Microsoft Teams: překlopte fotoaparát vodorovně

Microsoft Teams podporuje videohovory a funguje bez problémů s jakoukoli webovou kamerou připojenou k vašemu systému. K přizpůsobení zdroje videa můžete použít externí kameru, interní kameru nebo virtuální kameru. Microsoft Teams nemá mnoho funkcí pro fotoaparát; dochází k rozostření pozadí a zrcadlení.

Microsoft Teams: výklopná kamera

Microsoft Teams převrátí zdroj fotoaparátu pro uživatele horizontálně. To se projevilo, když něco zvednete při psaní, např. poznámku nebo knihu. Text takto nelze číst a mnoho uživatelů se obává, jak to na schůzce vypadá ostatním lidem.

  Wi-Fi 6E: Co to je a jak se liší od Wi-Fi 6?

Dobrou zprávou je, že ostatní lidé na schůzce vidí text správně; není pro ně zrcadlený ani převrácený. Pokud píšete na tabuli nebo držíte ceduli či knihu, obrázek se zobrazí tak, jak má.

Zrcadlený nebo převrácený text nepředstavuje problém pro ostatní lidi na schůzce, prezentující se tím však často rozhodí, protože nemůže přečíst text na svém monitoru a místo toho se na něj musí dívat (nebo použít fyzické zrcadlo). založit). Zde je jednoduchý způsob, jak to opravit, aby každý viděl text správně.

Microsoft Teams: překlopte fotoaparát vodorovně

Chcete-li získat zdroj z fotoaparátu, který se vám nepřetáčí, ale který mohou číst i všichni ostatní, musíte použít aplikaci fotoaparátu a režim prezentace v Microsoft Teams.

  Jak rychle vyhledávat na Disku Google

Stáhněte si YouCam a nainstalujte jej (použijte bezplatnou verzi).
Otevřete YouCam a klikněte na ikonu ozubeného kola vpravo nahoře.
Zrušte zaškrtnutí možnosti „Převrátit vodorovně“.
Zkontrolujte, zda se text zobrazuje správně.

Otevřete týmy společnosti Microsoft.
Zahájit schůzku nebo se k ní připojit.
Klikněte na tlačítko režimu prezentace vpravo nahoře.
Vyberte YouCam, ze kterého chcete prezentovat.
Uvidíte, že se text v YouCam zobrazí správně.
Všem účastníkům schůzky se text zobrazí správně jako sdílený z YouCam.

Poznámka: Místo YouCam můžete používat jakoukoli jinou aplikaci, pokud vám dává možnost vypnout překlápění/zrcadlení.

Závěr

Zrcadlení, které Microsoft Teams provádí, spočívá v tom, že se pro uživatele jeví obraz z fotoaparátu přirozenější. Převrácení textu je nešťastný vedlejší efekt, o jehož opravu uživatelé žádali Microsoft. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že to bude opraveno. Pokud musíte k výuce používat Microsoft Teams, může být tato metoda nejjednodušším a nákladově efektivním řešením problému zrcadlení.

  Jak úplně smazat účet Gmail: Průvodce krok za krokem