Je Whitepages Premium zdarma?

Whitepages je největším poskytovatelem online adresářových služeb ve Spojených státech. Poskytuje také služby, jako je prověřování podvodů, prověrky a ověřování identity pro spotřebitele a podniky. Má největší dostupnou databázi kontaktních informací o obyvatelích USA. Pokud vlastníte firmu a máte nějaké zaměstnance, můžete použít službu kontroly serióznosti od Whitepages k provedení kontroly serióznosti svých zaměstnanců. Pokud se těšíte na nákup služby Whitepages a máte nějaké dotazy týkající se předplatného, ​​tento článek vám s tím pomůže. Pomůže vám to pochopit, zda je Whitepages prémiový bezplatný. A pokud to není zdarma, tak kolik stojí předplatné Whitepages. Také pochopíte, zda se vyplatí koupit Whitepages Premium nebo ne a který je bezplatný online telefonní seznam dostupný na internetu.

Je Whitepages Premium zdarma?

Zda je Whitepages Premium zdarma, se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Existuje bezplatný online telefonní seznam?

Ne, není k dispozici žádný bezplatný online telefonní seznam ke stažení online, ale stále můžete najít čísla, která hledáte. Některé webové stránky vám umožňují vyhledat číslo podle města, státu a některých dalších žánrů. Nemůžete si stáhnout bezplatný online telefonní seznam, ale můžete si zakoupit jeho fyzickou kopii online z webových stránek jako Amazon a eBay.

Kdo vlastní Whitepages Canada?

Alex Algard je zakladatelem Whitepages. Whitepages založil v roce 1997, když studoval na Sandfordské univerzitě. Alex dostal nápad v roce 1996, když studoval na vysoké škole, a plánoval svůj nápad zrealizovat, a tak z něj k současnému datu udělat milionovou společnost. Současným generálním ředitelem Whitepages je Leigh McMillan, který se o společnost stará a má pravomoc rozhodovat vlastníka společnosti o práci a rozvoji společnosti.

  30 nejlepších CAD softwaru pro začátečníky

Kolik stojí předplatné Whitepages?

Předplatné Whitepages může stát mezi 4,99 až 29,99 $, v závislosti na požadované službě. Některé poplatky jsou jednorázové a některé se platí měsíčně. Některé plány také nabízejí pouze vyhledávání informací o telefonních číslech až pro 200 lidí a jiné poskytují údaje o trestních rejstřících a historii dané osoby. Whitepages také poskytuje bezplatné vyhledávání čísel na svých webových stránkách a v aplikaci, ale bude vidět pouze několik podrobností. Chcete-li získat úplné podrobnosti, musíte si předplatit. Tolik stojí předplatné Whitepages.

Je Whitepages Premium zdarma?

Ne, Whitepages Premium není zdarma, protože za něj musíte platit. Chcete-li využít služeb, jako jsou kontroly pozadí, ověření identity a prověřování podvodů, musíte zaplatit nějaký měsíční nebo jednorázový poplatek, který může stát přibližně 4,99 až 29,99 $, což je ve srovnání se službou, kterou dostáváte, docela dostupné. Pokud nechcete využívat prémiovou službu, stále můžete zdarma vyhledávat telefonní čísla na webu a v aplikaci Whitepages. Nyní víte, zda je Whitepages premium zdarma nebo ne.

Jak můžete obejít Whitepages Premium?

Chcete-li zrušit předplatné Whitepages, postupujte takto:

1. Navštivte Web Whitepages ve vašem prohlížeči.

2. Klikněte na Přihlásit se.

3. Zadejte svůj e-mail a heslo a klikněte na Přihlásit se.

4. Klikněte na kartu Můj účet v pravém horním rohu obrazovky.

5. Klikněte na Nákupy a fakturace.

6. Klikněte na možnost Stav předplatného.

7. Klikněte na Zrušit automatické obnovení.

Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, zda je Whitepages Premium zdarma.

Co nabízí Whitepages Premium?

Whitepages Premium nabízí spotřebitelům a firmám vyhledávání osobních údajů, prověřování podvodů, prověrky a ověřování identity. Některé služby, jako je vyhledávání osobních údajů, jsou zdarma, ale pouze do určité míry. Chcete-li získat přístup k úplným informacím, potřebujete prémiové předplatné, protože některé plány předplatného jsou měsíční a některé jsou jednorázové. Využitím předplatného můžete získat úplné informace o osobě nebo firmě, včetně záznamů o trestní minulosti, které jsou zcela legitimní.

  Jak vzdáleně zakázat Smart Lock na Androidu

Pozná někdo, když je vyhledáte na Whitepages?

Ne, nikdo se nikdy nemůže dozvědět, jestli je vyhledáte na Whitepages. Téměř 90 procent informací o lidech je na Whitepages a většina z nich to ani neví. Pokud někoho hledáte na Whitepages, neexistuje žádná taková služba, která by ho na toto hledání upozornila.

Vyplatí se Whitepages Premium?

Ano, Whitepages Premium se vyplatí pouze těm, kteří potřebují někoho prověřit a ověřit identitu. Pokud chcete vyhledat nějaké informace o jakékoli firmě nebo osobě, můžete použít možnost bezplatného vyhledávání Whitepages. Prémiové plány jsou poměrně dostupné a pohybují se mezi 4,99 až 29,99 $ v závislosti na požadované službě. Proto se Whitepages Premium vyplatí.

Jak spolehlivý je Whitepages.com?

Na Whitepages se můžete zcela spolehnout, protože vám poskytne správné informace o firmě nebo osobě, kterou hledáte. Můžete také zkontrolovat trestní rejstřík nebo historii osoby a poskytne vám úplné informace, pouze pokud máte prémiové předplatné. Whitepages je autorizovaná společnost pro vyhledávání informací a má největší databázi legitimních informací o lidech Spojených států. V důsledku toho jsou dostupné informace zcela pravdivé a zcela spolehlivé. Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, zda je Whitepages Premium zdarma.

Co je lepší než Whitepages?

Na trhu je k dispozici několik dalších poskytovatelů online adresářových služeb. Některé z nich jsou zcela zdarma a některé vám mohou za jejich službu účtovat poplatky. Podívejte se sami, protože všechny jsou uvedeny níže.

1. True People Search

Hledání opravdových lidí je web pro vyhledávání lidí, který je zcela zdarma a umožňuje vám najít lidi podle jejich jmen, telefonních čísel nebo adres stejně jako Whitepages, ale jediný rozdíl je v tom, že je zdarma. Můžete také filtrovat vyhledávání na základě věku, lokality, pohlaví a mnoha dalších faktorů. Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, zda je Whitepages Premium zdarma.

  Jak vytvořit neviditelný název neshody

2. TruthFinder

TruthFinder dělá skvělou práci při hledání lidí. Vyhledává také soudní záznamy, dopravní přestupky, záznamy o zatčení, sexuální delikty, zbrojní povolení a mnoho dalšího. Chcete-li získat úplné informace, musíte zaplatit určité poplatky.

3. Ověřeno

Ověřeno je poněkud stejný jako Whitepages, kde získáte informace, jako jsou zprávy o pozadí, e-mail, kontaktní informace, adresy a mnoho dalšího. Pokud využijete předplatitelskou službu, můžete také získat sociální informace dané osoby.

4. PeekYou

PeekYou umožňuje najít lidi na základě jejich sociálních platforem. Informace, které dostáváte, jsou ve formě webu, kde se nacházíte ve středu a jsou s vámi spojeny sociální odkazy, které jsou s vámi spojené.

5. PeopleFinder

PeopleFinder umožňuje snadno a zdarma vyhledávat lidi. Poskytne vám také informace o kriminální minulosti dané osoby, informace o příbuzných a další informace. Je zdarma a poskytuje podrobné informace o osobě, kterou hledáte.

***

Doufáme tedy, že jste pochopili, zda je Whitepages Premium zdarma. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x