Jak používat příkazy Microsoft Teams

Microsoft Teams má mnoho funkcí a každá funkce má několik součástí. Je to složitá aplikace a někdy se musíte trochu prohrabat, abyste zavolali na správný kanál nebo našli konkrétní soubor. Podporuje klávesové zkratky, což značně usnadňuje používání.

Příkazy Microsoft Teams

Klávesové zkratky usnadňují používání jakékoli aplikace, ale u tak složité aplikace, jako je Micorosft Teams, zkratky nestačí. Potřebujete rychlejší způsob, jak se dostat k funkci nebo kanálu, a na to existují příkazy Microsoft Teams.

  Nastavení Macu pro produktivitu bez aplikací třetích stran

Použijte příkazy Microsoft Teams

Příkazy Microsoft Teams se spouštějí z vyhledávacího panelu v horní části. Musíte vědět, jaký příkaz chcete použít; každý příkaz se aktivuje specifickým klíčovým slovem.

Otevřete Microsoft Teams.
Klikněte do vyhledávacího pole nahoře.
Zadejte lomítko: /.
Zadejte příkaz, který chcete použít, např. pryč, a klepněte na mezerník.
Zadejte kvalifikátor (neplatí pro všechny příkazy) a klepněte na Enter.

Užitečné příkazy Microsoft Teams

Microsoft Teams má dlouhý a dlouhý seznam příkazů. Některé jsou užitečnější než jiné. Zde jsou některé z nejlepších, které byste se měli naučit.

/jít do

Tento jeden příkaz je užitečnější než polovina klávesových zkratek. Umožňuje vám přeskočit přímo na konkrétní kanál.

  Jak restartovat svůj ostrov v „Animal Crossing: New Horizons“

Používání

/goto channel

Když zadáte příkaz, zobrazí se seznam kanálů, na které můžete přepnout. Každý kanál je doprovázen týmem, ve kterém je. Pokud máte více než jeden tým, bude snadné najít a přejít na ten správný.

/klíče

Klávesové zkratky může být těžké si zapamatovat, když je jich k zapamatování hodně. Tento příkaz vám umožní rychle se podívat, které klávesové zkratky Microsoft Teams podporuje.

Používání

/keys

Tento příkaz se zadává bez jakýchkoli kvalifikátorů. Zadejte jej a klepněte na Enter. Zobrazí se překryvná vrstva. Projděte si to.

/soubory

Tento příkaz umožňuje otevřít soubor, který byl sdílen. Zobrazí seznam posledních souborů, které byly sdíleny, a můžete vybrat ten, který chcete otevřít.

  Jak obnovit smazané soubory na Linuxu pomocí testdisku

Používání

/files 

Klepněte na Enter a vyberte soubor ze seznamu.

/nalézt

Tento příkaz vám umožňuje vyhledat konkrétní slovo ve vláknu chatu, vláknu skupinového chatu nebo kanálu.

Používání

/find channel/group/user

Zadejte příkaz a zadejte jméno uživatele, skupiny nebo kanálu, který chcete vyhledat. Klepněte na Enter a poté za ním zadejte slovo, které chcete vyhledat.

/povídat si

Tento příkaz vám umožňuje rychle přejít na nebo zahájit chat s členem týmu.

Používání

/chat TeamMember

Zadejte příkaz a poté zadejte jméno člena týmu, se kterým chcete chatovat.

Závěr

Microsoft Teams má skromný, ale užitečný seznam příkazů. Je dobré se je všechny naučit, ale vyhledávací panel je zobrazí, když zadáte lomítko, což vám ušetří většinu učení.