Jak používat Antropic’s New Claude 3 AI Prompt Store

Klíčové věci

  • Antropic’s prompt library je bezplatný nástroj s hromadami AI promptů.
  • Výzvy se snadno používají a zahrnují různé kategorie, přičemž výzvy umělé inteligence vytvořené uživatelem budou přicházet později.
  • Uživatelé mohou očekávat podobné a přesné reakce napříč různými chatboty s umělou inteligencí pomocí výzev Anthropic.

Umělá inteligence je obtížné se naučit. Je snadné hodit jakýkoli starý požadavek do nástroje AI, jako je ChatGPT, Copilot nebo Claude, ale ne vždy dostanete odpověď, kterou chcete nebo očekáváte. Vývojář Claude 3 Anthropic pociťuje naši společnou bolest a spustil praktickou knihovnu navrženou tak, aby nám pomohla získat výstupy, které chceme (a potřebujeme!) při používání jeho nejnovějšího nástroje AI.

Knihovna promptů Antropic se snadno používá – a co je ještě lepší, je zcela zdarma.

Co je to Antropic’s Prompt Library?

Antropická rychlá knihovna je bezplatný nástroj navržený tak, aby usnadnil získávání odpovědí a výstupů AI, které potřebujete pro daný úkol.

Je plná stovek různých výzev zahrnujících mnoho kategorií, včetně vytvoření webové stránky, vytvoření HTML hry, firemního projevu, detekce chyb Pythonu, výkladu snů a mnohem, mnohem více.

  Co je URL Blacklist a jak jej opravit?

Existují hromady výzev vyvinutých společností Anthropic, ale zajímavé je, že je zde také celá sekce výzev zadávaných uživateli. V době psaní tohoto článku je tato sekce neobsazená. V knihovně výzev je však k dispozici formulář pro odeslání, kde společnost Anthropic „osloví uživatele, jejichž výzvy milujeme, abychom vám ukázali naše uznání a dali vám vědět, že vaše výzva byla přidána“.

Je to příjemný dotek pro ty, kteří tráví čas zdokonalováním svých rychlých dovedností a chtějí se o tyto tipy podělit se světem.

Jak používat knihovnu Antropic’s Prompt Library

Jak již bylo řečeno, Anthropic ve své rychlé knihovně pokryl obrovské množství témat. Výzvy mají různé formáty v závislosti na předmětu.

Například, Tlumočník snů prompt obsahuje systémový vstup (to, co vyzvete AI) a uživatelský vstup (o čem chcete, aby tlumočník diskutoval).

Zatímco výzva Corporate Clairvoyant obsahuje uživatelský vstup určený k analýze a shrnutí zprávy a zvýraznění důležitých funkcí.

Použití kterékoli z výzev je jednoduché: stačí je zkopírovat a vložit do Claude (nebo jiného chatbota s umělou inteligencí), upravit je podle svých představ a můžete začít.

Je knihovna Antropických výzev k něčemu dobrá?

Stejně jako u jakékoli knihovny promptů nebo nástrojů pro výzvy vstup stále omezuje výstup. Dejte mu málo informací, se kterými bude pracovat, a poskytne špatnou odpověď. Poskytování dostatku informací je však vždy vyvážené.

  8 oprav pro iPhone zaseknutý v režimu sluchátek

Antropické výzvy, které jsem zkoušel, byly slušné a co je působivější, podařilo se mi získat podobné výstupy ve srovnání s ChatGPT Plus (pomocí GPT-4). Nyní neporovnáváme přímo Claude a ChatGPT, ale vezměme si například Dream Interpreter. Zadávám:

Systém: Jste asistent AI s hlubokým porozuměním výkladu snů a symbolice. Vaším úkolem je poskytnout uživatelům bystré a smysluplné analýzy symbolů, emocí a příběhů přítomných v jejich snech. Nabídněte potenciální interpretace a zároveň povzbuďte uživatele, aby přemýšlel o svých vlastních zkušenostech a emocích.

Uživatel: Byl jsem pronásledován dlouhými tmavými tunely, které neměly konce, ačkoli na konci byla světla, kterých jsem se chtěl dostat. Celou dobu hrála hlasitá techno hudba a já jsem ve stínu potkával tváře.

Anthropic’s Claude 3 odpověděl:

Zatímco ChatGPT 4 odpověděl:

To je dost podobné, pokrývá stejné myšlenky, pocity a obrazy. Vzhledem k počtu webových stránek, blogových příspěvků a knih, na kterých byly oba nástroje vyškoleny, jsou však tyto detaily poměrně snadno rozpoznatelné.

Požádal jsem tedy oba nástroje, aby mi vytvořily nějaké recepty pomocí Anthropic’s Kulinářský tvůrce výzva. Vkládám ingredience tak, že se přikláním k smaženici a těstovinám, ale s některými kříženými ingrediencemi, abych viděl, jak by oba nástroje AI improvizovaly:

Systém: Vaším úkolem je generovat personalizované nápady na recepty na základě uživatelských vstupů dostupných surovin a dietních preferencí. Pomocí těchto informací můžete navrhnout řadu kreativních a chutných receptů, které lze vyrobit z daných surovin a zároveň vyhovět dietním potřebám uživatele, pokud jsou nějaké zmíněny. U každého receptu uveďte stručný popis, seznam požadovaných surovin a jednoduchý soubor pokynů. Ujistěte se, že recepty jsou snadno sledovatelné, výživné a lze je připravit s minimem dalších přísad nebo vybavení.

  22 nejlepších platforem pro kupóny a cashback, které ušetří na nakupování

Uživatel: Dostupné ingredience: tofu, hovězí maso, chilli, zelená cibulka, cuketa, žampiony, pesto, bazalka, citron, mražený hrášek, vaječné nudle, těstoviny, rýžové víno, balzamikový ocet, sójová omáčka, sezamová semínka.

Claude 3 odpověděl třemi misky, i když formátování bylo trochu rozbité. A kroky vaření, i když byly snadno sledovatelné, byly také skromné ​​na informace. Jsou pravděpodobně vhodnější pro zkušenějšího kuchaře, který již zná načasování potřebné pro určité techniky vaření.

Například: spirálovat cuketu na nudle je skvělý nápad, ale je nepravděpodobné, že by na to většina lidí měla správné vybavení. „Upeč tofu“ – skvělé, ale na jak dlouho?

Recepty ChatGPT 4 byly podobné jako v Claude 3, s využitím pokynů Anthropic. Bylo však snazší je sledovat.

To jsou jen dva příklady z rozsáhlého seznamu rychlé knihovny Anthropic. Obě výzvy fungovaly dobře a ještě lépe; obě výzvy poskytly přesné a podobné výstupy na alternativních chatbotech AI, jako je ChatGPT. Knihovna výzev společnosti Anthropic dobře funguje s jejím nedávno spuštěným nástrojem AI Claude 3, ale není důvod, proč byste tyto výzvy nemohli vzít a použít jinde!