9 Text Expander, který vám pomůže psát rychleji [Windows/Mac]

Čas je nejdůležitější, zvláště pokud jde o psaní. Psaní opakujících se slov a odstavců může zabrat velké množství času a plýtvat drahocennými minutami.

Ať už píšete opakující se nabídky nebo opakovaně řešíte stejný dotaz, opakující se úkol není nic jiného než promarněný čas, který lze investovat do produktivnějších úkolů.

Existuje však řešení, jak ušetřit část svých drahocenných hodin a práci odvést efektivněji. Technologie, jako jsou nástroje pro rozšiřování textu, mohou pomoci zmírnit únavu spojenou s opakujícími se úkoly.

S pomocí textového expandéru můžete ušetřit čas a peníze a zároveň zajistit kontrolu kvality.

Jste rádi, že se dozvíte více?

Pojďme se vrhnout do tématu!

Co je to textový expandér?

Text expander je produktivní nástroj navržený tak, aby vám šetřil čas a energii. Automaticky generuje předem určené úryvky textu v reakci na konkrétní „spouštěcí“ slova nebo fráze.

Můžete například použít textový expandér k automatickému vyplňování vašich údajů nebo k rychlému přidání několika vět často používaného obsahu do dokumentů; zadáním „intro“ sdělíte nástroji, aby přišel s vaším úvodem.

Můžete využít sílu textového expandéru k automatizaci častých a všedních úkolů, jako je kopírování-vkládání z e-mailových podpisů a psaní dlouhých e-mailů zákaznické podpory atd. Textový expandér také přináší výhodu zachování profesionálního tónu a zefektivnění vašich procesů psaní.

Expandéry textu tedy poskytují pohodlí a rychlost potřebnou k maximalizaci produktivity a efektivity.

Výhody použití textového expandéru

V konečném důsledku vám může pomoci expandér textu.

Ušetřit čas

Textový expandér vám umožňuje ukládat stisknuté klávesy a automatizovat běžné, často používané fráze, což vám pomůže být efektivnější a zvýšit vaši produktivitu. Ušetří to spoustu vašeho drahocenného času stráveného bezduchým každodenním vypisováním stejných informací.

Můžete například naprogramovat textový expandér se zkratkou „CR“, díky čemuž bude automaticky zadávat vaše úplné kontaktní informace pokaždé, když tuto zkratku zadáte.

Adresujte dotazy rychleji

Textové expandéry mohou pomoci zefektivnit proces řešení zákaznických dotazů pomocí šablony odpovědí. Umožňuje rychle a efektivně reagovat na dotazy zákazníků.

Expandér textu ukládá běžné fráze a slova do snadno dostupné databáze a umožňuje podnikům zajistit, aby byly rychle a efektivně uspokojeny potřeby jejich zákazníků.

Vylepšená kvalita a přesnost

Software pro rozšiřování textu umožňuje uživatelům přiřadit často používaná slova, fráze a e-mailové šablony klávesovým zkratkám, čímž se zkracuje doba psaní a chyby.

Zajišťuje přesnost práce a zabraňuje chybám všeho druhu při ručním psaní fráze, včetně překlepů a gramatických chyb. Díky méně času strávenému ručním psaním mohou profesionálové soustředit svou energii na důležitější činnosti založené na hodnotě.

Vyšší produktivita

Automatizace procesu vytváření identického nebo opakujícího se textu eliminuje únavné psaní. Umožňuje vám soustředit se na důležitější úkoly.

Expandér textu nejenže ukládá fráze a odstavce pro použití, dokáže si také zapamatovat přihlašovací údaje a zkrátit dobu psaní při vyplňování webových formulářů. Nebudete tedy muset opakovaně zadávat stejné informace.

  Uložte fotografie a videa z Instagramu do svého systému [Windows]

Personalizace

Textové expandéry tu nejsou od toho, aby vaši zákazníci cítili, jako by text napsal robot. Vplíží se s flexibilitou přizpůsobit texty s náznakem personalizace.

Budete moci upravovat a přidávat informace do identického textu vytvořeného textovým expandérem. Umožňuje vám personalizovat zprávu a poskytovat lepší zákaznickou zkušenost.

Jednotný hlas značky

Pomocí textového expandéru mohou podniky zajistit, aby byl se zákazníky komunikován konzistentní hlas značky. Jakmile do zasílání zpráv integrujete hlas vaší značky, nástroj jej automaticky dohoní.

Pomůže vám zajistit, že budete v souladu s hlasem vaší značky u všech vašich zákazníků.

Jak vybrat nejlepší textový expandér?

Na trhu je spousta nástrojů pro rozšiřování textu. Zatímco některé mohou vypadat nejvýhodněji, jiné vás mohou potěšit svými solidními nabídkami. Je tedy snadné se zmást a divit se, jak si vybrat nejlepší textový expandér!

Zde je několik tipů, jak začít:

Zvažte své potřeby

Nejprve se rozhodněte, jaké typy úryvků textu potřebujete, aby rozšiřovač textu pokryl. Může zahrnovat formátování textu, šablony dokumentů nebo vlastní zkratky. Jaká slova, fráze nebo symboly často píšete? Nabízí to textový expandér, o kterém uvažujete? Najděte ty, které uspokojí všechny vaše potřeby.

Otestujte expandér textu

Jakmile budete mít seznam potenciálních textových expandérů, vezměte je na testovací jízdu. Podívejte se, jak snadné je použití softwaru, zda existuje bezplatná zkušební verze nebo zda máte přístup k recenzím zákazníků. Je důležité posoudit použitelnost textového expandéru a zajistit, aby rozhraní bylo jednoduché a snadno se v něm pohybovalo.

Prozkoumejte přizpůsobitelnost

Chcete si nastavit vlastní zkratky? Pokud vaše požadavky zahrnují i ​​to, vyhledejte textové expandéry, které vám umožní vytvářet a upravovat vaše zkratky. Zvýší celkovou použitelnost nástroje pro rozšiřování textu.

Zajistěte kompatibilitu

Zvažte, zda lze expandér použít na platformách a aplikacích, které používáte nejčastěji.

Můžete jej například potřebovat používat s programy, jako je Microsoft Office, Dokumenty Google, Outlook nebo webové prohlížeče. Ušetří vám to nutnost vypínat zařízení nebo textový expandér, když upgradujete na nový operační systém nebo hardware.

Výzkum spolehlivosti

Ujistěte se, že textový expandér, na který se díváte, je spolehlivý a přesný. Udělejte si čas a podívejte se na recenze zákazníků nebo se s jakýmikoli dotazy nebo obavami obraťte přímo na společnost, abyste se vyhnuli budoucím nepříjemnostem.

Zohlednění těchto bodů vám pomůže učinit správnou volbu a najít perfektní textový expandér pro vaše potřeby.

Nyní se podíváme na nejlepší nástroje pro rozbalování textu, které vám pomohou psát rychleji.

Nástroj pro nahrazení textu

Nástroj pro nahrazování textu je praktická interní funkce Macu, která uživatelům poskytuje efektivní způsob zadávání textu rychleji a s menším počtem stisknutí kláves.

Můžete definovat texty nebo fráze a přiřadit je ke zkratkám. Pomůže vám rychle a přesně vytvořit dlouhé a komplikované části textu pomocí několika úhozů.

Například zadáním „myaddr“ můžete automaticky zadat vaši úplnou adresu. Uživatelé si také mohou přizpůsobit své zkratky a zadat svůj podpis nebo dokonce konkrétního smajlíka.

Ke zjednodušení běžných překlepů můžete také použít Nástroj pro nahrazení textu. Napsání několika písmen může vést k frázi, kterou jste zamýšleli, místo vašich obvyklých chyb.

TextExpander

Ať už jste jednotlivec, který hledá vyšší efektivitu, nebo podnik vyžadující komplexní řešení pro rozšiřování textu, TextExpander vám může pomoci posunout vaše psaní a tvorbu dokumentů na další úroveň.

  Opravte problémy s pevným diskem ve Windows 10

TextExpander si je vědom syntaxe a struktury jazyka a dokáže automaticky doplňovat nejčastěji používaná slova v každém jazyce. Navíc jej lze dále rozšířit o různé pluginy, jako je vkládání URL, obrázků a kalendářů.

TextExpander můžete použít pro macOS, Windows, iOS a Chrome. Jedná se o placený nástroj, který začíná již od 3,33 $ měsíčně na hlavu. Nabízejí také bezplatnou zkušební verzi pro uživatele, aby zjistili, zda je to ten pravý!

 • Funguje na:

 • Okna

 • Operační Systém Mac

Typinator

Už vás nebaví trávit hodiny opakovaným psaním stejných informací? Typister je tu, aby zachránil situaci! Tento vynikající nástroj pro rozšiřování textu je navržen tak, aby zefektivnil váš pracovní postup.

S Typinatorem můžete psát dlouhé úryvky textu pomocí několika úhozů a již žádné pracné opakování textu. Automatizační nástroj Typinator se svou špičkovou technologií a rozsáhlými funkcemi je výkonným zdrojem pro podniky a týmy pro automatizaci komunikace, udržení pořádku, úsporu času a odpočinek pro vaše prsty!

Je k dispozici pro Mac OSX 10.6 nebo novější. Jejich licence stojí 25 eur nebo 28 USD pro jednotlivce. Nenabízejí žádné měsíční předplatné.

Raketový typář

Rocket Typist je výkonný textový expandér, který pomáhá zvýšit vaši produktivitu pomocí funkcí, jako jsou šablony šetřící čas a efektivní funkce maker.

Jeho uživatelsky přívětivé rozhraní usnadňuje rozšiřování textu a pomocí možností přizpůsobení můžete rychle a efektivně přizpůsobit aplikaci tak, aby vyhovovala vašim konkrétním potřebám.

Rocket Typist má vestavěné zástupné symboly, které vám umožňují rychle vkládat vlastní obsah do rozbaleného textu. Pomocí tohoto nástroje můžete do zástupných symbolů začlenit prvky, jako je aktuální čas, datum a náhodný výběr znaků.

Rocket Typist je k dispozici pro Mac a nabízí některé nejlepší základní funkce ve své třídě zdarma. Rozšiřují také placený balíček Pro, který začíná od 9,99 $ měsíčně.

Espanso

Espanso je pokročilý, bezplatný nástroj pro rozšiřování textu s otevřeným zdrojovým kódem pro macOS, Linux a Windows. Nabízí rozsáhlou sadu funkcí, které uživatelům umožňují efektivně rozšiřovat psaný text.

S Espanso mohou uživatelé rozšířit efektivitu psaní a ušetřit drahocenný čas a přitom zůstat produktivní. Snadno použitelný textový expandér je dodáván se všemi nezbytnými funkcemi, jak je uvedeno výše, a nemá žádné měsíční poplatky.

Pravidla náhrady Espanso umožňují uživatelům vytvářet pokročilé zkratky pro rozšíření textu a kódu. Pomocí klávesových zkratek a maker mohou uživatelé vytvářet skripty a spouštět je přímo ze svého textového expandéru.

Nabízí tři placené plány od 9,99 $ měsíčně.

 • Funguje na:

 • Okna

 • Linux

 • Operační Systém Mac

TypeIt4Me

TypeIt4Me je výkonný nástroj pro rozšiřování textu, který vám pomůže rychle rozšířit často používané úryvky textu nebo vytvořit zkratky pro slova, fráze a celé odstavce pomocí několika úhozů.

S TypeIt4Me můžete psát delší kusy textu rychle, bez námahy a přesně – což vám ušetří drahocenný čas. Nástroj podporuje akce přetažení a je vysoce přizpůsobitelný pro vaše specifické potřeby psaní.

TypeIt4Me je k dispozici pro macOS a Windows. Software nenabízí balíček měsíčního předplatného. Můžete provést jednorázový nákup za 19,99 $.

 • Funguje na:

 • Okna

 • Operační Systém Mac

PhraseExpress

PhraseExpress je výkonný nástroj pro rozšiřování textu dostupný pro uživatele Mac. Tento výkonný nástroj umožňuje uživatelům počítačů Mac ušetřit čas psaním dlouhých frází, e-mailových adres a vět pomocí několika úhozů.

PhraseExpress vám umožní rychle vyplnit formuláře, průzkumy, dokumenty a další pomocí předem vytvořených šablon. Jeho historie schránky je vše, co potřebujete ke sledování zkopírovaného obsahu. Jeho funkce textových statistik vám pomůže sledovat a měřit úroveň vaší produktivity. Poskytuje metriky v reálném čase o čase a počtu použitých znaků.

  Rychle zadejte speciální znaky v systému Windows pomocí klávesových zkratek

PhraseExpress nabízí placený plán s náklady v rozmezí od 96 do 241 USD. Tento plán je jednorázový nákup a poté se neplatí žádný měsíční poplatek.

Automatický text JitBit

JitBit AutoText je pokročilý nástroj pro rozšiřování textu navržený tak, aby vám pomohl zvýšit vaši produktivitu. S pomocí automatického textu můžete vytvářet vlastní knihovny frází pro ukládání často používaných frází a slov, automaticky formátovat text pomocí stylů a vkládat dynamické fráze, které obsahují data, čísla, kontaktní informace a další zástupné symboly textu.

Uživatelé mohou také vytvářet vlastní šablony a automaticky vyplňovat formuláře zpráv s rozevíracími poli, což dále zjednodušuje procesy a umožňuje ještě bezproblémovější zapojení zákazníků. S automatickým textem si můžete užít vyšší produktivitu s menším počtem stisknutí kláves.

Je k dispozici pro Windows zdarma pro individuální použití. Firmy mohou zvážit zakoupení své obchodní licence, která má hodnotu 22,85 USD a je dodávána se 14denní plnou zárukou vrácení peněz.

aText Textová automatizace

Nástroj aText Text Automation vyniká svými robustními funkcemi, které maximalizují produktivitu podniků a týmů. aText vám umožňuje automatizovat opakující se úkoly a upozornění, abyste zjednodušili zdlouhavé procesy.

Ať už jde o zefektivnění komunikace se zákazníky nebo rychlé zasílání aktualizací stavu kolegům, tento automatizační nástroj pomáhá podnikům zvládnout více za kratší dobu.

Platforma vám umožňuje vytvářet personalizované zprávy a obsah a poté je odesílat v určených datech a časech, což zajišťuje včasné doručení a vytváří konzistentní zákaznickou zkušenost.

aText Text Automation podporuje Windows i MacOS. Jejich placený plán začíná od 4,99 $.

 • Funguje na:

 • Okna

 • Operační Systém Mac

Závěr

Nástroje pro rozšiřování textu vám umožňují rychle vytvářet smysluplný obsah a zajistit, aby vaše zasílání zpráv bylo efektivní. Investice do takových nástrojů může být klíčem k úspoře času a peněz při psaní opakujícího se obsahu. Než si vyberete jakýkoli nástroj pro rozšiřování textu, musíte se dobře orientovat ve svých požadavcích a pak se vrhnout na svůj objev!

Textový expandér může být neocenitelným nástrojem pro firmy nebo týmy jakékoli velikosti. Při správném použití vám může pomoci zefektivnit vaše každodenní úkoly a minimalizovat čas investovaný do vytváření předpřipravených odpovědí a zároveň zlepšit vztahy se zákazníky.

Pokud používáte macOS, můžete využít jejich vestavěný nástroj pro automatické nahrazování textu. Předpokládejme, že se chcete rozhodnout pro nástroj třetí strany. V takovém případě je TextExpander tou nejlepší volbou, protože má jednoduché uživatelské rozhraní a funkce, jako jsou proměnné inteligentních návrhů, snadné kontroly aktualizací, oddělovače a rozhraní jedním klepnutím.

Můžete také prozkoumat některé chatboty, jako je ChatGPT, kteří mohou poskytovat informace a konverzovat s vámi jako skutečný člověk.

x