Jak získat bezplatný účet Hulu

Po přečtení pozitivní recenze jakéhokoli filmu nebo televizního pořadu pravděpodobně zkontrolujeme zdroj nebo platformu pro streamování. Jednou z takových platforem, která streamuje nespočet mediálního obsahu, je platforma Hulu. Ve snaze ušetřit peníze se objevuje otázka, jak získat bezplatný účet Hulu? Nebojte se, tento článek je přesným výsledkem takového dotazu ve vyhledávačích. Když si přečtete metody uvedené v článku, budete vědět, jak získat Hulu zdarma na vašem počítači s Windows 10. Pokud jste člověk, který miluje pravidelné sledování a streamování mediálního obsahu, je pravděpodobné, že kterékoli z dostupných předplatných jiných platforem pro streamování médií vám pomůže získat přístup k platformě Hulu. Například otázka, jak získat zdarma Hulu se Spotify, vrátí kladnou odpověď. Vzhledem k další velké streamovací síti najdeme v článku odpověď na otázku, jak získat zdarma Hulu s Amazon Prime.

Jak získat bezplatný účet Hulu

Jak získat bezplatný účet Hulu a jak získat zdarma Hulu se Spotify, se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Co je Hulu a jaké jsou jeho vlastnosti?

Hulu je americká předplatná služba Video on Demand vlastněná společností The Walt Disney Company s NBC Universal. Webové stránky streamují filmy, seriály a anime od partnerů televizní sítě a dalších obsahových partnerů, což z ní činí jednu z předních platforem pro streamování videa ve Spojených státech. Kromě toho Hulu Originals streamuje běžný mediální obsah, který je pro platformu zcela originální.

Odpovědí na otázku, jak získat bezplatnou zkušební verzi účtu Hulu, je její použití v době platnosti. Je k dispozici po dobu 30 dnů, pokud je zvolen plán pravidelného předplatného, ​​a 7 dní zdarma je k dispozici pro balíček Hulu+ Live TV od data registrace. Po bezplatné zkušební verzi mají balíčky předplatného tři základní plány, které jsou 7,99 $ měsíčně s reklamami, 14,99 $ měsíčně bez reklam a 69,99 $ měsíčně pro Hulu+ Live TV.

Vlastnosti platformy Hulu:

Platforma Hulu nabízí následující funkce, jak je uvedeno níže:

 • Přístup na libovolném zařízení až k 6 profilům na jakékoli platformě
 • Vícenásobná obrazovka až 2 obrazovky
 • Záznam obsahu až 50 hodin úložiště
 • Sledujte obsah z rozsáhlé knihovny
 • Sledujte více než 50 nejlepších živých televizních pořadů
 • Prémiové doplňky HBO, CINEMAX, SHOWTIME
 • Změňte plány nebo je kdykoli zrušte
 • Ultra 4K HD

Jak získat zdarma účet Hulu na počítači nebo notebooku se systémem Windows?

Sekce uvádí všechny možné způsoby, jak zdarma získat účet Hulu a používat jej ke streamování mediálního obsahu dostupného na webu.

Metoda 1: Použijte bezplatnou zkušební verzi Hulu

První a nejvíce doporučovanou možností je využít bezplatné zkušební období poskytované službou Hulu. Nyní nám dejte vědět, jak získat bezplatnou zkušební verzi účtu Hulu na zadané období na základě plánu.

1. Otevřete Google Chrome pomocí vyhledávacího panelu Windows zespodu.

2. Otevřete Oficiální stránky Hulu a klikněte na možnost ZAHÁJIT ZKUŠEBNÍ ZKOUŠKU ZDARMA.

3. Klikněte na VYBRAT pod vhodným plánem ze seznamu.

4. Zadejte příslušné údaje do polí a klikněte na POKRAČOVAT.

5. Zadejte podrobnosti o platbě na následující stránce a klikněte na možnost ODESLAT.

Poznámka: Pokud byste chtěli použít jiný způsob platby než kreditní kartu, klikněte na možnosti Express dostupné nahoře.

Metoda 2: Sdílejte a doporučujte účet s přáteli

Další možností, která může být odpovědí na otázku, jak získat bezplatný účet Hulu, je sdílení účtu nebo registrace se svými přáteli. To vám může pomoci sledovat Hulu bez dalších nákladů a sdílet je se svými přáteli nebo jinými lidmi ve vašich kontaktech.

Možnost I: Sdílejte účet s přáteli

Než se pokusíte zjistit, zda můžete sdílet přihlašovací údaje jiných sítí k platformě Hulu, například jak získám zdarma Hulu s Amazon Prime, můžete zkusit sdílet přihlašovací údaje samotné platformy Hulu. Pokud má někdo z vašich přátel účet Hulu, můžete je požádat, aby vám poskytli přihlašovací údaje, které vám pomohou sledovat obsah na platformě. Další možností, kterou lze udělat, je sdílet poplatek za předplatné mezi své přátele, aby se snížil poplatek za předplatné, který nese jedna osoba.

Možnost II: Program doporučení Hulu

Podobně jako u doporučovacích programů Spotify můžete využít Hulu Referral Program k získání přístupu k platformě Hulu a také k nahlédnutí do otázky, jak získat Hulu zdarma se Spotify. Jedním z nejlepších zařízení poskytovaných platformou Hulu je Program doporučení přátel, ve kterém můžete vydělat 10 $ za pozvánku zaslanou na jakýkoli účet. Pokud někdo z vašich přátel přijme pozvání a vytvoří si účet na platformě Hulu, můžete vydělat nějakou částku, pomocí které můžete zaplatit poplatek za předplatné.

  Top 5 asynchronních webových rámců pro Python

1. Spusťte na počítači nebo notebooku aplikaci Google Chrome.

2. Otevřete Web Hulu a PŘIHLÁSIT se ke svému účtu.

3. Klikněte na ikonu profilu a klikněte na kartu Účet.

4. Klikněte na sekci doporučení v dolní části stránky.

5. Klikněte na možnost Doporučit příteli.

6. Klepněte na kartu Zapsat.

Na webu Ambassador Referral můžete poslat pozvánky svým přátelům.

Metoda 3: Využijte studentské slevy

Pokud jste student, můžete použít svou identitu k získání několika slev na platformě Hulu. To by vyžadovalo poměrně nižší poplatek za předplatné a můžete snadno vědět, jak získat bezplatný účet Hulu.

Možnost I: Studentská sleva Hulu

První možností a odpovědí na otázku, jak získat Hulu zdarma, je využít slevu Hulu Student, ve které můžete získat předplatné za pouhých 1,99 $/měsíc namísto běžné ceny, která je 7,99 $/měsíc. V tomto případě můžete využít tuto nabídku se slevou 75 %.

1. Otevřete Studentská sleva Hulu webové stránky ve vašem prohlížeči a klikněte na PŘIHLÁSIT SE HNED.

2. Zadejte údaje o svém účtu a poskytněte platné potvrzovací údaje pro uplatnění slevy.

Možnost II: Spotify Premium pro studenty

Nejoblíbenější streamovací hudební služba Spotify Premium poskytuje studentům vynikající slevu. Možná nevíte, že můžete používat podporovaný plán Spotify Premium spolu s platformou Hulu se slevou. V konsolidované podobě se naučíte, jak získat zdarma Hulu pomocí Spotify touto metodou.

Spotify Premium nabízí zhruba o 50 procent sníženou sazbu pro studenty vysokých škol a univerzit, během kterých musíte platit předplatné ve výši pouhých 4,99 $ měsíčně. To platí až 4 roky, během kterých si můžete přidat doplněk Hulu s reklamami do plánu předplatného. Také cena služby je pouhých 99 centů na první tři měsíce, během kterých můžete najít odpověď na otázku, jak získat účet Hulu zdarma.

1. Spusťte na svém PC/notebooku aplikaci Google Chrome.

2. Otevřete Spotify Premium pro studenty a klikněte na ZÍSKAT PREMIUM.

3. Klikněte na možnost Začít a vytvořte si účet zadáním požadovaných informací.

Metoda 4: Využijte dárkovou kartu Hulu

Pokud nemůžete získat účet Hulu pomocí žádné z výše uvedených možností nebo získat představu o tom, jak získat zdarma Hulu pomocí Spotify, můžete získat dárkovou kartu Hulu. Je poměrně levný a můžete jej použít k dobití nebo prodloužení předplatného. Vyzkoušejte tuto metodu, než se pokusíte najít odpověď na některé otázky, například jak získám zdarma Hulu s Amazon Prime.

Možnost I: Nákup v maloobchodních prodejnách

První možností je zakoupit fyzickou podobu dárkové karty Hulu v jakékoli maloobchodní prodejně. V období svátků můžete získat karty z druhé ruky v obchodech CVS, Walgreens nebo Target.

Poškrábáním hliníkové fólie na zadní straně karty zobrazíte kód uvedený na kartě.

Možnost II: Nákup z webu

Pokud byste si chtěli zakoupit digitální dárkovou kartu Hulu, můžete použít kteroukoli z online webových stránek, jako je např AmazonkaMicrosoft Rewards, popř Rakuten.

K registraci na web musíte použít e-mail a použít digitální kód zaslaný na váš e-mail pro přístup k dárkové kartě Hulu. Pomocí digitálního kódu zakoupené dárkové karty e-Hulu můžete získat odpověď na otázku, jak získat Hulu zdarma.

Metoda 5: Použití jiného předplatného

Pokud jste se přihlásili k odběru některé ze slavných platforem pro streamování médií, můžete ji použít ke streamování obsahu také na platformě Hulu.

Možnost I: Plán Sprint Plus

První možností je plán Sprint Plus, ve kterém můžete pomocí plánu předplatného přidat plán předplatného Hulu with Ads. Tento kombinovaný plán poskytuje bezplatné předplatné Hulu s neomezeným plánem Plus společnosti Sprint od 70 $ měsíčně.

1. Navštivte Sprint webové stránky a vytvořte si účet na webových stránkách.

2. Přihlaste se ke svému účtu Sprint pomocí přihlašovacích údajů.

3. Otevřete Doplňková stránka Hulu a přidejte předplatné Hulu do svého účtu.

4. Otevřete Gmail webové stránky a přihlaste se ke svému účtu.

Poznámka: Pro přístup k e-mailovému účtu použijte e-mailovou službu, kterou používáte.

5. Otevřete potvrzovací e-mail a klikněte na dostupný aktivační odkaz.

6. Dokončete registrační proces podle pokynů na obrazovce, abyste mohli používat web Hulu.

Možnost II: Verizon Play More

Další potenciální možností, jak najít odpověď na otázku, jak získat bezplatný účet Hulu, je použití předplatného mobilní sítě, jako je Verizon. Doplněk Disney Bundle společnosti Verizon můžete použít spolu se základním plánem za poplatek pouhých 13,99 $ měsíčně. Základní plány mohou být buď Play More Unlimited, který začíná na 80 $ měsíčně, nebo plán Get More Unlimited, který začíná na 90 $ měsíčně. Pojďme se o této možnosti trochu dozvědět, abychom si mohli udělat představu o odpovědi na otázky, jako je jak získat zdarma Hulu s Amazon Prime nebo jak získat zdarma Hulu pomocí Spotify.

  Co je Microsoft Editor a jak jej mohu používat?

1. Přejděte na Verizon a klikněte na možnost Začít s plány.

2. Klikněte na možnost Nový zákazník, zaregistrujte se do jakéhokoli vhodného plánu a zakupte jej pomocí svých bankovních údajů.

3. Otevřete Můj Verizon webové stránky a přihlaste se ke svému účtu.

4. Přejděte do rozhraní účtu a klikněte na možnost Doplňky a aplikace.

5. Klikněte na možnost Zábava a poté na možnost Další informace v části Balíček Disney.

6. Klikněte na možnost Získat nyní v pravém horním rohu.

7. Přijměte podmínky na stránce kontroly transakce a klikněte na možnost Zapsat se do balíčku Disney.

8. Zadejte e-mailovou adresu do polí a klikněte na tlačítko Zkontrolovat e-mail.

9. Otevřete Gmail webové stránky a přihlaste se ke svému účtu.

10. Otevřete potvrzovací e-mail a kliknutím na možnost Pokračovat potvrďte e-mailovou adresu.

11. Klikněte na možnost Přejít na Disney.

12. Zadejte svou e-mailovou adresu a poté klikněte na možnost AGREE & CONTINUE (SOUHLASÍM A POKRAČUJTE).

13. Vytvořte si nový účet Disney+ nebo použijte svůj stávající účet Disney+ na webu Disney+.

14. Po dokončení účtu klikněte na možnost Aktivovat Hulu.

15. Nastavte svůj účet Hulu a klikněte na možnost Pokračovat.

16. Kliknutím na možnost Začít sledovat Hulu můžete sledovat obsah na webu Hulu.

Poznámka: Případně můžete otevřít Disney+ a klikněte na ikonu Profil > karta Účet > možnost Hulu.

Metoda 6: Použijte web s nulovou hodnotou

Chcete-li najít odpověď na otázku, jak získat bezplatný účet Hulu, můžete získat přihlašovací údaje k účtu. Pokud byste chtěli snadno získat uživatelské jméno a heslo platformy Hulu a dozvědět se, jak získat Hulu zdarma, můžete použít web Nulled.

1. Přejděte na Nulled webové stránky a klikněte na možnost Vytvořit účet.

2. Zadejte požadované údaje do polí, zaškrtněte políčko captcha a klikněte na možnost Vytvořit účet.

3. Obdržíte e-mail na registrovanou e-mailovou adresu uvedenou v polích.

4. Otevřete Gmail webové stránky nebo jakékoli jiné e-mailové služby pro přístup k odkazu uvedenému v přijatém e-mailu.

5. Pro přihlášení ke svému účtu použijte uživatelské jméno a heslo uvedené v registračním formuláři.

6. V rozevírací nabídce Kategorie vyberte možnost Úniky a klikněte na část stránky pro sledování filmů.

Poznámka: Pokud možnost není zobrazena, klikněte na možnost Cinema.

7. V seznamu klikněte na možnost Hulu.

8. Otevřete webovou stránku Hulu a klikněte na možnost Přihlásit se. Účty zobrazené v seznamu na zrušeném webu můžete použít jeden po druhém k ​​přihlášení na web Hulu.

9. Po schválení vašeho účtu si vytvořte nový profil a přihlaste se pomocí profilu.

Metoda 7: Zdarma soubory cookie Hulu

Hlavním problémem, který vám brání a blokuje najít odpověď na otázku, jak získat bezplatný účet Hulu, jsou soubory cookie používané webem Hulu. K odblokování těchto souborů cookie na svém webu můžete použít několik rozšíření pro Chrome a poté soubory cookie použít ke streamování do plánu Hulu Plus Premium bez přihlášení. Pomocí této možnosti můžete k platformě přistupovat zdarma, aniž byste používali jakoukoli jinou platformu, jako je např. otázka, jak získám zdarma Hulu s Amazon Prime?

1. Otevřete aplikaci Google Chrome.

2. Otevřete EditThisCookie webové stránky rozšíření prohlížeče a klikněte na možnost Přidat do Chromu.

3. Otevřete Hulu a klikněte na PŘIHLÁSIT se ke svému účtu.

4. Klikněte na možnost Změnit soubory cookie.

5. Vyberte zde uvedený příklad kódu a stisknutím kláves Ctrl+C jej zkopírujte.

{

“domain”: “hulu.com”,

“hostOnly”: false,

“httpOnly”: false,

“name”: “XSRF-TOKEN”,

“path”: “/”,

“sameSite”: “unspecified”,

“secure”: false,

“session”: true,

“StoreId”: null,

“value”: “1623605c-ed91-4625-adc3-e2f95984ddd8”

}

6. Stisknutím kláves Ctrl+V vložte kód a kliknutím na možnost Test zkontrolujte, zda je kód kompatibilní.

7. Klikněte na možnost EditThisCookie cookie v pravém horním rohu webové stránky Hulu a klikněte na možnost Importovat.

8. Stisknutím kláves Ctrl+V vložte kód a klikněte na možnost Test.

9. Ke sledování obsahu webu použijte účet Hulu.

Poznámka: Pokud se objeví další vyskakovací okno, obnovte stránku stisknutím kláves Ctrl+R.

Metoda 8: Další možnosti (nedoporučuje se)

Poslední metodou, jak získat odpověď na otázku, jak získat bezplatný účet Hulu, je použít následující možnosti zde uvedené. Je však třeba poznamenat, že není vhodné uchýlit se k těmto možnostem, pokud se některá z jiných metod jeví jako uspokojivá při streamování obsahu.

  10 výukových zdrojů a návodů pro Affinity Designer

Možnost I: Generátor účtu Hulu

První možností, jak znát odpověď na otázku, jak získat Hulu zdarma, je použít Generátor účtů Hulu pomocí některé z webových stránek. To lze použít k získání náhodného uživatelského jména a hesla, pomocí kterého můžete získat přístup k platformě Hulu.

Možnost II: Webové stránky pro dárky

Některé webové stránky poskytují podrobnosti o pracovních účtech, které předplatitelé zapůjčili zdarma. Tyto dárkové weby budou pravidelně aktualizovány, ze kterých můžete získat uživatelské jméno a heslo pro používání platformy Hulu.

Možnost III: Telegramový kanál prémiového účtu

Další možností, jak získat uživatelské přihlašovací údaje platformy Hulu, je přihlásit se k odběru kanálů v aplikaci Telegram, ze kterého neustále kolují pravidelné aktualizace fungujících účtů Hulu. Pomocí přihlašovacích údajů můžete streamovat obsah platformy na svém zařízení. Můžete také získat nějaké přihlašovací údaje pro Spotify a použít odpověď na otázku, jak získat zdarma Hulu se Spotify, o kterém jsme se zmínili výše, k přihlášení do sítě Hulu.

Varianta IV: Online virtuální kreditní karta

Jako možnost, jak obejít stránku s platebními údaji na registrační stránce platformy Hulu, můžete použít kteroukoli z webových stránek online VCC nebo online virtuální kreditní karty. To by pomohlo při hledání odpovědi na to, jak získat bezplatný účet Hulu a při získávání podrobností o bankovním účtu, abyste obešli platební stránku.

 • Entropay
 • Payoneer
 • Neteller
 • NetSpend
 • Walmart karta

Možnost V: Webová stránka průzkumu

Jako poslední možnost můžete vydělat nějaké peníze nebo dárkovou kartu Hulu z jakékoli webové stránky průzkumu, kterou pak můžete použít k získání účtu Hulu. Můžete se zaregistrovat na kterékoli z uvedených webových stránek průzkumu a pracovat pro ně, abyste vydělali určitou částku peněz.

Možnost VI: Použijte alternativní stránky

Pokud nemůžete najít účet Hulu, i přes některou ze zde uvedených metod, může to být způsobeno určitým geografickým omezením nebo může nastat, pokud je vaše IP na serveru zakázána. Pro tento účel můžete použít alternativní weby jako Čas na popcorn pro streamování mediálního obsahu.

Nyní je čas odpovědět na otevřenou otázku, která zůstala na začátku, a to, jak získat zdarma Hulu se Spotify. No, pravděpodobně nemůžete získat přístup k platformě Hulu pomocí svého účtu Amazon Prime, protože nejsou propojeny ani podporovány.

Jak používat dárkovou kartu Hulu?

Níže je vysvětlen způsob, jak použít získaný kód dárkové karty Hulu k získání přístupu k předplatnému platformy a vědět, jak získat bezplatný účet Hulu.

1. Spusťte aplikaci Google Chrome a navštivte stránku Dárková karta Hulu webová stránka.

2. Zadejte kód do daného pole a klikněte na REDEEM.

3. Částka uvedená na dárkové kartě Hulu bude automaticky připsána na váš účet Hulu a můžete ji použít ke sledování obsahu.

Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, jak získat zdarma Hulu se Spotify.

Jak zrušit předplatné Hulu?

Poté, co jste se naučili, jak získat Hulu zdarma, je nutné zrušit předplatné před datem vypršení platnosti. Nejlepší je zrušit předplatné Hulu 2 až 3 dny před dokončením zkušebního období, abyste se vyhnuli dalším poplatkům za předplatné.

1. Navštivte Web Hulu a PŘIHLÁSIT se ke svému účtu pomocí přihlašovacích údajů.

2. Klikněte na název profilu nahoře a klikněte na možnost Účet.

3. Klikněte na možnost ZRUŠIT v části Zrušit předplatné a poskytněte jim zpětnou vazbu.

Poznámka: V některých verzích se může zobrazit jako možnost Unsubscribe.

4. Zrušte předplatné podle pokynů na obrazovce.

***

Článek vysvětluje možné způsoby, jak získat odpovědi na otázku, jak získat bezplatný účet Hulu a jak získat zdarma Hulu se Spotify. Věnujte nám prosím pár minut a sdělte nám své cenné dotazy a návrhy v sekci komentářů. Kromě toho nám dejte vědět, která z těchto metod pomohla najít nejlepší odpověď na otázku, jak získat Hulu zdarma.

x