Jak zobrazit něčí smazané příspěvky na Instagramu

Instagram je jednou z nejlépe hodnocených aplikací sociálních médií dostupných v Obchodě Play a App Store, která vám umožňuje zveřejňovat fotografie a videa ve formátu příběhu a kotouče. Tyto příspěvky spolu s dalšími živými službami jsou metodou veřejného zapojení na platformě. A někteří lidé možná budou chtít v rámci tohoto zapojení vidět něčí smazané příspěvky na Instagramu. Zde tedy podrobně probereme, jak získat přístup k něčím smazaným příspěvkům na Instagramu.

Jak zobrazit něčí smazané příspěvky na Instagramu

Není snadné vidět smazané příspěvky někoho jiného na Instagramu, jak byly zveřejněny a smazány z účtu konkrétní osoby. Pokračujte však ve čtení tohoto článku, abyste se dozvěděli o alternativních způsobech, které můžete použít k přístupu k příspěvkům na Instagramu, i když budou smazány.

Můžete zobrazit smazané zprávy na Instagramu?

Ano, můžete zobrazit smazané příspěvky a zprávy Instagramu. Instagram vám na své platformě poskytuje službu chatování a osobních zpráv, která vám pomáhá lépe oslovit vaše publikum. A pokud chcete mít přístup ke smazaným zprávám, můžete požádat o stažení dat na Instagram. Po podání žádosti vám zašle e-mail s odkazem na stažení dat, ze kterého si můžete stáhnout smazaná data Instagramu do svého počítače.

  Jak zkontrolovat, zda dokument Microsoft Word neobsahuje plagiát

Jak najdete smazanou historii na Instagramu? Jak najdu nedávno smazané příspěvky?

Pokud jsou vaše zprávy smazány, zmizí z vašeho vzdáleného zařízení, ale zůstanou na serverech Instagramu. Nedávno smazaný obsah můžete vidět ve své aplikaci Instagram. Můžete zobrazit smazané příspěvky, videa, kotouče a příběhy s nadcházejícími kroky.

Poznámka: Smazané příspěvky můžete v aplikaci Instagram vidět pomocí níže uvedených kroků pouze v případě, že od smazání uplynulo méně než 30 dní. Po 30 dnech budou tyto smazané příspěvky trvale smazány z vašeho účtu a nebudete je moci zobrazit ani obnovit.

1. Otevřete v telefonu aplikaci Instagram.

2. Klepněte na ikonu Profil v pravém dolním rohu.

3. Klepněte na ikonu Hamburger v pravém horním rohu.

4. V seznamu klepněte na možnost Vaše aktivita.

5. Přejděte dolů a klepněte na možnost Nedávno smazané.

6. Zde uvidíte smazané příspěvky s počtem dní zbývajících do jejich trvalého smazání.

Co se stane, když Instagram odstraní příspěvek?

Pokud Instagram odstraní příspěvek sám, mohou být příspěvky velmi expresivní a grafické, což porušuje pravidla komunity Instagramu. Pokud zjistí, že váš příspěvek není vhodný pro umístění na platformě, může Instagram stáhnout váš obrázek a zobrazí zprávu, která to bude označovat. A příspěvek nebudete moci sami zobrazit ani obnovit.

Vidíte smazané příspěvky ostatních na Instagramu?

Ne, smazané příspěvky ostatních na Instagramu nevidíte. Můžete si je však stáhnout předem do telefonu nebo počítače, než je vlastník účtu smaže. A tyto příspěvky si můžete stáhnout předem pomocí aplikace třetí strany, jako je Instant Saver. Tato aplikace vám umožňuje stahovat a zobrazovat jakékoli příspěvky na Instagramu, a to i poté, co byly příspěvky smazány.

  Jak třídit odpovědi na Quora podle hlasů

Jak zobrazit něčí smazané příspěvky na Instagramu? Jak vidíte smazané příspěvky na Instagramu?

Jak bylo uvedeno výše, na platformě Instagram nemůžete zobrazit smazaný příspěvek na Instagramu. K tomu si musíte předem stáhnout požadovaný příspěvek pomocí aplikace třetí strany. Přečtěte si průvodce 17 nejlepších aplikací pro spořič příběhů Instagramu pro Android a 15 nejlepších aplikací pro ukládání videí na Instagramu, abyste našli perfektní aplikaci pro stahování příspěvků na Instagramu předem.

Uchovává Instagram smazané fotografie?

Ano, Instagram uchovává vaše smazaná data na svých serverech po dobu 90 dnů. Smazaná data si můžete stáhnout pomocí funkce Instagram Request Download.

Jak se díváte na něčí archiv na Instagramu?

Archivujete některé své příspěvky, abyste zabránili ostatním zobrazit tyto konkrétní příspěvky, takže archivované příspěvky uvidíte pouze vy. Neexistuje však žádný způsob, jak zobrazit archivované příspěvky jiné osoby, pokud nemáte jejich přihlašovací údaje na Instagram. Můžete se přihlásit k jejich účtu pomocí přihlašovacích údajů a zobrazit jejich archivované příspěvky.

1. Otevřete instagramový profil někoho jiného pomocí jeho přihlašovacích údajů.

2. Klepněte na ikonu Hamburger v pravém horním rohu jejich účtu.

3. Klepněte na možnost Archivovat.

4. Klepnutím na Archiv příběhů a poté na Archiv příspěvků zobrazíte jejich archivované fotografie.

  Jak skrýt kanály v Discordu

Jak vidíte smazanou historii Instagramu?

Pokud jste smazali historii svého účtu, zmizí z vašeho zařízení, ale zůstane na serverech Instagramu. Smazané příspěvky a historii na Instagramu můžete zobrazit pomocí těchto kroků:

Poznámka: Smazané příspěvky můžete v aplikaci Instagram vidět pomocí níže uvedených kroků pouze v případě, že od smazání uplynulo méně než 30 dní. Po 30 dnech budou tyto smazané příspěvky trvale smazány z vašeho účtu a nebudete je moci zobrazit ani obnovit.

1. Otevřete aplikaci Instagram a klepněte na ikonu Profil.

2. Klepněte na ikonu Hamburger > možnost Vaše aktivita ze seznamu.

3. Potáhněte dolů a klepněte na Nedávno smazané.

4. Na obrazovce se objeví smazané příspěvky a historie s počtem dní zbývajících do jejich trvalého smazání.

Jak obnovíte smazané obrázky?

Smazané příspěvky na Instagramu, obrázky, příběhy a kotouče můžete obnovit pomocí následujících kroků:

1. Otevřete v telefonu aplikaci Instagram.

2. Klepněte na ikonu Profil > Hamburger.

3. Klepněte na možnost Vaše aktivita > Nedávno smazané.

4. Nyní klepněte na požadovaný příspěvek, který chcete obnovit.

5. Klepněte na ikonu se třemi tečkami.

6. Klepněte na možnost Obnovit.

7. Opětovným klepnutím na možnost Obnovit ve vyskakovacím okně potvrďte proces.

***

Doufáme, že jste se naučili, jak získat přístup k něčím smazaným příspěvkům na Instagramu. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Dejte nám vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x