Jak používat poznámky Instagramu ke zveřejnění stavu

Chcete na Instagramu zveřejnit status, který uvidí vaši přátelé a společní sledující? Instagram Notes vám umožní zveřejnit aktualizaci, která se objeví ve složce Zprávy. Zde je návod, jak funkci používat.

Co jsou poznámky na Instagramu?

Poznámky jsou krátké aktualizace, které se zobrazují v horní části doručené pošty uživatele na Instagramu v mobilní aplikaci. Stejně jako Stories zmizí po 24 hodinách. Při prvním spuštění Notes mohly mít až 60 znaků a mohly obsahovat pouze text a emotikony.

Nyní však můžete zveřejnit poznámku k videu na Instagramu a také přidat hudbu do poznámek Instagramu.

  7 nejlepších hostingových služeb Craftopia pro hraní bez zpoždění

Největší rozdíl mezi Stories a Notes je v tom, že Notes mají kratší videa a nezobrazují se ve stejné sekci aplikace. Jsou také sdíleny pouze se vzájemnými sledujícími nebo lidmi na vašem seznamu blízkých přátel.

Jak získat poznámky na Instagramu

Pokud ještě nemáte funkci Poznámky, ujistěte se, že je vaše aplikace aktualizována. Tato funkce byla spuštěna v roce 2022, takže byste ji již měli mít.

Je důležité si uvědomit, že tato funkce je dostupná pouze v mobilní aplikaci Instagram. Na webu Instagramu nemáte přístup k poznámkám Instagramu.

Aktualizace: Instagram pro Android | iOS (Volný, uvolnit)

Jak vytvořit poznámku na Instagramu

Nyní, když víte, co funkce dělá, zde je návod, jak ji používat. Chcete-li začít s první poznámkou, postupujte takto…

  Ovlivňují USB rozbočovače, adaptéry a KVM výkon USB?
 • Otevřete Instagram a vyberte ikonu papírového letadla a přejděte do doručené pošty.
 • Na vašem profilovém obrázku v horní části doručené pošty uvidíte pole s popisem s textem „Poznámka…“. Klepněte na textové pole.
 • Na další stránce zadejte do textového pole, co chcete sdílet.
 • Pokud chcete sdílet poznámku k videu, klikněte na ikonu fotoaparátu na svém profilovém obrázku. Pokud chcete do poznámky přidat hudbu, vyberte ikonu noty.
 • Vyberte své publikum: Sledovatelé, které sledujete, nebo Blízcí přátelé. Poté klepněte na Hotovo.
 • Až budete hotovi, klepněte na Sdílet v horní části obrazovky. Stav se nyní zobrazí u vašeho profilového obrázku spolu s poznámkami od ostatních vzájemných sledujících.
 • Postup je docela snadný. Jen se ujistěte, že sdílíte se správným publikem. Jakmile poznámku zveřejníte, lidé na ni mohou odpovědět pomocí zpráv DM, které dorazí do vaší doručené pošty, podobně jako odpovědi z příběhu.

    Jak odstranit vaše osobní údaje z veřejných záznamů webových stránek

  Jak odstranit nebo změnit poznámku Instagramu

  Pokud jste při vytváření poznámky udělali chybu, můžete ji snadno odstranit. Jednoduše klepněte na svůj profilový obrázek v doručené poště a vyberte Smazat poznámku.

  Můžete také přidat novou poznámku výběrem možnosti Zanechat novou poznámku a jednoduše odeslat něco jiného. Tato nová poznámka nahrazuje starou a její platnost vyprší po 24 hodinách.

  Nyní víte, jak zveřejnit poznámku na Instagramu. Ujistěte se, že jej sdílíte pouze s lidmi, kterým důvěřujete, pokud je používáte jako aktualizaci osobního stavu. Nezapomeňte také, že vaši společní sledující nebo přátelé jej uvidí pouze v případě, že navštíví jejich schránku na Instagramu.