Jak přejít do režimu inkognito na Chromebooku (3 způsoby)

Přechod do anonymního režimu na Chromebooku je stejný jako otevření anonymního okna prohlížeče Chrome na počítači Mac nebo Windows PC. Můžete použít tradiční metodu nebo použít šikovnou klávesovou zkratku v systému Chrome OS a okamžitě otevřít soukromé okno. Kromě toho můžete na Chromebooku přejít také do anonymního režimu pomocí rychlé místní nabídky. To znamená, že pojďme do toho a podívejme se na 3 způsoby, jak spustit anonymní okno na Chromebooku.

Přejít do anonymního režimu na Chromebooku (2023)

1. Nejprve na Chromebooku otevřete Google Chrome. Poté klikněte na nabídku se třemi tečkami v pravém horním rohu a vyberte „Nové anonymní okno“.

  Funkce Python enumerate() vysvětlená na příkladech

2. Tím se Chrome na Chromebooku přímo otevře v anonymním režimu.

Přejděte na Chromebooku do anonymního režimu pomocí klávesové zkratky

Soukromá okna na Chromebooku můžete otevřít také pomocí klávesové zkratky. K tomu nemusíte ani otevírat prohlížeč Chrome. Zde je to, co musíte udělat:

1. Jednoduše stiskněte současně klávesy „Ctrl + Shift + N“ a okamžitě přejdete do inkognito.

2. Chcete-li zavřít anonymní okno pomocí klávesové zkratky, stiskněte „Ctrl + W“.

Otevřete na Chromebooku anonymní okno pomocí rychlých zkratek

1. Existuje další rychlý a snadný způsob, jak na Chromebooku otevřít Chrome v soukromém režimu. Klikněte pravým tlačítkem na ikonu Chrome v poličce (hlavním panelu) a vyberte možnost „Nové anonymní okno“.

  Top 26 nejlepších gramatických alternativ

2. A tam máte na Chromebooku otevřené soukromé okno.

Zakažte v Chromebooku anonymní režim

Chcete-li ukončit anonymní režim v systému Chrome OS, klikněte na ikonu „Inkognito“ v pravém horním rohu. Poté kliknutím na „Zavřít anonymní režim“ zavřete všechny otevřené karty. Před ukončením si tedy práci uložte.

Otevřete v Chromebooku soukromé okno

Takto můžete povolit režim inkognito a procházet internet soukromě na svém Chromebooku. Tato funkce se hodí, když nechcete, aby vás na webu sledovali sledovači třetích stran. Každopádně to je pro tento návod vše. Pokud jste v Chrome OS noví a hledáte základní zdroje pro orientaci v odlehčeném operačním systému, máme to pro vás. O mazání záložek na Chromebooku se můžete naučit podle propojeného průvodce. Stejným dechem, pokud máte málo místa, přejděte na náš výukový program a bez námahy smažte soubory z Chromebooku. Pokud máte nějaké dotazy, dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

  Jak najít ztracenou složku v aplikaci Outlook