Jak zdarma získat body SHEIN

SHEIN je internetový obchod pro nákup obrovských sbírek oblečení. To, co dělá SHEIN jedinečným a odlišným od jiných značek oblečení, jsou časté nabídky kupónů, program bonusových bodů a také bezplatný zkušební program SHEIN, který šetří tolik peněz. SHEIN nabízí body za každou akci provedenou uživatelem, tyto body lze následně převést na peníze při vašem příštím nákupu SHEIN. Lidé by se mohli divit, jak získat body na SHEIN zdarma. Chcete-li používat SHEIN efektivně a ušetřit více, pak můžete využít získané body. Body můžete také získávat ručně provedením některých akcí, pokud chcete využít body SHEIN a také ručně získávat body sami zdarma, přišli jste na správný článek. V tomto článku se dozvíte, jak získat zdarma body SHEIN zdarma. Takže, pojďme začít!

Jak zdarma získat body SHEIN

Hlavním využitím bodů SHEIN je odečtení ceny produktů až do výše 70 %. To nezahrnuje poštovné, daň nebo pojištění. Získávání bodů je jednoduchý proces a uživatel musí provést určité akce, aby získal body. Tyto body zavádí SHEIN prostřednictvím programu bonusových bodů. Přečtěte si více, abyste se dozvěděli více a získali představu o tom, jak získat body SHEIN zdarma.

Níže jsou uvedeny způsoby, jak získat body SHEIN zdarma.

Metoda 1: Vytvořte si účet na SHEIN

Chcete-li v tomto článku provést metody, jak získat body SHEIN zdarma. Pro přístup na web musíte mít v první řadě účet SHEIN, teprve po přihlášení na web se akce uživatele přihlašují na web. Obchody a maloobchodníci většinou nabízejí výprodeje a nabídky, když si uživatel vytvoří účet a přihlásí se. SHEIN to dělá, při první registraci získáte 10% kupón, 100 bonusových bodů, jejichž platnost vyprší do 4 měsíců, a mnoho dalších nabídek. Toto bude dobrý první způsob, jak získat bezplatné body v SHEIN.

Po registraci budete dostávat časté aktualizace a nabídky, které jsou aktuálně na SHEIN aktivní. Chcete-li vytvořit bezplatný účet SHEIN, postupujte podle níže uvedených kroků a vytvořte bezplatný účet.

  3 důvody, proč používat aplikaci Periscope pro živé vysílání videa

1. Navštivte ŠEJN a klikněte na profilový obrázek vpravo nahoře.

2. Kliknutím na Přihlásit/Zaregistrovat se zaregistrujete nový účet.

3. Zadejte příslušné údaje, jako je e-mailová adresa, heslo, potvrzení hesla, předvolba stylu a klikněte na zaškrtávací políčko Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů a souborů cookie a smluvními podmínkami.

4. Registraci dokončíte kliknutím na tlačítko REGISTROVAT, po registraci je potřeba registraci potvrdit na váš email ID.

5. Chcete-li potvrdit e-mail, přejděte na Webová stránka Google a klikněte na Gmail.

6. Možná jste obdrželi e-mail SHEIN, klikněte na něj.

7. Nakonec potvrďte kliknutím na tlačítko JSEM OFICIÁLNÍ.

Metoda 2: Zúčastněte se SHEIN Live

Další metodou pro získávání bodů je účast na živé show SHEIN, která je naplánována každý týden. Živá show zobrazí všechny novinky v obchodě a streamuje hlavní videa pro každý oděv. Body za účast na show budou udělovány náhodně během živého přenosu. Body získané jeho způsobem jsou obrovské, protože můžete získat až 400 bodů, což je efektivní způsob, jak získat body SHEIN zdarma.

Metoda 3: Zúčastněte se soutěže oblečení SHEIN

Tato metoda se liší od všech ostatních metod, musíte vytvořit obrázky při nošení oděvů a doplňků SHEIN z webové stránky a získat bonusové body, tyto body vybere tým redaktorů SHIEN. Tento proces se provádí vystupováním v soutěžích. Získáte 5 bodů za každý snímek, který si vyfotíte v oděvech SHEIN.

Metoda 4: Účast na každodenních marketingových aktivitách

V konkrétním časovém limitu budou probíhat denní aktivity SHEIN. Činnost je v různých časech různá. Uživatelé, kteří aktivitu vyhrají, získají bonusové body od SHEIN. Tato metoda vám pomůže získat body na SHEIN zdarma.

Metoda 5: Použijte aplikaci SHEIN

Pro lidi, kteří přemýšlí, jak získat body SHEIN zdarma v aplikaci, mohou postupovat podle této metody. Spolu s bonusovými body nabízí aplikace SHEIN pro Android a iOS ještě více nabídek, můžete ji využít k získání dalších nabídek a bonusových bodů SHEIN.

  • Nyní si stáhněte aplikaci z Google Play obchod pokud máte smartphone se systémem Android nebo Apple AppStore pokud máte iPhone.
  • SHEIN má pohodlnou webovou stránku a také aplikaci pro nákup oděvů.
  • Aplikace SHEIN poskytuje 15% nabídku na exkluzivitu aplikace, plusem této nabídky je, že není vyžadována žádná minimální částka nákupu.
  • Otevřete aplikaci SHEIN a přejděte do sekce kupóny a zadejte kupón pro nabídku.
  Proč dostávám spam z mé vlastní e-mailové adresy?

Metoda 6: Denní přihlášení v mobilní aplikaci SHEIN

Pokud jste si na své mobilní zařízení nainstalovali aplikaci online obchodu SHEIN, můžete každodenním přihlášením v aplikaci získat denní body. Udělat toto,

1. Ujistěte se, že jste již přihlášeni do aplikace a otevřete aplikaci z domovské obrazovky.

2. Klepnutím na Check In získáte bonusové body zdarma.

3. Procházejte položky na obrazovce.

  • Ujistěte se, že se vždy přihlašujete denně, protože body se budou přidávat postupně každý den, pokud se přihlásíte, aniž byste zmeškali jediný den.
  • Počet bodů, které se přidávají, se také každým dnem zvyšuje, jak pokračujete v postupném odbavování.
  • V případě, že některý den zmeškáte, další den, kdy se přihlásíte, bude započítán jako první, takže se nezapomeňte do aplikace denně přihlašovat.
  • V případě, že máte tendenci se každý den zapomínat přihlásit do aplikace, můžete také povolit připomenutí přítomné pouze pro aplikaci.
  • Klepnutím na možnost Připomenout zapněte, abyste se ujistili, že budete dostávat včasné aktualizace.

Metoda 7: Publikovat recenzi

Dalším způsobem, jak získat body, je poskytnout písemnou recenzi produktu poté, co jste jej zakoupili. Takže psaním recenzí a komentářů můžete získat body. Počet bodů, které získáte, závisí na určitých požadavcích vašich komentářů. Napsané recenze musí mít minimálně 20 slov a maximálně 1000 slov.

Normálně je počet získaných bodů 10-20, ale pokud je písemný komentář nebo recenze považována za dobrou, máte také šanci získat dalších 50 bodů. Podívejme se, jak zanechat recenzi na platformě SHEIN.

1. Navštivte SHEIN webová stránka a klikněte na ikonu profilového obrázku a klikněte na Moje objednávky.

Poznámka: Před provedením této metody se ujistěte, že jste se přihlásili na web SHEIN

2. Klikněte na zakoupené položky a klepněte na Napsat recenzi.

3. Po dokončení psaní recenze klikněte na Odeslat a odešlete recenzi ke zpracování.

Metoda 8: Zúčastněte se bezplatných zkoušek SHEIN

Bezplatný zkušební program společnosti SHEIN je program zavedený společností SHIEN, který zákazníkům umožňuje rozdávat oděvy zdarma. Existují určité požadavky, které musíte splnit, abyste získali bonusové body při účasti na bezplatných zkušebních verzích SHEIN. Pro tento program musíte být vybráni moderátory SHEIN, po výběru musíte odeslat recenzi do 10 dnů od získání produktu. Pokud tak neučiníte, budete vyloučeni z bezplatného zkušebního programu SHEIN. Pokud se tedy zúčastníte bezplatného zkušebního programu SHEIN, získáte oblečení a také body zdarma. Postupujte podle níže uvedených kroků a požádejte o bezplatný zkušební program SHEIN.

  Jak upravit libovolnou webovou stránku v Chrome (nebo libovolném prohlížeči)

Možnost I: Na webových stránkách

1. Navštivte ŠEJN a klikněte na ikonu profilového obrázku a klikněte na Další služby.

2. V části Další služby klikněte na Centrum bezplatných zkušebních verzí a přejděte do nabídky Centrum bezplatných zkušebních verzí.

3. Vyhledejte položky a klikněte na možnost VYZKOUŠENÍ ZDARMA u obrázku produktu.

4. Vyplňte svou velikost a nakonec klikněte na tlačítko ODESLAT, tím odešlete své údaje.

5. Počkejte na ukončení výběrového řízení, obvykle to trvá několik dní.

Možnost II: V mobilní aplikaci

Pokud v případě, že žádáte o bezplatný zkušební program SHEIN prostřednictvím aplikace pro chytré telefony, postupujte podle uvedených kroků.

1. Otevřete mobilní aplikaci SHEIN a přejděte do sekce ME vpravo dole.

2. Klepněte na bezplatné zkušební centrum v části Další služby. V sekci In Progress se zde zobrazí veškeré dostupné oblečení pro bezplatné vyzkoušení SHEIN.

3. Procházejte produkty a klepněte na ikonu + u požadovaného produktu

4. A klepněte na VYZKOUŠENÍ ZDARMA. Díky tomu pro vás bude produkt ZDARMA.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Jak získat body na webu SHEIN?

Odpověď: Některé jednoduché způsoby, jak získat body zdarma, jsou každodenní přihlášení k účtu, nákup oblečení na SHEIN (každý dolar utracený na SHEIN znamená 5 bodů přidaných na váš účet) a recenze produktu na webu. Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si našeho průvodce výše.

Q2. Kolik bodů dostanu za ověření e-mailu?

Odpověď: Když se přihlásíte e-mailem, můžete vyhrát 100 bodů.

***

Doufáme, že výše uvedený článek o tom, jak získat body SHEIN zdarma, byl pro vás užitečný a body SHEIN můžete snadno získat. Také nám dejte vědět, která z metod bylo snadné pochopit a dodržovat. Pokud máte nějaké návrhy a/nebo dotazy, dejte nám vědět v sekci komentářů.

x