Jak opravit upozornění Roblox na nedostatek paměti na vašem iPhone

Nic není více frustrující než problémy při hraní vaší oblíbené hry Roblox. Jedním z takových problémů je obávané upozornění na nedostatek paměti, které se týká některých uživatelů iPhone. Ale co přesně je tato chyba a jak ji můžete opravit? Zde je vše, co potřebujete vědět.

Co je upozornění Roblox na nedostatek paměti?

Roblox zobrazí upozornění na nedostatek paměti, když má váš iPhone nedostatek paměti. Když se zobrazí toto varování, zobrazí se na obrazovce následující zpráva:

  Jak psát do textových polí pomocí Apple Pencil na iPadu

Paměť vašeho zařízení je nízká. Opuštěním nyní zachováte svůj stav a zabráníte pádu Robloxu. (Kód chyby: 292)

Vývojáři Roblox doporučují, když se tato chyba objeví, okamžitě hru opustit. Tím zajistíte, že váš stav bude uložen a váš Roblox avatar bude v pozici, kterou si zvolíte, než hru opustíte. Můžete se také rozhodnout pokračovat ve hře, ale pravděpodobnost, že hra po několika sekundách automaticky spadne, je velmi vysoká.

Odstraňování problémů s upozorněním Roblox na nedostatek paměti pro iPhone

Upozornění na nedostatek paměti Roblox se obvykle objeví jako dočasná závada a lze ji snadno opravit restartováním hry. Pokud se však s tímto problémem setkáváte často, můžete vyzkoušet některé z kroků pro odstraňování problémů, které jsme nastínili níže.

  6 nejlepších fotbalových (fotbalových) aplikací pro aktualizace mistrovství světa ve fotbale 2022

1. Zkontrolujte kompatibilitu zařízení

Pravidelně se budete na Robloxu setkávat s upozorněním na nedostatek paměti, pokud vaše zařízení není plně kompatibilní s hrou. Ke hraní Roblox je potřeba iPhone 5s, iPad Air, iPad mini 2 nebo novější.

Kromě toho stojí za to aktualizovat váš iPhone, pokud jste to ještě neudělali, abyste se vyhnuli chybám souvisejícím s iOS, které způsobí varování o nedostatku paměti.

2. Zavřete Nepotřebné aplikace na pozadí

Dalším způsobem, jak opravit upozornění na nedostatek paměti Roblox, je zavřít všechny nepotřebné aplikace běžící na pozadí. Aplikace běžící na pozadí mohou neustále využívat paměť zařízení, takže aplikace v popředí, jako je Roblox, mají omezenou paměť. To je běžné zejména u starších iPhonů, jako jsou iPhone 5s, iPhone 6 a iPhone 6 Plus, které mají pouze 1 GB RAM.

  Python skripty pro pravidelné mazání souborů

Zavřete tedy všechny nepotřebné aplikace běžící na pozadí a zjistěte, zda se tím problém s nedostatkem paměti Roblox vyřeší.

3. Snižte grafiku ve hře

Pokud zavření nepotřebných aplikací na pozadí nepomůže, můžete snížit kvalitu grafiky hry a vyřešit tak problém s nedostatkem paměti Roblox.

Chcete-li to provést, otevřete hru Roblox, která způsobuje problém, a klepněte na ikonu Roblox v levém horním rohu.

Poté přejděte na kartu Nastavení, změňte grafický režim na Ruční a klepnutím na ikonu mínus (-) vedle možnosti Kvalita grafiky snižte vizuální věrnost.

Poté klepněte na ikonu X v levém horním rohu a restartujte hru.

Užijte si svou oblíbenou hru Roblox bez přerušení

Doufejme, že se vám podařilo hrát několik her Roblox, aniž by se na obrazovce objevilo upozornění na nedostatek paměti. Pokud však tomuto problému stále čelíte, přestože jste dodrželi všechny tyto kroky pro řešení problémů, může být čas upgradovat váš iPhone, protože jeho RAM může být omezujícím faktorem.