Kam se dívat Jeden den za sebou 4. sezóna (úplný návod)

One Day at a Time je populární americký sitcom, který vychází ze stejnojmenné série z roku 1975. Původní série se vysílala v roce 1975 a běžela 9 let do roku 1984, zatímco moderní restart byl vydán v roce 2017.

Jeden z výkonných producentů původního sitcomu oslovil společnost Sony Pictures Television prostřednictvím její společnosti Act III Productions s myšlenkou předělat sitcom s hispánskou rodinou jako protagonisty seriálu.

Reimaginovaná verze One Day at a Time měla premiéru na Netflixu 6. ledna 2017 a na populární streamovací platformě měla dobrý průběh po tři sezóny, dokud nebyla opravena, podobně jako mnoho jiných skvělých televizních pořadů.

Zrušeno Netflixem, obnoveno Popem

Netflix oznámil zrušení série 14. března 2019, ale o pár měsíců později, 27. června, byl Pop pro fanoušky série nositelem skvělé zprávy: show bude obnovena. Ve skutečnosti byl One Day at a Time prvním televizním pořadem, který byl oživen v televizní síti.

V důsledku toho měla čtvrtá sezóna premiéru téměř o rok později, 24. března 2020, na Pop. Kvůli pandemii COVID-19 byl však březen 2020 také okamžikem, kdy se výroba filmu Jeden den v čase úplně zastavila.

  Jak přizpůsobit stránku Nová karta Microsoft Edge

V listopadu 2020 Pop oznámil, že seriál po čtvrté sezóně ještě jednou zrušil, a ačkoli Sony Pictures TV plánovala nakoupit seriál, sitcom byl v prosinci 2020 trvale ukončen.

Tak kde nás to opouští? Pokud jste byli fanouškem One Day at a Time, pravděpodobně nejste spokojeni s touto emocionální horskou dráhou, která byla evolucí sitcomu: zrušeno, pak nezrušeno, pak odloženo a znovu zrušeno.

Kde se dívat na One Day at a Time sezóna 4

Sezóny 1-3:

Pokud jste to dosud neviděli, stále můžete sledovat One Day at a Time na Netflixu, ale pouze jeho první tři sezóny. Ačkoli Netflix show zrušil, stále si ve své knihovně ponechává předběžné zrušení prvních tří sezón show. Pro teď.

Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat si účet Netflix (pokud jej nemáte) a flámovat! Nevýhodou je, že Netflix již nenabízí zkušební verzi, takže si budete muset zakoupit plán předplatného, ​​abyste si mohli užít vše, co nabízí.

Za zmínku stojí, že jelikož One Day at a Time je americký sitcom, nemusí být dostupný v některých zemích po celém světě. Naším doporučením by bylo požádat jednoho z vašich přátel nebo příbuzných, aby před zakoupením plánu Netflix zkontroloval, zda je série dostupná ve vaší zemi.

Pokud není ve vaší oblasti k dispozici, můžete se pokusit obejít geografické blokování pomocí VPN. Ale k tomu se dostaneme za pár okamžiků.

  DisplayPort 2: Čím se liší a proč na tom záleží

Jeden den za sebou sezóna 4:

Bohužel nebudete moci sledovat čtvrtou a poslední sezónu One Day at a Time na Netflixu, protože platforma ztratila práva na streamování po zrušení show. Čtvrtou sezónu show však můžete streamovat zdarma na CBS, pokud jste na americké půdě.

Jediné, co musíte udělat, je navštívit Stránka Jeden den v čase na webu CBS a klikněte na tlačítko Sledovat nyní nebo vyberte konkrétní epizodu ze seznamu níže. Pokud máte v prohlížeči nainstalovaný blokovač reklam, CBS vám zabrání ve sledování pořadu, dokud jej nevypnete.

Po zobrazení sponzorské zprávy by se měla sitcom začít přehrávat ve vašem prohlížeči. Měli byste si také všimnout několika svislých čar na liště přehrávání epizody, které signalizují čas, kdy se během epizody začne přehrávat reklama. Pozastavení epizody navíc minimalizuje přehrávač a místo toho zobrazí reklamu, na kterou lze kliknout na celé obrazovce.

Není to zrovna pohodlné, ale alespoň nemusíte platit za sledování čtvrté sezóny, že? Svým způsobem, protože nebudete moci sledovat show, pokud jste v současné době mimo USA, jak jsme stručně zmínili výše.

Můžete však použít VPN k obcházení geografických omezení a sledovat One Day at a Time Season 4 na CBS bez jakéhokoli omezení. Tedy kromě reklam, samozřejmě.

Použijte VPN ke sledování Jeden den po druhém

Pokud se kvůli geografickým omezením nemůžete dívat na jeden den, důvěryhodná služba VPN, jako je NordVPN, vám může pomoci dostat se z této nálevy bez velkého úsilí. Stačí si do zařízení nainstalovat VPN, vybrat server se sídlem v USA a užít si streamování pořadu.

  Nejlepší distribuce Linuxu pro uživatele Mac

NordVPN vám poskytuje bleskurychlé rychlosti připojení, které usnadní plynulé streamování videa bez ukládání do vyrovnávací paměti a zároveň chrání vaše soukromí, takže vaše online místo pobytu zůstane mezi vámi a zařízením, které používáte pro přístup k internetu.

Tato služba také prosazuje zásadu nulového protokolování, dvojitou VPN, která vaše připojení podruhé odrazí pro další ochranu, 256bitové šifrování a dokonce i CyberSec, což je vynikající způsob, jak blokovat reklamy a domény napadené malwarem bez použití vyhrazené nářadí.

Přečtěte si naši úplnou recenzi NordVPN, pokud se chcete o této službě dozvědět více.

Profesionálové
SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 2letý tarif (sleva 68 % – odkaz níže)
Většina serverů VPN s různými IP adresami
Až 6 současných připojení
Žádné protokoly a šifrovaná připojení pro naprosté soukromí
Podpora chatu 24/7.

Nevýhody
Některé servery mohou být pomalé a nespolehlivé
Používání aplikací může být trochu těžkopádné.

Přečtěte si naši úplnou recenzi NordVPN.

Jak sledovat One Day at a Time Online – ZÁVĚR

Když vezmeme v úvahu všechny okolnosti, pokud jste zklamaní, že Netflix zrušil One Day at a Time po pouhých třech sezónách, budete rádi, když zjistíte, že čtvrtou sezónu můžete sledovat na CBS zdarma, ale obsahuje občasné reklamy a můžete to udělat, pouze pokud jste v USA.

Jasnou stránkou je, že do mixu můžete přidat VPN, což by vám mělo pomoci obejít všechna nespravedlivá geografická omezení a streamovat čtvrtou sezónu One Day at a Time bez ohledu na zemi, ve které se právě nacházíte.