Můžete si vybrat peníze z bezkartového bankomatu Chime?

Chime je technologická společnost, která prostřednictvím svých služeb nabízí finanční pomoc při transakcích a výběr peněz. Vydávají kreditní karty a některé další bezkartové služby prostřednictvím své platformy. Tento článek je kompletním průvodcem, jak používat svůj bankomat Chime bez karty. Zmínili jsme také informace o tom, zda má Chime bezkontaktní karty a jak převádět peníze z aplikace Chime do aplikace Cash bez debetní karty. Přečtěte si článek až do konce a zjistěte, jak vybrat peníze z bankomatu Chime Cardless.

Můžete si vybrat peníze z bezkartového bankomatu Chime?

Zda můžete vybírat peníze z bankomatu Chime Cardless, se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Poskytuje vám Chime virtuální kartu?

Ano, Chime vám dává virtuální kartu, kterou můžete snadno spravovat pomocí jejich aplikace. Budete mít číslo virtuální karty, které lze použít také pro přístup k dalším digitálním transakcím.

Jak můžete provést výběr bez karty?

Chcete-li provést výběr z nedbalosti, musíte pomocí aplikace konkrétní banky požádat o výběr hotovosti bez karty a získat dočasný PIN. Po obdržení dalšího kódu od vaší banky budete muset navštívit bankomat a zadat všechny diskutované údaje, aby byl výběr bez karty úspěšný. Pokračujte ve čtení, abyste zjistili, zda můžete vybrat peníze z bankomatu Chime Cardless.

  Jak získat certifikaci Scrum Master v roce 2022?

Jak můžete používat svůj bankomat bez karty?

Chcete-li používat svůj bankomat Chime bez karty, postupujte podle následujících kroků:

Poznámka: Bezkartové výběry prostřednictvím bankomatů a účtů se mohou lišit od banky k bance a typu ověřovací technologie, kterou používá. Níže jsou uvedeny obecné kroky, které vám tento postup ilustrují.

1. Chcete-li používat svůj bankomat Chime bez karty, otevřete na svém telefonu bankovní aplikaci nebo digitální peněženku.

2. Poté zahajte výběr výběrem způsobu platby a zadáním údajů o svém účtu.

Poznámka: Můžete také naskenovat čárový kód pro platbu. Pokud váš bankomat používá komunikaci nablízko (NFC), klepněte na symbol bezkontaktu na bankomatu. Poté použijte QR kód a naskenujte kód fotoaparátem svého telefonu.

3. Zadejte PIN pro potvrzení a ověření pro dokončení transakce.

Jaký bankomat můžete používat bez vaší Chime karty?

Pro členy Chime již existuje síť 60 000 plus bezplatných síťových bankomatů. K bezplatným službám můžete přistupovat s jakýmkoliv bankomatem Moneypass a v jakémkoli bankomatu Allpoint nebo Visa Plus Alliance. Pro přístup a nalezení bezplatných bankomatů v okolí si musíte stáhnout Chime – mobilní bankovnictví aplikace, protože existuje také funkce mapy bankomatu a sítě bankomatů.

Můžete si vybrat peníze z bezkartového bankomatu Chime?

Ne, Chime v současné době nenabízí služby týkající se bezkartových služeb. Nemůžete vybírat peníze z bankomatu, pokud u sebe nemáte platnou debetní kartu. I když můžete k provádění transakcí vyzkoušet jiné digitální metody, jako jsou bankovní převody nebo online platební režimy.

  11 nejlepších nástrojů pro monitorování AWS v roce 2022

Můžete použít svou dočasnou kartu Chime v bankomatu?

Ne, vaši dočasnou kartu Chime nelze použít v bankomatu. Chcete-li použít svou dočasnou kartu Chime k výběru peněz v bankomatu, můžete ji propojit se svou digitální peněženkou a provést transakci. Lze jej také použít propojením s různými přenosovými aplikacemi, jako je Facebook pay, Venmo atd.

Má Chime bezkontaktní karty?

Chime nedávno uvedla na trh čipové karty EVM. Bezkontaktní transakce s kartami ale nejsou. Chcete-li digitálně vybrat své peníze nebo provádět jakékoli transakce, můžete přidat peníze do své digitální peněženky a propojit je s vaším bankovním účtem pomocí aplikace. Nastavte si vhodný PIN a mějte tak bezpečné a rychlé bezkontaktní transakce.

Má Chime Mobile Pay?

Ano, Chime podporuje různé mobilní platební aplikace, včetně Apple Pay, Google Paya Samsung Pay. Díky tomu se transakce zjednodušily. Přečtěte si tento článek od začátku, abyste pochopili, zda můžete vybrat peníze z bankomatu Chime Cardless.

Jak můžete převést peníze z aplikace Chime do aplikace Cash bez debetní karty?

Při převodu z aplikace Chime do aplikace Cash bez debetní karty postupujte podle následujících kroků:

Poznámka: Služba Cash App je dostupná pouze ve Spojeném království a Spojených státech a je k dispozici ke stažení zdarma na Obchod Play a Obchod s aplikacemi.

1. Otevřete v telefonu aplikaci Cash.

2. Klepněte na ikonu Balance v levém dolním rohu, jak je znázorněno níže.

3. Poté klepněte na Přidat banku.

4. Vyberte Chime z dostupných možností banky, jak je uvedeno níže.

5. Nyní se přihlaste ke svému účtu Chime pomocí přihlašovacích údajů účtu. Účty Cash a Chime se propojí.

  Komplexní průvodce systémem pokročilého návrhu (ADS)

Nyní můžete snadno převádět peníze kdekoli a kdykoli bez debetní karty.

Můžete získat bezkartovou hotovost z jakéhokoli bankomatu?

Mnoho renomovaných bank jako ICICI a HDFC nabízí bezkartové výběry hotovosti. Tato transakce umožňuje odesílateli převést hotovost ze svého bankovního účtu komukoli s platným účtem nebo mobilním číslem spojeným s bankou v celé Indii, a to i bez bankomatu nebo debetní karty.

Má Walgreens bezkartový bankomat?

Ano, za účelem rozšíření své sítě bankomatů má Walgreens bezkartové bankomaty v bankách a kancelářích na 76 různých místech Walgreens. Zákazníci využívají aplikaci myWSFS, která umožňuje zákazníkům komunikovat s bankéřem Walgreen prostřednictvím textové zprávy nebo hovoru a provádět tak transakce během okamžiku.

Můžete vybrat hotovost bez karty z jakéhokoli bankomatu?

V současné době není služba výběru hotovosti Cardless z jakéhokoli bankomatu možná. Například bankomaty Chime zatím nenabízejí bezkartové výběry hotovosti. Pouze některé banky, jako ICICI a HDFC, dosud provozovaly bezkartové výběry hotovosti v bankomatech.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli, zda můžete vybrat peníze z bankomatu Chime Cardless nebo ne. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. V dalším článku nám také dejte vědět, o jakém tématu se chcete dozvědět.

x