Posuvník chybí v Microsoft Teams [Oprava]

Posuvník chybí v Microsoft Teams? [Oprava]

Microsoft Teams je vynikající nástroj pro spolupráci, který nabízí různé funkce, včetně chatu, videohovorů a sdílení souborů. Někteří uživatelé se však setkali s problémem, kdy chybí posuvník v aplikaci Teams. To může být frustrující, protože posuvník je důležitý pro navigaci v konverzacích a procházení zpráv.

  Jak diskrétně vytočit tísňové číslo z vašeho iPhone

V tomto článku se podíváme na důvody, proč může posuvník v Microsoft Teams chybět, a poskytneme podrobný návod, jak tento problém vyřešit.

Důvody, proč může posuvník v aplikaci Microsoft Teams chybět

Existuje několik důvodů, proč může posuvník v Microsoft Teams chybět. Mezi nejčastější příčiny patří:

* Chyba aplikace: V aplikaci se může vyskytnout chyba, která způsobí, že posuvník zmizí.
* Chyba nastavení: Nastavení aplikace Teams mohou být nesprávně nakonfigurována, což vede k tomu, že se posuvník nezobrazuje.
* Interference třetích stran: Aplikace nebo rozšíření třetích stran mohou zasahovat do aplikace Teams a způsobovat, že posuvník chybí.

Jak opravit chybu chybějícího posuvníku v Microsoft Teams

Pokud vám v aplikaci Microsoft Teams chybí posuvník, můžete pro vyřešení tohoto problému použít následující kroky:

1. Aktualizujte aplikaci Microsoft Teams

Uvolnění nové verze aplikace Teams může vyřešit chyby a problémy, které způsobují, že posuvník chybí. Chcete-li aktualizovat aplikaci Teams, otevřete Microsoft Store* a vyhledejte **Microsoft Teams**. Pokud je k dispozici aktualizace, klikněte na tlačítko *Aktualizovat.

2. Zkontrolujte nastavení aplikace Teams

Nastavení aplikace Teams lze nesprávně nakonfigurovat, což může vést k tomu, že se posuvník nebude zobrazovat. Chcete-li zkontrolovat nastavení aplikace Teams, otevřete aplikaci a klikněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu. Poté vyberte možnost Nastavení.

  Jak vypnout návrhy vyhledávání ve Firefoxu

Na levé straně obrazovky vyberte možnost Obecné*. V části **Zobrazení** zkontrolujte, zda je posuvník zapnutý. Pokud není, zaškrtněte políčko vedle možnosti *Zobrazit posuvník.

3. Odhlaste se a znovu se přihlaste

Odhlášení a opětovné přihlášení do aplikace Teams může vyřešit chyby, které způsobují, že posuvník chybí. Chcete-li se odhlásit, otevřete aplikaci a klikněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu. Poté vyberte možnost Odhlásit se.

Chcete-li se znovu přihlásit, otevřete aplikaci a zadejte své přihlašovací údaje.

4. Zkontrolujte, zda nehrozí interference třetích stran

Aplikace nebo rozšíření třetích stran mohou zasahovat do aplikace Teams a způsobit, že posuvník chybí. Chcete-li zkontrolovat, zda nehrozí interference třetích stran, zkuste zakázat všechny nainstalované aplikace a rozšíření.

Pokud se posuvník po zakázání aplikací a rozšíření třetích stran zobrazí, je pravděpodobné, že příčinou problému byla jedna z těchto aplikací nebo rozšíření.

5. Přeinstalujte aplikaci Microsoft Teams

Pokud žádné z výše uvedených řešení problém nevyřeší, můžete zkusit aplikaci Microsoft Teams přeinstalovat. Chcete-li aplikaci Microsoft Teams přeinstalovat, postupujte takto:

1. Stiskněte klávesu Windows + R* a zadejte *appwiz.cpl.
2. Stiskněte Enter.
3. V seznamu nainstalovaných programů vyhledejte Microsoft Teams.
4. Klikněte na Microsoft Teams* a poté klikněte na tlačítko *Odinstalovat.
5. Po odinstalování aplikace Microsoft Teams ji znovu nainstalujte z Microsoft Store.

  Jak procházet staré verze webových stránek

Závěr

Chybějící posuvník v Microsoft Teams může být frustrující, ale naštěstí existuje několik kroků, které můžete podniknout k vyřešení tohoto problému. Nejprve zkuste aktualizovat aplikaci Microsoft Teams, zkontrolovat nastavení aplikace Teams, odhlásit se a znovu se přihlásit a zkontrolovat, zda nehrozí interference třetích stran. Pokud žádné z těchto řešení nefunguje, můžete zkusit aplikaci Microsoft Teams přeinstalovat.

Pokud stále máte problémy s chybějícím posuvníkem v aplikaci Microsoft Teams, můžete se obrátit na podporu společnosti Microsoft a požádat o další pomoc.

Často kladené dotazy

1. Proč chybí posuvník v aplikaci Microsoft Teams?

Existuje několik důvodů, proč může posuvník v aplikaci Microsoft Teams chybět, včetně chyb aplikace, nesprávných nastavení aplikace a interference třetích stran.

2. Jak mohu opravit chybějící posuvník v aplikaci Microsoft Teams?

Chybějící posuvník v aplikaci Microsoft Teams můžete opravit aktualizací aplikace, kontrolou nastavení aplikace, odhlášením a opětovným přihlášením, kontrolou, zda nehrozí interference třetích stran, a přeinstalováním aplikace.

3. Co mám dělat, pokud žádná z řešení nevyřeší problém s chybějícím posuvníkem?

Pokud žádné z výše uvedených řešení nefunguje, můžete se obrátit na podporu společnosti Microsoft a požádat o další pomoc.

4. Může chybějící posuvník v aplikaci Microsoft Teams ovlivnit funkčnost aplikace?

Chybějící posuvník v aplikaci Microsoft Teams může ovlivnit funkčnost aplikace, protože usnadňuje navigaci v konverzacích a procházení zpráv.

5. Je chybějící posuvník v aplikaci Microsoft Teams běžným problémem?

Chybějící posuvník v aplikaci Microsoft Teams není běžným problémem, ale někteří uživatelé se s ním setkali.

6. Mohu změnit velikost posuvníku v aplikaci Microsoft Teams?

Ano, můžete změnit velikost posuvníku v aplikaci Microsoft Teams přetažením jeho okrajů nahoru nebo dolů.

7. Mohu skrýt posuvník v aplikaci Microsoft Teams?

Ne, nemůžete skrýt posuvník v aplikaci Microsoft Teams.

8. Mohu v aplikaci Microsoft Teams přidat druhý posuvník?

Ne, v aplikaci Microsoft Teams nemůžete přidat druhý posuvník.