starý Instagram nebo jaké jsou kroky k odinstalaci aktualizace na Instagramu. Pojďme se ponořit!

Jak odinstalovat aktualizaci na Instagramu

Jak odinstalovat aktualizaci na Instagramu, se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Poznámka: Vzhledem k tomu, že chytré telefony nemají stejné možnosti Nastavení, liší se od výrobce k výrobci. Před změnou jakéhokoli nastavení na vašem zařízení proto zajistěte správná nastavení.

Můžete získat starší verzi aplikace?

Ano, existuje tolik webových stránek, kde můžete získat starší verzi aplikace. Starší verze libovolných aplikací, jako je WhatsApp, Instagram, Facebook a téměř všechny ostatní aplikace, můžete získat na zařízeních Android nebo iOS, protože Playstore a Appstore vám poskytují pouze nejnovější verzi všech aplikací. Takže musíte ručně stáhnout a nainstalovat starší verzi do svého zařízení, což je také jednoduchý úkol.

Jaká je nejnovější verze Instagramu?

Nejnovější verze Instagramu dostupná na Obchod s aplikacemi je 254.0, který byl vydán 26. září 2022 Instagramem. A nejnovější verzi Instagramu, která je k dispozici na Obchod Play je 254.0.0.19.109, která byla také vydána 26. září 2022 a tato nová verze má velikost stahování 46 MB.

Co je špatného na DM na Instagramu?

Nedávno mnoho uživatelů Instagramu hlásilo, že DM byli celý den mimo provoz a po tu dobu se nemohli spojit se svými přáteli a sledujícími, což v dnešním světě vypadá jako čekání na věčnost. Navzdory četným zprávám Meta dosud nepodnikla žádné kroky. Důvodem této závady mohou být nějaké chyby nebo malware.

  Jak zálohovat e-mail na Linuxu pomocí IMAP Grab

Co je nová aktualizace zpráv Instagramu?

V nové aktualizaci zpráv Instagramu představila funkce Facebook messenger. Aby Instagram po instalaci nejnovější verze nabídl funkcionalitu z Facebook Messengeru.

  • Pomocí obou aplikací se můžete připojit k videohovorům a posílat zprávy přes Insta a Messenger.
  • Když jste ve videochatu, můžete společně sledovat obsah klepnutím na ikonu Média v dolní části okna videochatu.
  • Společnost Insta také zavedla režim mizení, který funguje jako anonymní režim, ve kterém bude chat smazán, jakmile tento režim upravíte.
  • Můžete také posílat reakční selfie a animované zprávy, aby byly vaše zprávy zajímavější a vizuálně přitažlivější.
  • Kromě toho můžete změnit témata chatu, přejetím prstem doprava odpovídat na zprávy a také přidávat vlastní odpovědi na emotikony.

Pokračujte v čtení tohoto článku a dozvíte se, jak odinstalovat aktualizaci na Instagramu.

Jak můžete vrátit aktualizaci zprávy na Instagramu?

Někdy po aktualizaci vašeho Instagramu uživatelé zjistili, že preferují starší verzi více. V tomto případě, pokud chcete také vrátit tuto aktualizaci zprávy a používat starou verzi Instagramu bez funkcí Facebook Messengeru, postupujte podle následujících kroků pro vrácení aktualizace zprávy.

Poznámka: Pro oba Android a iOS uživatelé Instagramu.

1. Spusťte aplikaci Instagram na smartphonu iOS nebo Android.

2. Klepněte na ikonu profilu v pravém dolním rohu spodního navigačního panelu na obrazovce.

3. Klepněte na ikonu hamburgeru v pravém horním rohu obrazovky.

4. Poté klepněte na možnost Nastavení.

5. V nabídce Nastavení vyhledejte a klepněte na možnost Centrum účtů pod logem Meta.

6. Nyní klepněte na účet Facebook, který jste propojili se svým IG.

7. Po výběru účtu na Facebooku klepněte na Odebrat z centra účtů.

8. Chcete-li konečně vrátit zpět aktualizaci nové zprávy Instagram, klepněte na možnost Pokračovat.

Takto můžete odpojit svůj účet Facebook od svého Instagramu, abyste mohli na svém Instagramu používat funkce Facebook Messenger. Podle těchto kroků můžete snadno vrátit zpět aktualizaci nové zprávy Instagramu. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak odinstalovat aktualizaci na Instagramu.

Proč se změnilo rozložení vašeho Instagramu?

Instagram provedl změny v uživatelském rozhraní aplikace, včetně zářivých barev, aby byla lehká a živá, a také představil nové nové rozvržení, které zobrazí obsah na celé obrazovce a uprostřed. Ačkoli Instagram tvrdí, že by to učinilo příspěvky mnohem působivějšími, barevné pozadí má tendenci odvádět pozornost od obsahu. Instagram také změnil písmo na Sans, protože důvodem bylo učinit písmo globálně dostupnější. I když se všechny tyto úpravy zdají krásné, uživatelské recenze naznačují, že nové rozložení aplikace Instagramu je nepohodlné.

  Jak generovat zprávy o schůzkách v Zoomu

Můžete získat zpět starý Instagram?

Ano, můžete získat zpět starý Instagram. Existuje tolik webových stránek, kde můžete získat starší verzi aplikace. Protože Playstore a Appstore vám poskytují pouze nejnovější verzi všech aplikací, musíte si ručně stáhnout starší verzi a nainstalovat ji do zařízení.

Poznámka: V nově přidaných verzích IG nejen opravují chyby, ale také získáte nové filtry nebo speciální funkce, příkazy nebo vizuálně atraktivní rozvržení a rozhraní. Uvědomte si však, že downgrade na starší verze vás omezuje z hlediska funkcí a schopností, které jsou přidány do modernějších verzí.

Jak odinstalujete aktualizaci na Instagramu?

Instagram často vydává nové verze své aplikace pro zařízení se systémem Android i iOS, s novými funkcemi a menším počtem chyb než předchozí verze. Tato aktualizace ale často přidává na váze aplikace, která může být někdy příliš a možná nebude fungovat, pokud používáte mobil s nízkými specifikacemi. Aktualizace Instagramu někdy změní jeho rozhraní, aby bylo atraktivnější, ale po upgradu možná zjistíte, že jste více preferovali dřívější verzi.

Jelikož vám Obchod Play a App Store poskytují pouze nejnovější verzi všech aplikací, musíte si starší verzi stáhnout ručně a poté ji ručně nainstalovat do zařízení. Zde je návod, jak můžete používat downgradovanou verzi Instagramu.

Poznámka: Nezapomeňte si poznamenat aktuální verzi Instagramu.

Krok I: Odinstalujte aktuální verzi Instagramu

1. Spusťte v telefonu Obchod Play.

Poznámka: App Store můžete otevřít na svém mobilu se systémem iOS.

2. Nyní vyhledejte Instagram z vyhledávacího panelu a ve výsledcích vyhledávání klepněte na možnost Instagram.

3. Poté klepnutím na možnost Odinstalovat úspěšně odinstalujte aktuální verzi Insta z telefonu.

Takto odinstalujete aktualizaci na IG z aktuální verze.

Krok II: Stáhněte si předchozí verzi Instagramu

1. Navštivte Web APK Mirror který obsahuje všechny verze Instagramu.

2. Nyní klepněte na nižší verzi aplikace Instagram, než je ta nejnovější.

  11 nejlepších cloudových herních služeb pro každého

Poznámka: Soubory APK se značkami Alpha nebo Beta v názvech můžete ignorovat, protože se jedná o testovací verze vyvinuté pro testovací účely. Pokud tedy chcete přejít na stabilní verzi Insta, měli byste se jim vyhnout.

3. Poté klikněte na ikonu stahování vedle vybrané verze, abyste odinstalovali aktualizaci na Instagramu a stáhli si předchozí.

4. Přejeďte prstem dolů a klepněte na možnost odkazu Stáhnout soubor APK, jak je znázorněno níže.

5. Poté budete přesměrováni na stránku se zahájením stahování.

6. Poté ve vyskakovací zprávě klepněte na možnost Stáhnout.

Krok III: Nainstalujte stažený soubor APK

1. Spusťte v telefonu aplikaci Správce souborů.

2. Klepněte na soubor Instagram APK, který jste si stáhli dříve.

3. Poté klepnutím na možnost Instalovat spusťte proces instalace. Po několika sekundách se stažená verze aplikace Insta nainstaluje do vašeho telefonu.

Doufejme, že podle těchto kroků můžete úspěšně odinstalovat aktualizaci na IG a nainstalovat starou verzi dle vašeho výběru.

Proč se váš Instagram neaktualizoval?

Pokud je vydána nová aktualizace Insta, může se automaticky aktualizovat, pokud jste povolili funkci automatických aktualizací pro aplikaci Insta. Aplikace Insta zůstane neaktualizovaná, dokud ji ručně neaktualizujete z App Store nebo Play Store nebo pro ni nepovolíte funkci automatických aktualizací. A pokud jste nic z toho neudělali, aplikace zůstane neaktualizovaná.

Jak odinstalujete Instagram iOS Update?

Aktualizaci IG iOS nemůžete odinstalovat na žádném ze svých iOS zařízení. Abyste tuto verzi nepoužívali, budete muset odinstalovat samotnou aplikaci Insta.

1. Stiskněte a podržte symbol aplikace Instagram.

2. Klepněte na Odebrat aplikaci.

3. Klepněte na Smazat aplikaci.

***

Doufáme, že jste se naučili, jak odinstalovat aktualizaci na Instagramu. Neváhejte nás kontaktovat se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x