etechblog

Jak zastavit sdílení potvrzení o přečtení pro texty na iPhone

Potvrzení o přečtení nemusí nutit, abyste se cítili povinni odpovídat.

Pokud nechcete, aby někdo věděl, zda a kdy jste jeho zprávu viděli, budete muset potvrzení o přečtení vypnout. Naštěstí Apple usnadňuje deaktivaci potvrzení o přečtení v iMessage. Ukážeme vám, co přesně musíte na svém iPhonu dělat.

Vypněte potvrzení o přečtení iMessage pro všechny na vašem iPhone

Ve většině případů můžete chtít potvrzení o přečtení iMessage úplně vypnout, aby nikdo neviděl, zda jste si přečetli jeho texty.

  Jak připnout a přerámovat video kanály v Microsoft Teams

Chcete-li na iPhonu nebo iPadu vypnout potvrzení o přečtení, přejděte do Nastavení > Zprávy a přejděte dolů na Odeslat potvrzení o přečtení. Přepnutím přepínače se ujistěte, že jsou potvrzení o přečtení deaktivována.

Aplikace Zprávy od Apple vám také dává možnost vypnout potvrzení o přečtení pro konkrétní konverzace. Pokud vás tedy někdo konkrétní obtěžuje, že neodpovídáte na texty dostatečně rychle, můžete s ním zakázat potvrzení o přečtení pro vaše vlákno iMessage.

Spusťte aplikaci Zprávy a otevřete konverzaci s osobou, se kterou nechcete sdílet potvrzení o přečtení. Pokud nemáte konverzaci, budete ji muset vytvořit, abyste měli přístup k této funkci. Poté klepněte na profilový obrázek v horní části obrazovky a vypněte možnost Odeslat potvrzení o přečtení.

  15 Nejlepší Free Video Joiner pro PC

Nezapomeňte, že kromě deaktivace potvrzení o přečtení existují i ​​jiné způsoby, jak číst texty iMessage bez upozornění odesílatele. Můžete například přejít do režimu offline před zobrazením zpráv nebo si je přečíst z náhledů oznámení na obrazovce uzamčení vašeho iPhone nebo v centru oznámení.

Zachovejte své soukromí při používání iMessage

Přestože jsou potvrzení o přečtení svým způsobem užitečné, stojí za to soukromí. Naštěstí aplikace Zprávy společnosti Apple usnadňuje vypnutí potvrzení o přečtení pro každého nebo vybrané osoby bez ohledu na zařízení, které používáte. Od této chvíle se nemusíte bát odpovídat na zprávy, jakmile si je přečtete.

x