etechblog

Jak přidat to nejlepší na Instagramu, aniž by sledující viděli váš příběh

Někdy chcete přidat to nejdůležitější, aniž byste své sledující spamovali pomocí aktualizací příběhu na Instagramu.

Obecně platí, že jediným způsobem, jak přidat obrázky a videa do vašeho Instagram Highlights, je zveřejnit je ve vašem příběhu po dobu 24 hodin. Naštěstí existují dva různé způsoby, jak přidat obrázky a videa do vašeho Instagram Highlights, aniž by vaši sledující viděli vaše příspěvky Story.

1. Blokujte svůj příběh od všech vašich sledujících na Instagramu

Bezpečným způsobem, jak přidat své oblíbené vzpomínky na Instagram Highlights bez spamu, je zablokovat váš příběh ze seznamu sledujících. I když to není ideální, zvláště pokud máte obrovskou sledovanost, zaručeně to funguje.

Postupujte takto:

 • Pokud máte veřejný účet na Instagramu, začněte přepnutím svého profilu na Instagramu na soukromý. Chcete-li tak učinit, přejděte do svého profilu klepnutím na svůj profilový obrázek v pravém dolním rohu obrazovky. Nyní klepněte na tři vodorovné čáry v pravém horním rohu obrazovky a přejděte na Nastavení a soukromí a poté na Soukromí účtu. Klepnutím na přepínač přepnete svůj účet na soukromý.
 • Nyní se vraťte na stránku Nastavení a soukromí a klepněte na Skrýt příběh a živě, kterou najdete v záhlaví Kdo může vidět váš obsah.
 • Klepněte na Skrýt příběh a živě a ručně vyberte každého sledujícího, abyste skryli svůj příběh Instagramu před sledujícími.
 • Jakmile skryjete svůj příběh před svými sledujícími, nahrajte obrázky a videa, které chcete přidat do svých Výběr. Doporučujeme je zveřejňovat všechny najednou, abyste nemuseli tento zdlouhavý proces opakovat.
 • Nyní otevřete svůj Instagram Story a klepněte na ikonu Zvýraznění v pravém dolním rohu obrazovky. Své příběhy můžete buď přidat do existujícího zvýraznění klepnutím na jeden z nich, nebo vytvořit nový zvýraznění klepnutím na Nový. Pokud se rozhodnete vytvořit nový zvýraznění, abyste své vzpomínky představili světu, zadejte název zvýraznění, vyberte obálku a klepněte na Přidat. Nakonec klepněte na Hotovo.
 •   Jak upravovat videa

  Bohužel jsme ještě neskončili. Budete muset počkat 24 hodin, než budou příběhy přidány do vašeho výběru. Jakmile budou příběhy přidány do vašeho Instagram Highlights, můžete svůj účet Instagram přepnout zpět na veřejný a umožnit svým sledujícím znovu vidět váš příběh.

  2. Zveřejněte svůj příběh a okamžitě jej smažte

  Ačkoli vás výše uvedená metoda nikdy nezklame, skrytí vašeho příběhu před vašimi následovníky je časově náročný úkol. Pokud byste chtěli přidat své vzpomínky do svých Instagram Highlights bez spamování vašeho příběhu nebo blokování celého sledování, máme alternativní metodu, kterou můžete použít.

  Příběh můžete zveřejnit a poté jej okamžitě smazat podle následujících kroků:

    26 Nejlepší Tycoon hry na Roblox
 • Zveřejněte obrázek nebo video do svého příběhu na Instagramu. Poté smažte svůj Instagram Story klepnutím na tlačítko Více a výběrem Odstranit.
 • Opakujte tento postup pro obsah, který chcete nahrát do svých Instagram Highlights.
 • Nyní počkejte 24 hodin.
 • Přejděte na svůj profil na Instagramu, klepněte na ikonu se třemi řádky a klepněte na položku Vaše aktivita.
 • Klepněte na Nedávno smazáno a poté klepněte na příběh, který chcete nahrát do svých Instagram Highlights.
 • Klepněte na tři tečky v pravém dolním rohu obrazovky a klepněte na Obnovit.
 • Nyní přejděte na svůj profil Instagram a znovu klepněte na ikonu tří řádků. Přejděte do Archivu, vyberte příběh, který chcete nahrát do svých Výběr, a jednoduše klepněte na ikonu Zvýraznění v pravém dolním rohu obrazovky.
 •   8 nejlepších HRIS softwaru pro zjednodušení HR úkolů pro SMB

  Dny spamování vašich sledujících jsou dávno pryč

  Instagram bohužel ještě nespustil oficiální metodu, která vám umožní zveřejňovat obsah na Instagram Highlights, aniž byste spamovali váš seznam sledujících.

  Naštěstí pomocí dvou výše uvedených metod můžete i nadále sdílet své oblíbené okamžiky se svými sledujícími. Jediný háček je, že budete muset čekat 24 hodin, bez ohledu na metodu, kterou se rozhodnete použít.

  x