Jak spustit software bez instalace na PC – 2023

S rostoucím využíváním počítače je každý den vyvíjen a používán různý nový software související s konkrétními obory podle požadavků uživatelů. Tento software vždy uchováváme na našich noteboocích a počítačích.

Někdy ale potřebujeme pracovat na jiném místě na jiném počítači. Proto musíme na tento počítač nainstalovat veškerý software související s našimi požadavky. A je to časově náročný proces. Někdy nemáme přístup k internetu, abychom si mohli stáhnout software.

Pokud jste také čelili a trpěli takovou situací, pak je tento článek pro vás povinnou četbou. Alternativním řešením tohoto problému je nainstalovat software související s prací na USB flash disk nebo na externí pevný disk a také spustit software bez instalace do PC.

  Jak zobrazit historii sledování na kotoučích Instagramu

Takže kdykoli budete potřebovat svůj profesionální software, zapojíte a spustíte flash disk a můžete začít pracovat. V tomto článku jsme diskutovali a poté popsali jednoduché kroky k instalaci softwaru na USB flash disk a ke spuštění softwaru bez instalace do PC.

Metoda spuštění softwaru bez instalace do PC.

Chcete-li spustit software bez instalace do počítače, musíte jej opravit přes přenosné úložiště flash nebo externí disk. Chcete-li to provést, musíte postupovat podle níže uvedených kroků:

Krok 1. Vložte USB disk nebo externí pevný disk do počítače. Ujistěte se, že je viditelný ve vašem systému.

Krok 2. Nyní vyberte software, který chcete nainstalovat na váš disk. Dvakrát klikněte na jeho nastavení.

  Doporučení pro dobře odvedenou práci

Krok 3. V tomto článku nainstalujeme čtečku Foxit. Poté se zobrazí průvodce instalací softwaru. Klikněte na tlačítko Další a přijměte její podmínky.

Krok 4. Poté se zobrazí další průvodce, ve kterém musíte vybrat umístění pro instalaci softwaru. V tomto průvodci musíte vybrat jednotku USB a kliknout na tlačítko Další.

Krok 5. Poté se zobrazí indikátor průběhu instalace softwaru a software je úspěšně nainstalován na externí disk.

Krok 6. Poté otevřete jednotku a uvidíte složku s názvem softwaru. Uvnitř této složky klikněte na její ikonu pro spuštění softwaru.

Poznámka: Některé programy umožňují procházet umístění jejich instalace. Pouze je lze nainstalovat pouze do USB. Některé softwarové aplikace mají také své datové soubory uložené ve složce Můj dokument, která může obsahovat vaše základní nastavení a uživatelská data.

  Vysoce výkonné hostingové platformy PHP pro malé až velké aplikace

Na závěr doufáme, že se vám tato příručka o tom, jak používat software, aniž byste jej instalovala do počítače, musela hodit. Podělte se o své nápady nebo myšlenky v sekci komentářů níže. Sdílejte tento článek také se svými přáteli.