Jak přidat složky aplikací do doku v iOS [No Jailbreak]

iOS má dok; je to lišta ve spodní části, která pojme libovolné čtyři aplikace podle vašeho výběru. Když procházíte různými stránkami domovské obrazovky, dokovací stanice zůstane nehybná. Díky tomu je nejlepším místem pro přidání nejčastěji používaných aplikací, protože budou vždy dostupné bez ohledu na to, na které domovské obrazovce se nacházíte. Možná vás překvapí, že v iOS můžete do doku přidat složky aplikací. Od iOS 11 není potřeba útěk z vězení pro přidání složek aplikací do doku v iOS.

Přidejte složky aplikací do doku

Krok 1: Uvolněte místo v doku. Aplikace v doku vám jen tak nepřeskočí, když se pokusíte přidat pátou aplikaci, takže nejprve uvolněte místo.

  Horizon zajišťuje, že se videa na iOS vždy nahrávají na šířku

Krok 2: Vytvořte složku aplikace na domovské obrazovce. Pokud již máte složku aplikace, můžete tento krok přeskočit, ale pokud ne, budete muset nejprve vytvořit složku aplikace na domovské obrazovce.

Krok 3: Klepněte a podržte na složce aplikace, a když se vše začne hýbat, tj. domovská obrazovka přejde do režimu úprav, přetáhněte složku aplikace do doku.

Pokud chcete, můžete se zbláznit a přidat do doku čtyři složky aplikací. Je to vaše zařízení, takže si ho uspořádejte, jak chcete. Je diskutabilní, zda je mít jednu nebo více složek aplikací v doku užitečné a produktivní, nebo je to prostě zbytečné.

Složka aplikací může obsahovat mnoho aplikací, a pokud musíte procházet tři nebo čtyři stránky složky, abyste našli aplikaci, nemá smysl ji přidávat do doku. Složka s méně aplikacemi by mohla být lepší nápad. Hádáme zde, ale složka s pouze devíti aplikacemi je pravděpodobně nejvhodnější pro dock.

  Upravte intenzitu světla LED blesku pro iPhone z ovládacího centra iOS 7

Nejsme si jisti, kdy byla tato „funkce“ přidána. Možná to byla změna provedená v iOS 10, ale je to pravděpodobnější přírůstek, který přišel v iOS 11. Spekulujeme, ale mohlo by to být jedno z vylepšení, které Apple provedl ve způsobu zacházení s aplikacemi. V iOS 11 také můžete přesouvat více aplikací najednou. Tyto změny jsou poměrně malé a nejsou oznámeny, když Apple představí další verzi iOS, což je důvod, proč mohou zůstat neobjevené po značně dlouhou dobu nebo mohou být zaměněny za chybu, která, jak doufáme, není.

x