Jak opravit kód chyby DirecTV 775

Revoluce řezání kabelů neprobíhala tak dobře, jak se plánovalo. Nyní existuje několik populárních online streamovacích služeb, z nichž každá má svůj vlastní exkluzivní katalog titulů, které vyžadují individuální členství. Mnoha uživatelům nabízí kabelové předplatné více obsahu za méně peněz.

directv

DirecTV

DirecTV je dceřinou společností At&T a je oblíbeným kabelovým poskytovatelem, který nabízí širokou škálu kanálů a možností streamování. Funguje přes set-top box a k používání vyžaduje předplatné. Předplatné není levné, nejmenší stojí 65 USD a největší balíček stojí 85 USD, ale poskytuje vám přístup k obsahu, který nezískáte s nástroji pro online streamování.

  Jak obnovit smazané položky z aplikace Outlook

Opravte kód chyby DirecTV 775

DirecTV funguje přes přijímač. Krabice musí být nastavena tak, aby fungovala s vaším televizorem, a často vyžaduje, aby jej nakonfiguroval profesionál při prvním připojení.

Přijímač není imunní vůči problémům a občas můžete vidět opravu DirecTV chybový kód 775. Tento kód je obvykle doprovázen zamrzlým obrázkem nebo roztrhaným či pixelovaným obrázkem/přehráváním. Chyba je v podstatě důsledkem interference se signálem přicházejícím z kabelu. Zde je návod, jak to můžete opravit.

Zkontrolujte hardware

Ujistěte se, že kabely vedoucí do vašeho boxu/přijímače nejsou uvolněné. Utáhněte, co můžete. Vypněte napájení krabice a pak ji jednou pořádně překontrolujte, abyste se ujistili, že je vše v bezpečí. Udělejte totéž pro vodiče, které jdou z přijímače do televizoru. Zkontrolujte také, zda v televizoru nejsou uvolněné kabely.

  Jak přímo otevřít štítek na webu Gmail

Zkontrolujte jednotku SWM. Mělo by svítit zelené světlo. Kontrolka nesvítí, to znamená, že jednotka není napájena. Odpojte jej a připojte jej k jinému zdroji napájení. Pokud se kontrolka nerozsvítí, může dojít k poškození jednotky. Pro výměnu kontaktujte zákaznickou podporu.

Poznámka: Než vyjmete, odpojíte a znovu připojíte jakékoli kabely, vyfoťte zadní stranu krabice, abyste si ji mohli znovu prohlédnout, až vše připojíte.

Kontaktujte zákaznickou podporu

I když je to vzácné, kabelové služby mohou zaznamenat výpadek služby. Kontaktujte zákaznickou podporu a zeptejte se jich, zda je problém se sítí. Pokud ano, budete muset počkat, až se to vyřeší.

Pokud se službou není žádný problém, dejte jim vědět, že se vám zobrazuje chyba 775, a oni to za vás vyřeší. Pokud používáte VPN pro DirecTV, ujistěte se, že služba VPN funguje.

  Jak přidat větvení do Microsoft Forms

Závěr

Chybový kód DirecTV 775 je běžná chyba, kterou mohou uživatelé vidět. Pokud váš hardware funguje, jak má, a nebyl poškozen, tento problém nejlépe vyřeší DirecTV. Pokud je váš hardware poškozen, budete jej muset vyměnit a ujistit se, že s ním budete v budoucnu lépe zacházet.