Které torrentové stránky stále fungují?

Torrenting dnes není takový, jaký býval před několika lety. Existují novější a lepší stránky pro torrentování – ale nenajdete je jen tak snadno, dokonce ani prostřednictvím vyhledávání Google. Také nechcete ztrácet svůj drahocenný čas prověřováním desítek nesmyslných webů, které slibují torrentování, ale ve skutečnosti ho nenabízejí.

Ať už hledáte film, hru nebo svůj oblíbený televizní pořad, následující seznam torrentových webů vám zjednoduší torrentování a pomůže vám během několika sekund najít, co hledáte.

Jaké jsou nejlepší torrentovací stránky, které stále fungují?

1. Pirátská zátoka – Celkově nejlepší torrentový web

Pirátská zátoka (TPB) byla založena v roce 2003 a je jednou z nejznámějších torrentových stránek. Stránka je dostupná ve 35 různých jazycích a najdete na ní miliony torrentových stránek. Je jednoduchý a snadno použitelný pro každého a není plný otravných reklam. Podporuje magnetické odkazy a průměrná rychlost stahování na platformě je 6,2 MB/s.

  Jak používat iPad jako externí displej Mac s postranním vozíkem

2. RARBG – Nejlepší torrentový web pro nové verze a filmy ve 4K

RARBG funguje od roku 2008. Jeho popularita je dána vysokou kvalitou torrentů a jednoduchostí používání platformy. Vše na webu je zdarma k použití a na platformu neustále přibývají nové torrenty. Navzdory své popularitě byl RARBG v mnoha zemích z právních důvodů zablokován. Tyto bloky však nezabránily lidem v přístupu k platformě a mnoho z nich pro přístup používá zrcadlové stránky RARBG. VPN vám také může pomoci obejít bloky a získat přístup k webu. Průměrná rychlost stahování na platformě je 6,1 MB/s.

3. 1337x – Nejlepší torrentový web pro software/aplikace.

1337x je torrentový web založený v roce 2007 a je oblíbený pro svou jednoduchou, organizovanou platformu. Popularita 1337x vzrostla v roce 2018 poté, co jeho další torrentový konkurent, Kickass Torrents, klesl. Stránka také nedávno prošla masivními úpravami, zlepšila se její rozvržení a odstranila některá vážná bezpečnostní nebezpečí. Web je zakázaný ve výsledcích vyhledávání Google a nedostanete se na něj pomocí jednoduchého vyhledávání Google. Reklamy na platformě jsou však trochu riskantní, takže je vhodné neotevírat stránky v práci nebo v blízkosti dětí. Průměrná rychlost stahování na platformě je 4,2 MB/s.

  Jak povolit nebo blokovat vyskakovací okna v prohlížeči Chrome

4. Torlock – Nejlepší torrentový web pro e-knihy a anime.

Torlock je také další populární torrentovací web se snadným uživatelským rozhraním. Je ideální, pokud hledáte e-knihy nebo vysoce kvalitní anime videa. Některé torrenty na webu nelze najít na jiných trackerech, ale s největší pravděpodobností najdete oblíbené. Webové stránky však obsahují riskantní reklamy a je vhodné k nim přistupovat opatrně. Průměrná rychlost stahování na platformě je 4,4 MB/s.

5. Torrentz2 – Nejlepší torrentový web pro hudbu.

Pokud tedy milujete hudbu Torrentz2 je vaše řešení. Na tomto webu můžete najít jakoukoli hudbu, kterou chcete. Torrentz2 je nová verze oblíbeného webu Torrentz. Stránka má minimalistické rozhraní, a proto se snadno používá, a průměrná rychlost stahování na platformě je 2,0 MB/s.

  Recenze náhlavní soupravy pro virtuální realitu VR Shinecon

6. Zooqle – Nejlepší torrentový web pro hry.

Existuje spousta herních torrentů Zooqle webová stránka. Tato stránka je ve světě torrentů zcela nová. Přestože je tato stránka oblíbená pro hraní her, nabízí také více než 37 000 filmů a více než 600 televizních pořadů. Průměrná rychlost stahování na platformě je 2,6 MB/s.

Důvody, proč používat VPN při torrentování

Poskytovatelé internetových služeb mají tendenci blokovat torrentové stránky, aby omezili nelegální torrentování, a Google také zablokoval zobrazování torrentových stránek ve výsledcích vyhledávání. Abyste se těmto blokům vyhnuli, je vhodné při přístupu na stránky s torrenty použít VPN. VPN skryje vaši IP adresu, takže při torrentování zůstanete anonymní. Pokud VPN nepoužíváte, riskujete, že od vašeho poskytovatele internetových služeb obdržíte oznámení o porušení autorských práv, narušení sítě nebo dokonce právní kroky.