Jak provést zrcadlení obrazovky na Fire TV Stick: Konečný průvodce

Toto je jediný průvodce, který budete potřebovat k zrcadlení obrazovky z jakéhokoli zařízení na velkou obrazovku pomocí Fire TV Stick.

Zrcadlení obrazovky je ideálním řešením, protože sdílení dat s velkou skupinou lidí je obtížné. Sdílení informací s velkou skupinou jednotlivců v práci může být náročné, zejména při používání notebooku nebo jiného ručního zařízení pro podnikání. Je to složitější, když je zahrnuta skutečná sociální vzdálenost.

Bezdrátové zrcadlení obrazovky vašeho mobilního telefonu nebo notebooku na větší je za těchto okolností výhodné. Fire TV Stick je jedním z nejoblíbenějších gadgetů pro zobrazování informací na větší obrazovce. Navíc tato malá vychytávka dokáže proměnit téměř každou televizi na chytrou televizi. Jednoduše řečeno, zrcadlení obrazovky může pomoci zobrazit informace a dokonce začít streamovat filmy a televizní pořady z internetu.

Tento článek pojednává o tom, co je Fire TV Stick a jeho použití. Uvidíme také, co je zrcadlení obrazovky a v čem je přínosné. Nakonec se podíváme na podrobného průvodce zrcadlením obrazovky na Fire TV Stick.

Co je Fire TV Stick?

Pomocí Fire TV Stick, známé také jako Fire Stick, můžete streamovat přes milion filmů, televizních pořadů, živého sportu, hudby a dalšího obsahu. Přístup ke známým streamovacím službám je stejně jednoduchý jako připojení k internetu a televizor s konektorem HDMI.

Tento gadget pro streamování médií vyrobený společností Amazon dělá váš televizor chytrým. Umožňuje vám přístup ke všem vašim preferovaným televizním seriálům a filmům ze známých streamovacích služeb, jako jsou HBO Max, Netflix, Hulu, Disney+ a Amazon Prime, na jednom místě na oblíbeném a uživatelsky přívětivém webu.

Amazon Fire TV Stick také podporuje řadu aplikací, které mohou nahradit kabel, pokud se rozhodnete vzdát se kabelových služeb. Pokud chcete sledovat své oblíbené televizní pořady, sporty, zprávy a další živý obsah nebo obsah na vyžádání, můžete si zakoupit členství ve službách živého vysílání. Některé mají dokonce funkci DVR.

  Oprava chyby Xbox One 0x807a1007

Existuje několik různých modelů streamovací tyče Amazon. Materiál můžete streamovat v 1080p HD (vysoké rozlišení) na nejlevnějších zařízeních a ve 4K Ultra-HD na těch nejdražších.

Jak Fire TV Stick funguje?

Jediné, co musíte udělat, abyste zprovoznili Fire TV Stick, je zapojit jej do portu HDMI na televizoru a poté do elektrické zásuvky. Dalším krokem je nastavení a připojení k vaší síti Wi-Fi. Jediné, co zbývá, je stáhnout si streamovací aplikace.

Zdroj obrázku: Amazon

Vše, co potřebujete, abyste mohli začít, bude součástí vašeho gadgetu, včetně samotného streamovacího zařízení, kabelu USB, napájecího adaptéru, dálkového ovládání a zásuvky.

Díky této malé streamovací tyči je ideální pro ukrytí pod TV. Pokud nemáte dostatek místa, některé verze mají HDMI extender, který umožňuje připojení k libovolnému HDMI portu a zlepšuje vzdálený signál.

K čemu slouží Fire TV Stick?

Jak jsme již zjistili, primární funkcí Fire TV Stick je streamování filmů, živého televizního vysílání, hudby a podcastů. Tento malý gadget toho ale umí mnohem víc. Můžete hrát videohry, zjistit počasí přes Alexa a dělat mnohem víc.

Hlasové příkazy jsou dostupné na každém Amazon Fire Stick. Alexa je přístupná stisknutím tlačítka mikrofonu. Kromě mnoha dalších věcí může Alexa změnit televizní stanici, poskytnout informace o počasí a další.

Na Amazon Fire Stick je nespočet možností aplikací. Jiné potřebují měsíční nebo roční poplatek za předplatné, zatímco některé jsou přístupné zdarma. Váš Amazon Fire TV Stick vám poskytuje přístup ke všemu od iTunes, Pandora a Spotify po YouTube, Hulu, Netflix a Disney+.

Co je to Screen Mirroring?

Pomocí technologie zrcadlení obrazovky může mobilní telefon, tablet nebo notebook bezdrátově přenášet dokonalou kopii své obrazovky do jiného zařízení. Přenesete „zrcadlový“ obrázek vašeho zařízení na místo, kam chcete dosáhnout. Často můžete zrcadlit celou obrazovku smartphonu, otevřený program nebo okno na zamýšlenou obrazovku.

  Jaký je rozdíl mezi 5G a 5GHz Wi-Fi?

Zrcadlení obrazovky se široce využívá ke sdílení materiálů s ostatními účastníky během schůzek, seminářů a prezentací. Ve vzácných případech může být dokonce použit se softwarem pro videokonference, aby sloužil místnímu i vzdálenému publiku.

Při použití zrcadlení obrazovky slouží jedno zařízení jako vysílač a druhé jako přijímač. Váš chytrý televizor je většinou přijímajícím zařízením a váš smartphone je odesílatelem.

Výhody zrcadlení obrazovky

Existuje mnoho výhod zrcadlení obrazovky na organizačních úrovních. Obrazovku svého počítače můžete sdílet se zařízením jiné osoby za okolností, kdy informace musí vidět velký počet lidí. Vy a ostatní zaměstnanci můžete předvést své nápady zobrazením obrazovek vašich zařízení na větším displeji.

S příchodem digitálních značek se zrcadlení informací zjednodušilo. Pomocí zrcadlení nyní můžete sdílet analýzy z firmy, řídicí panely výkonu, informace o dokumentech, fotografie a další pracovní materiál z různých zařízení do jediného zobrazovacího zařízení.

Existuje několik nevýhod kabelové síťové infrastruktury, včetně vysokých nákladů na údržbu a opravy. Zařízení, která používají kabelové síťové připojení, musí být připojena pomocí vodičů, které procházejí stěnami nebo podlahami. Neexistují žádné takové nevýhody, protože bezdrátové zrcadlení obrazovky nevyžaduje žádná připojení.

K nasazení zrcadlení nepotřebujete najmout odborníka na technologie, protože je to docela jednoduché. Je možné, že zařízení nebo síť selže v rušném pracovním prostředí. Zrcadlení obrazovky se v této situaci snadno používá a nevznikají žádné problémy s hardwarovou sítí.

Podrobný průvodce zrcadlením obrazovky na Fire TV Stick

zařízení Android

Zrcadlení obrazovky vašeho tabletu nebo smartphonu Android na Fire TV Stick je snadné. Nejdůležitějším krokem, který byste měli udělat, je zajistit, aby byly vaše Fire TV a smartphone Android připojeny ke stejné síti Wi-Fi. Díky tomu se obě zařízení mohou v síti navzájem najít.

Kromě toho zabraňuje chybným nebo obtěžujícím připojením třetích stran k vaší Fire TV.

 • Zapojte zařízení Fire Stick do televizoru a zapněte televizor.
 • Ujistěte se, že vaše zařízení Android a Fire Stick jsou připojeny ke stejné bezdrátové síti.
 • Povolte funkci „Zrcadlení obrazovky“ a vyberte své zařízení Fire TV.

 • Klepněte na „Spustit zrcadlení“.
 • Po několika sekundách se váš displej Android přenese do Fire TV.
 • Ujistěte se, že jste VYPNĚLI oznámení, která by se jinak mohla zobrazovat na televizní obrazovce, aby je ostatní viděli.
  Jak používat Nmap pro kontrolu zranitelnosti?

iOS

Stejně jako Android si můžete stáhnout aplikaci Fire Stick z App Store a zajistit, aby váš iPhone a Fire Stick byly připojeny ke stejné bezdrátové síti. Ale tady je ten háček! Zrcadlení vašeho iPhone do Fire TV může být složité. Níže uvedené kroky vám mohou pomoci při zrcadlení obrazovky zařízení iOS.

 • Musíte tedy nainstalovat aplikace třetích stran, jako je AirScreen, které lze vyhledávat a stahovat prostřednictvím nabídky Fire TV.

 • Po instalaci můžete otevřít AirScreen z nabídky Fire TV Stick a počkat několik sekund, než se proces inicializuje.
 • Mezitím můžete otevřít ovládací centrum na vašem iPhone a dlouze stisknout ikonu zrcadlové obrazovky.

 • Vyberte „Obsah AirPlay“ ze seznamu zařízení a váš iPhone nebo jakékoli jiné iOS zařízení začne zrcadlit svou obrazovku na Fire TV.

Okna

Většina lidí používá zařízení Windows pro svou každodenní práci. Není pochyb o tom, že Windows je nejrozšířenějším operačním systémem. Kroky pro připojení Windows s Fire Stick jsou podobné jako u Androidu, ale s několika rozdíly.

 • Jdi do nastavení. Klikněte na ‚Zobrazení‘ v nastavení zobrazení.

 • Dále klikněte na „Připojit k bezdrátovému displeji“.

 • Panel na pravé straně obrazovky vás vyzve k výběru Fire Stick.

 • Obrazovka počítače se během několika sekund přenese na televizní obrazovku.

Závěr

Mezi nejoblíbenější dostupné gadgety pro streamování patří Amazon Fire TV Stick. Jak již bylo řečeno, tento malý gadget vám umožní přeměnit prakticky jakýkoli televizor na chytrý. Jakmile jej připojíte, můžete začít sledovat filmy a televizní pořady na internetu.

Nabízí také širokou škálu výhod a má náskok na síťovém trhu. Pokud jsou vaše televize a zařízení připojeny ke stejné Wi-Fi nebo hotspotu, můžete streamovat obsah z jednoho do druhého.

Funkce zrcadlení obrazovky Fire TV Stick je bezesporu jeho nejlepší funkcí. Chcete-li na svém zařízení povolit funkci zrcadlení displeje pomocí Fire Stick, postupujte podle poskytnutých pokynů.

Dále si přečtěte, jak můžete provést zrcadlení obrazovky Android a iPhone do počítače pomocí iMyFone.

x