Jak se proměnit v historickou postavu pomocí stroje času MyHeritage AI

Nepochybně nejnovějším trendem jsou generátory obrázků poháněné umělou inteligencí, zejména ty, které se používají k velkolepé manipulaci s každodenními fotografiemi. To znamená, že by nemělo být žádným překvapením, že se MyHeritage připojilo k trendu vydáním AI Time Machine.

Co je stroj času AI od MyHeritage?

AI Time Machine využívá engine Astria AI a funguje jako většina ostatních generátorů umění AI založených na fotografiích. Analyzuje fotografie předmětu a vytváří jeho předdefinovaný model. Poté na základě předdefinovaných témat vytváří hyperrealistické fotografie v různých pózách s různými outfity na desítkách různých pozadí.

Například vám ukáže, jak jste mohli vypadat jako prehistorický jeskynní muž, římský legionář, dáma nebo gentleman ve viktoriánském Londýně nebo jako drsný kovboj v období Divokého západu.

  Jak změnit heslo hotspotu pro iPhone

Jak ze sebe udělat historickou postavu pomocí MyHeritage AI Time Machine

Vytváření historických avatarů pomocí AI Time Machine je velmi snadné a můžete to udělat podle následujících kroků:

 • Hlavou k AI Time Machine společnosti MyHeritage strana.
 • Klikněte na Vyzkoušet nyní.
 • Klikněte na Vybrat fotografie.
 • Nahrajte fotografie, které chcete použít ke generování modelu.
 • Během této fáze poskytne MyHeritage několik návrhů, jak zajistit nejlepší možné výsledky:

  • Musíte nahrát minimálně 10 fotografií. Čím více fotografií nahrajete, tím lepší budou výsledky.
  • Ujistěte se, že na fotkách je pouze jedna osoba. Skupinové fotografie se nedoporučují.
  • Nezapomeňte zahrnout selfie, horní část těla a snímky celého těla.
  • Ujistěte se, že vaše selfie obsahují různé výrazy obličeje.
  • Ujistěte se, že obsahuje fotografie pořízené v různých dnech s různými světelnými podmínkami.

  AI Time Machine nedoporučuje používat fotografie nezletilých, fotografie zobrazující nahotu nebo plavky.

  Pokud neprobíhá žádná propagace, musíte zaplatit zde. V zájmu generování obrázků s historickou tématikou si budete muset vybrat buď balíček cestování v čase, nebo balíček all-inclusive, a poté musíte zadat své platební údaje.

    55 nejlepších aplikací pro Mac OS X roku 2021

  Jakmile dokončíte platbu, budete muset počkat na zpracování fotografií AI Time Machine. Pro účely našeho průvodce jsme nahráli 19 fotografií a AI Time Machine je všechny zpracovalo asi 25 minut.

  AI Time Machine: Stojí to za to?

  V době psaní tohoto článku stál balíček Time Traveler Package 12 $, ale MyHeritage provozovala akci, která nám poskytla 50% slevu. Za pouhých 6 dolarů dokázal AI Time Machine vygenerovat 512 fotorealistických avatarů rozdělených do 64 různých témat, osm avatarů na téma.

  Kvalita snímků předčila očekávání, a to jak po stránce kvality, tak kreativity. Objevila se dokonce témata, která by nám nikdy nepřišla na mysl, jako je hrstka gender-bender témat, stejně jako některá fantasy a futuristická témata.

  Jednou z největších obav, kterou má mnoho uživatelů, pokud jde o generátory avatarů, je to, že jejich osobní fotografie mohou být použity k výcviku AI.

    Jak zvětšit text webu na Androidu

  Kromě toho jsou vaše osobní fotografie automaticky přidávány do rozsáhlých databází, takže jsou neúmyslně citlivé na rizika, jako je narušení dat, zneužití obrázků a obecné narušení soukromí.

  Pokud jde o AI Time Machine, ujišťuje uživatele, že nahrané fotografie jsou okamžitě smazány, jakmile budou AI avatary připraveny. Teoreticky to znamená, že nahrávání vašich osobních fotografií do AI Time Machine by nemělo být důvodem k obavám, protože se nic neukládá.

  Tato zásada se vztahuje na všechny další nástroje umělé inteligence MyHeritage, jako je Deep Nostalgia, která přeměňuje staré fotografie na videa, nebo LiveStory, nástroj, který umožňuje přeměnit obrázky mrtvých příbuzných na animace vyprávějící příběhy.

  Cestujte věky s AI Time Machine od MyHeritage

  Používání AI Time Machine od MyHeritage není vůbec k dispozici. Neexistují žádné výzvy, které byste museli vyplňovat, obrázky se generují neuvěřitelně rychle a cena služby odpovídá kvalitě konečného výsledku.

  Sečteno a podtrženo, ti z vás, kteří vždy přemýšleli, jak byste vypadali, kdybyste se narodili v jiném časovém období, by rozhodně měli zkusit AI Time Machine.