Jak používat Spotify Connect ke vzdálenému ovládání přehrávání

Jednou z klíčových funkcí dostupných na Spotify je Spotify Connect. Ale co to je? Zde je to, co byste měli vědět o Spotify Connect a jak můžete tuto funkci použít k dálkovému ovládání přehrávání a přepínání hudebního výstupu mezi různými zařízeními.

Co je Spotify Connect?

Spotify Connect je funkce, která umožňuje vzdáleně ovládat přehrávání na jednom zařízení z druhého přes Wi-Fi. Funguje to tak, že místo vašeho zařízení přehráváte hudbu ze serverů Spotify.

Pomocí Spotify Connect můžete přehrávat hudbu na konzoli Xbox, chytrém reproduktoru nebo televizoru a zároveň ovládat přehrávání pomocí mobilního zařízení. U chytrých reproduktorů umožňuje Connect přehrávání hudby bez potíží s párováním Bluetooth.

  Opravte chybu, která se vyskytla při pokusu o proxy požadavek

Kromě toho můžete použít Connect k předávání přehrávání z jednoho zařízení na druhé za běhu, jako je přepínání přehrávání z telefonu na stolní počítač. Pokud jste se službou noví, existuje mnoho dalších skrytých funkcí Spotify, které byste měli vyzkoušet.

Jak používat Spotify Connect

Chcete-li používat Spotify Connect, potřebujete zařízení s přístupem k této funkci. Většina zařízení se Spotify má Spotify Connect. Za druhé, musíte mít obě zařízení připojená ke stejné Wi-Fi síti.

Kromě toho možná budete muset získat předplatné Spotify Premium, abyste mohli používat Connect na některých zařízeních. Nakonec si stáhněte a nainstalujte Spotify do svých zařízení a poté se přihlaste ke svému účtu.

  Jak ovládat zobrazení obrázku v PowerPointu

Poté postupujte podle následujících kroků, abyste mohli používat Spotify Connect:

 • Otevřete Spotify a klepněte na libovolnou skladbu, kterou chcete přehrát.
 • Klepnutím na pás přehrávání ve spodní části otevřete obrazovku Zobrazení Přehrávání.
 • Klepněte na ikonu reproduktoru v levém dolním rohu. Pokud používáte iOS, musíte Spotify udělit oprávnění k přístupu k místní síti a k ​​prvnímu nalezení vašich zařízení. Můžete to udělat ručně otevřením Nastavení > Spotify a přepnutím na Místní síť.
 • Otevře se nabídka možností se seznamem zařízení, ze kterých můžete poslouchat. V části Vybrat zařízení klepněte na zařízení, ze kterého chcete přehrávat hudbu. Na této stránce můžete také spustit jam Spotify.
 • Spotify se připojí k zařízení a ikona reproduktoru zmizí a nahradí ji název zařízení, které přehrává hudbu. Hudební výstup se přepne na zvolené zařízení.
 •   Opravit chybový kód Microsoft Store 0xc03f300d

  Když je Spotify Connect aktivní, můžete ovládat přehrávání na vzdáleném zařízení z aktuálního zařízení. Můžete opakovat skladby Spotify, pozastavit, změnit skladby a další. Můžete dokonce přepnout zvuk zpět na primární zařízení.

  Dálkové ovládání přehrávání na Spotify na různých zařízeních

  Funkce Spotify Connect vylepšuje váš zážitek z poslechu na streamovací službě a umožňuje vám předávat zvuk z jednoho zařízení do druhého pouhými několika klepnutími. Funguje na různých zařízeních, takže i když máte chytrý reproduktor nebo zařízení pro streamování hudby, pravděpodobně podporuje připojení.