Jak synchronizovat přehrávání videa na Netflixu při sledování s přáteli


Když si se skupinou přátel pochutnáte na Netflixu, předpokládá se, že se všichni díváte ve stejné místnosti. To není vždy pravda; můžete oba sledovat totéž z pohodlí svého domova. Pokud často sledujete Netflix s přáteli na dálku, pak je Netflix Party rozšíření Chrome, které byste si měli vyzkoušet. Umožňuje vám synchronizovat přehrávání videa na Netflixu, takže vy a váš přítel sledujete stejnou scénu ve stejnou dobu. To samozřejmě zabraňuje spoilerům, ale také přispívá k lepšímu zážitku ze sledování. Zde je návod, jak to funguje.

Nainstalujte si Netflix Party a navštivte Netflix ve svém prohlížeči. Vyberte film nebo seriál, který chcete sledovat, a přehrajte jej. Klikněte na ikonu NP na panelu nástrojů a klikněte na ‚Start Party‘.

  Jak nakonfigurovat HiFi stolní audio systém

Rozšíření vám poskytne odkaz, který můžete sdílet se svými přáteli. Když na něj kliknou, musí být přihlášeni k Netflixu ve svém webovém prohlížeči. K synchronizaci průběhu nemusí mít nainstalované rozšíření. Odkaz, který sdílíte, je upravený odkaz na film nebo seriál, který budete sledovat, a bere vše. Váš příjemce uvidí ikonu NP, když navštíví odkaz, a bude muset kliknout, aby se připojil k párty.

Netflix Party také přidává funkci chatu do přehrávače videa. Pokud během filmu nepotřebujete mluvit, můžete jej skrýt. Lišta chatu zabírá místo v přehrávači videa, takže to pravděpodobně bude každopádně obtěžovat.

Pokud váš přítel bydlí v jiné zemi, kde film nebo seriál, který sledujete, není dostupný, Netflix Party s tím nebude moci nic udělat. Pokud film není k dispozici, nemůžete ho sledovat společně. Pokud má váš přítel nastavenou VPN, která odemyká geograficky blokovaný obsah, rozšíření bude fungovat.

  Jak přejít ze SmartThings Classic na novou aplikaci SmartThings

Nainstalujte si Netflix Party z Internetového obchodu Chrome

x