etechblog

Jak si předem zarezervovat jízdu Uberem pomocí funkce Uber Reserve

Klíčové věci

 • Použijte funkci Uber’s Reserve k rezervaci jízdy předem a mějte klid, protože víte, že vaše jízda je zajištěna na konkrétní čas a místo.
 • Tato funkce je dostupná ve verzích aplikace Uber pro iOS i Android a postup rezervace jízdy předem je stejný.
 • Rezervace jízdy Uberem předem eliminuje stres z toho, že nenajdete jízdu, když ji potřebujete, umožňuje naplánovat cesty až 90 dní dopředu a nabízí speciální funkce pro vyzvednutí a odvoz na letišti.

Chtěli jste si někdy rezervovat jízdu předem, abyste se vyhnuli stresu z toho, že nebudete moci najít jízdu, když ji opravdu potřebujete? Funkce Uber Reserve vám to umožní udělat během několika sekund.

Použití Uberu k rezervaci cesty znamená, že budete mít klid, protože budete vědět, že vaše jízda je rezervována pro konkrétní místo v konkrétní čas. Zde vám ukážeme, jak tuto šikovnou funkci používat v aplikaci Uber.

  Jak zkontrolovat, zda je popis práce diskriminační [Chrome]

Jak si rezervovat jízdu předem v aplikaci Uber

Funkce Uber’s Reserve je záchranou, když se obáváte, že váš řidič Uber nedorazí včas na důležitou schůzku nebo nebude u toho, když bude váš let zpožděn. Kroky, které musíte provést, jsou identické pro iOS i Android verze aplikace Uber.

Stáhnout: Uber pro Android | iOS (Volný, uvolnit)

Chcete-li si předem rezervovat jízdu Uber, postupujte podle těchto jednoduchých pokynů:

 • Otevřete aplikaci Uber, ze spodní nabídky přejděte na Služby a klepněte na Rezervovat > Rezervovat jízdu. Případně můžete klepnout na Nyní na domovské kartě a rezervovat si jízdu.
 • Zadejte podrobnosti o cestě, včetně místa vyzvednutí, cíle, data a času. Můžete zadat adresu nebo nastavit polohu na mapě. Také si můžete přizpůsobit čas vyzvednutí podle toho, kdy chcete být vysazeni.
 • Klepnutím na Další si zarezervujte jízdu Uberem jako obvykle. Zobrazí se mapa zobrazující vybranou trasu spolu se všemi různými typy a možnostmi jízdy Uber.
 • Poslední věc, kterou musíte udělat, je kliknout na Reserve Uber.
 •   7 Výkonný Node.js HTTP klient a knihovna požadavků, které znáte jako vývojáři

  Co když si předem zarezervujete vyzvednutí nebo odvoz na letišti Uber?

  Abychom vám zajistili hladký zážitek z letiště, nabízí Uber několik skvělých funkcí, pokud si zarezervujete jízdu na letiště nebo z něj.

  Jediné, co musíte udělat, je zadat leteckou společnost, kterou letíte, pokud vás vysadí, nebo zadat číslo letu, pokud vás vyzvedávají z letiště.

  Uber používá vaše číslo letu ke sledování a sledování vašeho letu, takže aplikace upraví čas vyzvednutí, pokud je váš let zpožděn nebo přiletí dříve. Navíc na vás řidič po přistání na letišti počká až hodinu.

  Výhody rezervace jízdy Uberem předem

  Není nic horšího než požádat o odvoz Uberem a dostat upozornění, že nejsou k dispozici žádná auta. To je obzvláště hrozné, když spěcháte nebo čekáte na letišti. Jednou z největších výhod rezervace jízdy Uberem je tedy to, že se nikdy nemusíte starat o to, že vás vyzvednou včas nebo zda jsou v dané oblasti k dispozici řidiči.

  Dalším aspektem, který zajišťuje, že se nemusíte stresovat tím, že budete jezdit Uberem, je to, že si cestu můžete pohodlně naplánovat až 90 dní předem. Rezervaci můžete dokonce zrušit až hodinu před jízdou, kdyby se něco náhle objevilo.

    8 šablon a generátorů nejlepších nabídek pro vaši značku

  Možná největší výhodou používání Uberu k rezervaci jízdy s předstihem je to, že cestování na letiště az něj je bez stresu. Nyní již nemusíte opouštět svůj let a doufat, že budete mít spolehlivou a cenově dostupnou jízdu na neznámém místě. Bez ohledu na to vždy pamatujte na použití konkrétních strategií, abyste byli během jízdy Uberem v bezpečí.

  Ujistěte se, že je vaše jízda Uber připravena, když jste

  Pokud chcete zajistit, aby váš den byl co možná nejprostší, měli byste využít funkci Uber’s Reserve. Vždy na vás bude čekat řidič Uberu a nebudete muset žádat o odvoz na poslední chvíli. Stačí jen pár jednoduchých kroků k rezervaci, potvrzení a užít si jízdu.

  Takže ať už si potřebujete udělat rezervaci na svou příští služební cestu nebo si jen chcete naplánovat důležité setkání s přáteli, funkce Uber’s Reserve vám zachrání.

  x