etechblog

Jste připraveni získat kvalifikaci pro novou práci? Zkuste Trailhead

Chcete posunout svou kariéru na další úroveň? Trailhead je tu, aby vám pomohl zvýšit kvalifikaci a připravit se na další práci.

Trailhead je bezplatná online výuková platforma Salesforce. Nabízí různé moduly a certifikační programy, které pomáhají jednotlivcům zlepšit jejich technické a profesní dovednosti.

Uživatelé se mohou učit praxí, získávat odznaky a certifikace a stát se součástí živé komunity studentů a profesionálů. Trailhead je nejlepší způsob, jak se naučit nové dovednosti pro novou práci, ať už chcete změnit kariéru nebo jen držet krok s dobou. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

Trailhead je skvělý způsob, jak se naučit technické dovednosti. Pomáhá také lidem získat cenné certifikace, které dokazují, že vědí, jak používat Salesforce. Platforma má programy pro administrátory, tvůrce aplikací, vývojáře a další, kteří mohou získat certifikaci. Tyto certifikace znají zaměstnavatelé po celém světě.

Trailhead je skvělé místo pro učení, ale je to také živá komunita, kde se studenti a profesionálové mohou setkávat, sdílet své zkušenosti a společně pracovat na projektech. Uživatelé se mohou připojovat ke skupinám, navštěvovat události a účastnit se online diskusí, aby se učili od ostatních a budovali své sítě.

Co je potřeba naučit se nové dovednosti?

Svět se neustále mění a v důsledku pokroku v oblasti technologií i globalizace je konkurence na trhu práce stále silnější. Neustále se učit novým dovednostem, abyste zůstali konkurenceschopní ve svém oboru a byli o krok napřed.

Jednou z hlavních výhod získávání nových talentů je, že otevírá nové profesionální dveře. Pokud chcete být žádanějším kandidátem na pozice, které jsou vyvíjeny díky neustálému technologickému pokroku a vytváření pracovních míst, může vám v tom pomoci mít diverzifikovaný soubor dovedností.

Své šance na objevení nových a zajímavých pracovních vyhlídek, které jsou v souladu s vašimi profesními cíli a zájmy, můžete zvýšit rozšířením škály talentů, které vlastníte.

Získání nových schopností vám navíc může pomoci zůstat o krok napřed před konkurencí. Prahová hodnota stanovená pro pozice na základní úrovni se zvyšuje, protože sektory rostou konkurenceschopnější.

  Co je to Microsoft Outlook Spaces? (aka Project Moca)

Proto mnoho podniků hledá jednotlivce, kteří mají různé schopnosti. Můžete se odlišit od ostatních kandidátů na trhu práce a zvýšit své šance na získání zaměstnání, po kterém toužíte, neustálým rozšiřováním svých dovedností.

Udržení relevance ve vašem oboru také vyžaduje závazek k celoživotnímu vzdělávání. K profesnímu a osobnímu rozvoji napomáhá sledování stavu podnikání.

To ve vás udržuje zájem o vaši profesi a chuť získávat nové znalosti a schopnosti. Pokud budete držet krok s nejnovějším profesním vývojem, můžete zůstat před konkurencí a přispívat mnohem více svému týmu a organizaci.

Kromě zřejmých výhod pro vaše sebevědomí a pocit úspěchu vám může v kariéře pomoci i získání nových schopností. Když jste na svou práci dobře vybaveni, je méně pravděpodobné, že se budete stresovat maličkostmi a budete mít z práce větší radost.

Prostřednictvím celoživotního vzdělávání můžete zlepšit svou jistotu zaměstnání, možnosti kariérního postupu a finanční odměny.

V neposlední řadě je získávání nových schopností dlouhodobou investicí. Investice do svého vzdělání a školení je jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat pro svou práci a budoucí štěstí.

Rozvíjení svých schopností je dlouhodobá investice, která se vyplatí, ať už se snažíte změnit zaměstnání, posouvat se na stávající pozici nebo si jen udržet konkurenční výhodu.

Aby člověk zůstal relevantní a konkurenceschopný na trhu, je nezbytné pokračovat ve vzdělávání a odborné přípravě. Učení se novým dovednostem vám může pomoci dosáhnout vašich profesních cílů a vést plnohodnotnější život rozšířením pracovních příležitostí, které máte k dispozici.

Zajistí, že zůstanete v popředí svého oboru. Posiluje také váš pocit vlastní hodnoty a radosti z vaší práce a zároveň vám poskytuje příležitost investovat do vaší budoucnosti.

Co nabízí Trailhead?

Trailhead je bezplatná online vzdělávací platforma vyvinutá společností Salesforce, lídrem na trhu v oblasti CRM. Ti, kteří chtějí zdokonalit své technické a profesionální dovednosti, mohou využít poutavých příležitostí k praktickému učení programu.

Moduly v Trailhead neboli „stezky“ pokrývají mnoho různých oblastí platformy Salesforce. Kromě toho poskytuje školení v oblastech, jako je management a digitální inovace. Každá cesta je řízena sama a může být dokončena za několik hodin až několik dní, v závislosti na tom, jak zapojený je předmět.

Gamifikované a interaktivní výukové prostředí Trailhead je jednou z jeho největších předností. Uživatelé mohou lépe absorbovat a aplikovat znalosti, protože platforma zahrnuje skutečné události, herní prvky a praktické aplikace.

  Uzamkněte schůzku, aby se k ní nedostali nežádoucí uživatelé

Po dokončení kurzů je sledován pokrok uživatelů. Získají pocit úspěchu a motivace z odznaků a bodů, které získají.

Jednotlivci, kteří chtějí prokázat své znalosti Salesforce, mohou využít certifikace Trailhead. Platforma nabízí řadu certifikačních kurzů, které jsou široce uznávány organizacemi, včetně správce, tvůrce aplikací a vývojáře.

Kromě vzdělávacích příležitostí poskytuje Trailhead také dynamickou komunitu pro studenty a profesionály, aby se spojili a spolupracovali na různých projektech. Uživatelé mohou rozšířit své sítě účastí na online diskuzích, účastí na akcích a připojením se ke skupinám.

Trailhead poskytuje kompletní a interaktivní výuku. Je to perfektní platforma pro ty, kteří chtějí zlepšit své pracovní dovednosti, prohloubit své znalosti Salesforce a zapojit se do prosperující komunity studentů a profesionálů.

Jak začít používat Trailhead?

Trailhead poskytuje rychlou a nekomplikovanou metodu, jak začít. Začít je snadné; postupujte podle těchto kroků:

  • Vytvořte si účet: Přihlaste se k bezplatnému účtu Salesforce na webu Trailhead. Postupujte podle pokynů pro vytvoření nového účtu. Pomocí tohoto účtu také získáte přístup k mnoha dalším nástrojům Salesforce.
  • Prozkoumejte stezky: Když jste na platformě Trailhead, můžete si projít mnoho stezek, které se tam nabízejí, abyste našli ty, které nejvíce odpovídají vašim vzdělávacím cílům a zájmům.
  • Začněte se vzděláváním: Jakmile se rozhodnete pro cestu, můžete ve volném čase začít procházet různými moduly. Proces učení je zajímavější a užitečnější tím, že do každého modulu jsou zahrnuty prvky, jako je gamifikace, situace v reálném světě a interaktivní praktické aktivity.
  • Sledování pokroku: Můžete sledovat svůj pokrok získáváním odznaků a bodů, když dokončíte moduly. Tyto odznaky a body budou ukazovat váš pokrok a také vaše úspěchy. Ve svém profilu Trailhead můžete sledovat svůj pokrok a zobrazit všechny získané odznaky.
  • Spojte se s komunitou: Trailhead je domovem prosperující komunity studentů a profesionálů, kteří jsou vždy ochotni podat pomocnou ruku a podělit se o své poznatky. Vstup do klubů a účast na akcích jsou skvělé způsoby, jak rozšířit svou profesní síť a učit se od ostatních.

Trailhead usnadňuje a zpříjemňuje zahájení vašeho vzdělávacího dobrodružství. Budete schopni získat schopnosti, které potřebujete k úspěchu ve své práci, pokud využijete tohoto důkladného, ​​interaktivního a zajímavého přístupu k učení.

Přestože je Trailhead jednou z nejznámějších výukových platforem pro Salesforce, několik dalších platforem poskytuje srovnatelné služby. Udemy a Coursera jsou nejlepší alternativy k Trailhead. Jsou to dobře známé online vzdělávací zdroje, které zahrnují mnoho témat, včetně školení Salesforce.

  Jak zjistit, zda vás někdo zablokoval na WeChat

#1. Udemy

Udemy je online vzdělávací tržiště, kde lze absolvovat kurzy od úvodních až po odborné úrovně v různých oblastech, včetně Salesforce. Jeho kurzy jsou skvělou alternativou pro ty, kteří hledají organizovanější vzdělávací zkušenost, protože mají tendenci být více do hloubky než moduly Trailhead.

#2. Coursera

Existuje mnoho způsobů, jak získat dovednosti pro kurzy Salesforce dostupné na Coursera. Kurzy Coursera jsou skvělou alternativou pro ty, kteří mají rádi organizovanější výukové prostředí. Strukturované a podrobné moduly najdete také na Coursera.

Coursera je skvělou alternativou, protože poskytuje řadu certifikátů od předních institucí a organizací.

Udemy i Coursera zahrnují úvodní a pokročilejší možnosti školení Salesforce. Díky tomu jsou ideální pro každého, kdo doufá, že si rozšíří své znalosti o platformě.

Kurzy na Udemy a Coursera jsou k dispozici, ale nejsou specifické pro Salesforce jako ty na Trailhead. Ve srovnání s Trailhead nemusí pokrývat tolik detailního materiálu.

Studenti se mohou dozvědět o různých tématech na Udemy, včetně Salesforce. Coursera zahrnuje pověření a tituly od známých vysokých škol a korporací, které lze využít k získání certifikace Salesforce.

Coursera organizuje učení lépe než Trailhead, s rozvrhy a termíny, které studenty povzbudí.

Udemy a Coursera poskytují podobné výhody a navíc svobodu studovat kdykoli a kdekoli je to nejvhodnější. Používají interaktivní testy, zpětnou vazbu mezi vrstevníky a diskusní fóra, která pomáhají studentům uspět. Při výběru mezi Udemy a Coursera zvažte svůj styl učení a cíle.

Váš styl učení, cíle, dostupný čas a dostupné zdroje určí, která platforma je pro vás ideální. Budování schopností Salesforce vám může pomoci uspět ve vaší profesi bez ohledu na to, jakou platformu používáte.

Závěr

Celkově je Trailhead cenným zdrojem pro každého. Je ideální pro lidi, kteří si chtějí zlepšit své pracovní dovednosti, bez ohledu na jejich původ nebo úroveň zkušeností. Je to zdarma, přístupné a poskytuje zábavný a poutavý způsob učení. Takže, pokud jste připraveni získat dovednosti pro novou práci, vyzkoušejte Trailhead ještě dnes.

Můžete také prozkoumat některé trendy kurzy Udemy.

x