Jak zobrazit, komu se líbila vaše videa TikTok

TikTok je aplikace, kde každý zveřejňuje a sleduje krátká videa v rozsahu od 15 sekund do 3 minut. Pokud jste novým uživatelem TikTok, uvidíte, že většina lidí, které sledujete nebo sledujete na TikTok, má „lajky“ ve formě srdíček na pravé straně jejich videa.

Po nějaké době zjistíte, že se vám také líbí, komentujete a sdílíte TikToks. A možná by vás zajímalo, kolik lajků byste dostali, kdybyste zveřejnili video. Ale pokud zveřejníte TikTok, kde můžete zkontrolovat, komu a kolika lidem se to líbilo?

Tento článek vás provede zjištěním, komu se vaše videa líbila, a navrhne způsoby, jak získat více lajků.

Jak zjistit, komu se líbilo jedno z vašich videí TikTok

Naštěstí je možné vidět, komu se líbilo konkrétní video, které jste zveřejnili. Namísto procházení nekonečnými oznámeními můžete přejít přímo k videu a vidět ostatní uživatele.

Zde je návod, jak zjistit, komu se líbilo jedno z vašich videí TikTok:

 • Otevřete TikTok a klepněte na ikonu svého profilu v pravém dolním rohu.
 • Klepněte na video, kde chcete vidět, komu se líbilo.
 • Klepněte na ikonu Komentář vpravo.
 • Klepněte na To se mi líbí.
 • Zde uvidíte seznam uživatelů, kterým se video líbilo.
 • Pomocí výše uvedených kroků můžete zjistit, kterým uživatelům se líbilo každé video, které jste zveřejnili. Pokud však chcete více informací o tom, jak se váš profil TikTok líbí, můžete se přepnout na účet Creator a zobrazit užitečnější analýzy.

  Jak zobrazit všechna vaše oblíbená TikTok na iPhone

  TikTok obsahuje funkci, která vám umožní sledovat, komu se vaše video líbilo na telefonech iPhone i Android. Můžete také zobrazit, kolik lidí vidělo a okomentovalo váš TikTok.

    Jak používat rodičovskou kontrolu TikTok

  Toto je vhodná možnost, pokud chcete zkontrolovat, jak jsou vaše videa přijímána. Zjistíte, co si o nich myslí široká veřejnost, a jejich zpětnou vazbu využijete ke zlepšení obsahu.

  Chcete-li zjistit, komu se na iPhonu líbilo vaše video, postupujte takto:

 • Otevřete aplikaci TikTok.
 • Vedle tlačítka „+“ klepněte na tlačítko „Upozornění“.
 • Nahoře klepněte na Všechny aktivity.
 • Klepněte na To se mi líbí.
 • Filtrování oznámení TikTok tak, aby se zobrazovala pouze lajky, vám usnadní vidět uživatele, kterým se váš obsah líbil, než abyste procházeli všechna vaše oznámení. Pokud chcete vidět další typy aktivit, postupujte podle stejných kroků výše, ale vyberte příslušnou možnost.

  Procházení všemi těmito oznámeními může být časově náročné. To je však jediný způsob, jak zobrazit jména těch, kteří si oblíbili vaše TikToky. Kliknutím na jejich jméno si můžete prohlédnout jejich profil. Můžete jim to dokonce oplatit tím, že dáte like některému z jejich videí.

  Jak zobrazit všechna svá oblíbená na Androidu

  Aplikace pro Android funguje stejným způsobem jako aplikace pro iPhone. Postup zobrazení vašich hodnocení TikTok v aplikaci pro Android je následující:

 • Otevřete aplikaci TikTok.
 • Klepněte na tlačítko „Upozornění“ vedle tlačítka „+“.
 • Klepněte na Všechny aktivity v horní části stránky.
 • Klepněte na To se mi líbí.
 • Procházejte seznam a kontrolujte, co se vám líbí.
 • Nyní můžete vidět, komu se všechna vaše videa líbila. Ale bohužel není vidět, komu se jednotlivá videa líbila. Pokud chcete zkontrolovat nové sledující, komentáře nebo jiný typ upozornění, vyberte odpovídající možnost v seznamu.

  Jak zjistit, komu se líbila vaše videa TikTok na PC

  K TikTok můžete přistupovat na vašem PC pomocí webového prohlížeče. Přihlaste se ke svému účtu a sledujte videa, lajkujte, komentujte a sdílejte, ale můžete také vidět svá oznámení a lajky. Chcete-li zjistit, komu se líbilo vaše video TikTok pomocí počítače, postupujte takto:

 • Otevřete TikTik pomocí webového prohlížeče a přihlaste se ke svému účtu.
 • Vedle vašeho profilového obrázku v pravém horním rohu uvidíte několik ikon. Klepněte na ikonu oznámení.
 • Klikněte na To se mi líbí v horní části vyskakovacího okna s upozorněním. Poté procházejte oznámení a zjistěte, komu se vaše video líbilo.
 •   Jak opravit chybu TikTok „Navštěvujete příliš často“ – navrhovaná řešení

  Nemáte dost lajků? Zkuste to

  TikTok je platforma sociálních médií, která má jedinečný algoritmus. Počet lajků závisí na vašem obsahu a na tom, kolik lidí vidělo vaše video. Stránka „For You“ pro každého je jedinečná díky algoritmu. Zobrazuje pouze videa, která by je mohla zajímat podle údajů, které TikTok o uživateli shromáždil.

  To znamená, že počet vašich sledujících vám pomůže získat více lajků a jak dobře vaše video zapadá do algoritmu. Pokud nejste spokojeni s počtem obdržených lajků, můžete vyzkoušet některé z následujících tipů.

  Komunikujte s ostatními

  Pokud chcete získat hodně lajků, ujistěte se, že se vám líbí obsah jiných tvůrců. Můžete získat „lajk za like“. Uživatelé vás také poznají a zkontrolují váš profil, pokud se vám líbí videa jiných tvůrců a zapojíte je.

  Vytvářejte obsah, který vás baví

  Vytváření TikToků o tématech, která se vám líbí, je jedním z nejzábavnějších a nejzajímavějších způsobů, jak získat na TikToku hodnocení Líbí se mi. Výsledkem je, že budete rádi vytvářet obsah a lidé, kteří to sledují, to také ocení. To vede k pozitivnímu dojmu z vašeho obsahu a touze vidět z něj více.

  Sledujte Trendy

  Vždy existují zvuky a typy videí, které jsou trendy. To znamená, že mnoho lidí sleduje a vytváří specifický druh videa TikTok. Tím, že naskočíte do rozjetého vlaku, bude vaše video algoritmem více oblíbené a následně ho uvidí více lidí. Pokud k trendu přidáte originální roztočení, jste na správné cestě k získání více lajků.

  Propagujte svůj účet

  K propagaci svého účtu TikTok použijte jiné platformy sociálních médií. Můžete publikovat odkaz na svá videa na svých platformách sociálních sítí nebo pozvat další sledující, aby se podívali na váš účet TikTok. Nepochybně vás budou sledovat a budou se jim líbit vaše videa, pokud se jim bude líbit, co vidí.

  Zkontrolujte nastavení účtu

  Ujistěte se, že váš účet je veřejný. Pokud máte soukromý účet, vaše videa mohou vidět a lajkovat pouze lidé, kteří vás sledují. Povolte také stehy a duety na vašich videích. Pokud se někomu vaše video líbí a vytvoří duet nebo ho spojí, jeho publikum uvidí vaše video také. Ti, kteří to dělají, se mohou podívat na váš profil a další videa a také se jim líbí.

    Jak povolit tmavý režim pro TikTok

  Často kladené otázky

  Zde jsou odpovědi na další vaše otázky týkající se hodnocení TikTok a oznámení.

  Mohu vidět, kdo navštívil můj profil?

  Bohužel ne. V dřívějších dnech TikTok jsme mohli vidět, kdo si prohlížel náš profil v sekci Oznámení. Ale tato upozornění již neexistují. Jediný skutečný způsob, jak zjistit, zda si někdo prohlédl váš profil, je to, že se mu líbí nebo okomentuje několik videí v krátkém čase.

  Mohu vidět, jaká videa se líbí jinému uživateli?

  Ano, v závislosti na jejich nastavení soukromí. Někteří uživatelé dávají přednost tomu, aby byly tyto informace soukromé, zatímco jiným nebude vadit, když v aplikaci uvidíte, co se jim líbilo.

  Vše, co musíte udělat, je navštívit jejich profil a kliknout na ikonu srdce. Pokud jsou jejich oblíbená videa veřejná, uvidíte jejich oblíbená videa. Pokud je označili jako soukromé, TikTok vám dá vědět, že se rozhodli tyto informace nezveřejňovat.

  Pokud chcete svá oblíbená videa označit jako soukromá, přejděte do Nastavení> Soukromí> Oblíbená videa> Pouze já.

  Líbí se mi, co jste viděli

  Nyní víte, jak zkontrolovat, jak dobře byla vaše videa přijata. Můžete vidět, která videa jsou dobrá a která ne. Některá videa však mohou získat více zhlédnutí, ale ne tolik lajků, a naopak.

  Nicméně, když budete mít přehled o vašich lajcích, komentářích a zhlédnutích, získáte zpětnou vazbu nezbytnou ke zlepšení nebo přizpůsobení vašeho obsahu.

  Už jste někdy zveřejnili video TikTok? Kolik lajků jste dostali nejvíce? Jsou pro vás lajky důležité? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

  x