Jak získat přístup k ChatGPT z nabídky Mac

Od svého vydání popularita ChatGPT explodovala a bylo těžké nenastoupit do hype vlaku. ChatGPT byl vyškolen a vyvinut společností OpenAI jako konverzační chatovací robot s umělou inteligencí, který generuje reakce podobné lidem. S ChatGPT můžete komunikovat jako s normální lidskou bytostí. S ChatGPT můžete klást otázky, žádat o návrhy, získávat informace a dokonce se zapojit do pravidelných konverzací. S ChatGPT můžete dělat spoustu skvělých věcí, ale nebylo by lepší, kdybyste měli přístup k chatbotu AI, aniž byste museli web znovu a znovu otevírat? No, pokud jste uživatelem Mac, můžete to udělat. K ChatGPT můžete přistupovat přímo z lišty nabídky vašeho Macu a je to velmi snadné. Pojďme se tedy podívat, jak to funguje.

Na rozdíl od Googlu a Microsoftu, kteří jsou již na palubě konverzačního vlaku AI s Bard AI a Bing AI Chat, Apple teprve nastoupí do vlaku AI chatbotů a možná upgraduje Siri, aby používal ChatGPT na iPhone a Mac. Chcete-li získat co nejdokonalejší konverzační AI, musíte se prozatím držet ChatGPT. Ale díky vývojáři Jordi Bruinovi můžete nyní nainstalovat ChatGPT přímo do svého zařízení macOS a přistupovat k němu z panelu nabídek. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak přesně můžete přistupovat k ChatGPT z nabídky Mac.

  Jak optimalizovat webovou aplikaci PHP Laravel pro vysoký výkon?

Jordi Bruin vyvinul aplikaci macGPT, která vám umožní přístup ke všem možnostem a funkcím ChatGPT zdarma ve formě úhledné aplikace.

Tak, návštěva na webu macGPT pomocí přiloženého odkazu a podle níže uvedených kroků přidejte ChatGPT do lišty nabídek Mac.

  • Na webu macGPT si všimnete výzvy, která říká „Tohle chci!“ napravo. Do textového pole výše musíte zadat částku, kterou chcete zaplatit vývojáři za jeho tvrdou práci. Případně můžete také jednoduše zadat „0 $“ do části částky a stáhnout si aplikaci zdarma. Zde také uvidíte informace o podporovaném operačním systému, velikosti souboru, počtu stažení a recenzí.

  • Po zadání částky klikněte na „Chci to!“ a Gumroad vás přenese na stránku pokladny. Nyní zadejte údaje o svém PayPalu nebo kreditní kartě a dokončete transakci. Pokud zvolíte bezplatnou možnost, budete muset zadat svou e-mailovou adresu a žádné údaje o kartě. E-mailem obdržíte fakturu za transakci (u placené i bezplatné varianty).
  Jak vymazat mezipaměť a soubory cookie v prohlížeči Mozilla Firefox

  • Po stažení rozbalte složku do požadovaného umístění a kliknutím na ikonu macGPT spusťte software. Po spuštění spustí varovnou výzvu. Pro pokračování stačí kliknout na „Otevřít“.

  • Na liště nabídky macOS nyní uvidíte logo ChatGPT. Díky tomu budete mít kdykoli okamžitý přístup k robotu ChatGPT AI.

  • Když kliknete na ikonu na liště nabídek, macGPT otevře domovskou stránku ChatGPT na vašem zařízení macOS.

  • Zde se musíte přihlásit ke svému účtu ChatGPT. V případě, že nemáte účet, budete se muset zaregistrovat.

  • A voila! Úspěšně jste nainstalovali MacGPT do svého zařízení.

  • Nyní, v případě, že vás zajímá, zda macGPT funguje stejně jako ChatGPT, testovali jsme aplikaci sami. Během našeho testování jsme nenašli žádný problém s macGPT. Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o webový obal pro oficiální web ChatGPT, funguje tak, jak bylo zamýšleno.
  Jak seškrábat seznam témat ze Subreddit pomocí Bash

Vyzkoušejte MacGPT na svém zařízení macOS nyní!

Doufáme, že vám byl tento článek užitečný a že začnete macGPT na svém zařízení Mac ihned používat. A obrovský pokřik Jordi Bruinovi za to, že přinesl ChatGPT do Menu Bar. Pokud jste nad humbukem, doporučujeme vám také vyzkoušet některé z nejlepších alternativ ChatGPT. A pokud máte zájem používat Bing AI ve svém webovém prohlížeči (jakýkoli prohlížeč kromě Microsoft Edge), můžete se podívat na odkazovaný článek. Vraťme se k danému tématu a dejte nám vědět své názory na macGPT v komentářích níže.