Kolikrát můžete dostat ban na PS4

PlayStation 4 nebo PS4 je herní systém poskytovaný společností Sony. Tato zařízení se primárně používají pro špičkové hry. Tato zařízení jsou dodávána s CPU jako krabice, do které lze hry nahrát prostřednictvím DVD nebo pevných disků, a ovladačem, pomocí kterého můžete ovládat své hry. Pokud se ale pokusíte o jakékoli hackování nebo nezákonné činnosti na PS4, existuje šance, že dostanete trvalý nebo dočasný zákaz. Může se to také stát, pokud lidé nahlásí váš účet současně. Tak co, zajímá vás, kolik hlášení zakázat? V tomto článku se podíváme na to, kolikrát můžete dostat ban na PS4, abyste získali trvalý ban.

Table of Contents

Kolikrát můžete dostat ban na PS4

Získání práva veta na jakékoli platformě je vážná odezva vzhledem k tomu, že cokoliv, co jste udělali, je také tak vážné a porušující. Podívejme se, co může způsobit, že budete tomuto zákazu čelit na PS4 nebo PSN.

Co vám dává ban na PSN? Co vám může způsobit ban na PS4?

Tři hlavní zásady systému PlayStation vám mohou zakázat zákaz na PSN i PS4:

Pokud se pokusíte porušit kteroukoli z těchto zásad, váš účet může získat trvalý nebo dočasný zákaz. Některé z běžných chyb, které vás mohou na PS4 zablokovat, jsou:

  • Šikanování ostatních hráčů
  • Pokus o hacknutí jakékoli hry
  • Propagace nenávistných projevů
  • Poskytování psychického nebo fyzického stresu ostatním hráčům

Může vás PS4 zakázat za nadávky?

Ano, existuje šance, že budete ve hrách zablokováni za klení nebo nadávky. Nebude to ale trvalý zákaz na startu. Pokud budete i nadále dělat stejné chyby, bude na váš účet vydán trvalý zákaz.

Na jak dlouho budete na PS4 pozastaveni kvůli proklínání?

V podstatě záleží na tom, kolikrát na PS4 lidem nadáváte nebo nadáváte. Doba dočasného zákazu může trvat 7 nebo 14 dní. Někdy to může trvat i měsíc. Ale je lepší nenadávat ani nadávat, protože PlayStation může váš účet během okamžiku trvale zablokovat. A když je váš účet zablokován, nebudete jej moci žádným způsobem obnovit.

  Jak změnit výchozí nastavení formátu Dokumentů Google

Kolikrát musíte být nahlášeni, abyste dostali ban na PS4? Kolik hlášení bude zakázáno na PS4?

Ve skutečnosti nezávisí na tom, kolikrát budete nahlášeni. Spíš záleží na tom, jaké důvody jste uvedli. Pokud budete nahlášeni ze stejného důvodu třikrát, váš účet může dostat trvalý zákaz. Sony má právo trvale zakázat váš účet, pokud porušíte smluvní podmínky PSN.

Poznámka: Níže uvedená čísla nejsou oficiálně uváděna společností Sony PlayStation. Tato čísla jsou založena na výzkumu.

Kolikrát můžete dostat hlášení na PS4? Kolik hlášení bude zakázáno na PS5?

Neexistuje žádný konkrétní počet případů, kdy můžete být nahlášeni na jakémkoli zařízení PlayStation. Ale pokud jste ze stejného důvodu nahlášeni 3krát nebo vícekrát, existuje zvýšená šance, že získáte trvalé veto. Je tedy lepší neporušovat žádná pravidla ze smluvních podmínek zařízení PlayStation. Pokud bude váš účet zablokován, dostanete všechny podrobnosti na vaši doporučenou poštu, kdy bude váš účet zpět atd. Pokud se však jedná o trvalý zákaz, nebudete moci svůj účet za žádných podmínek získat zpět.

  Jak převést GIF na video

Poznámka: Níže uvedená čísla nejsou oficiálně uváděna společností Sony PlayStation. Tato čísla jsou založena na výzkumu.

Co se stane, když dostanete 3x ban na PS4?

Pokud budete zablokováni 3krát ze stejného důvodu, váš účet pravděpodobně dostane trvalý ban. Za žádných podmínek také nebudete moci získat svůj účet zpět.

Jak dlouho trvá trvalý zákaz na PS4?

Jak název napovídá, trvalý zákaz je na nekonečně dlouhou dobu a po jeho uplatnění nemůžete za žádných podmínek získat zpět svůj účet.

Můžete dostat ban za hlášení?

Ne, na PSN nemůžete dostat zákaz za hlášení lidí, kteří porušují pravidla za podmínek. Pokud však pouze nahlašujete náhodné lidi, kteří správně dodržují pravidla, můžete na PlayStation dostat dočasné veto jako varování.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli, kolikrát můžete dostat ban na PS4. Své dotazy k tomuto článku a návrhy témat pro budoucí články můžete vložit do sekce komentářů níže.

x