Načerpejte energii pro svá dobrodružství a ušetřete velké s BLUETTI

S blížícím se jarním teplem se srdce outdoorových nadšenců začíná chvět. Je čas, aby všichni dobrodruzi nastartovali motory obytných vozů a připravili se na backcountry eskapády.

Ať už se vydáte na dlouhé dobrodružství po pozemních komunikacích, nebo se letos opravdu nebojíte a hledáte nějaké vzrušení mimo síť, elektrárna BLUETTI je moudrá investice. S řadou přenosných generátorů, od malých kompaktních modelů po velkokapacitní výkonné elektrárny, má BLUETTI řešení, které se hodí k jakémukoli venkovnímu dobrodružství.

S takovou řadou elektráren je nyní objevování Great Outdoors pohodlnější a zábavnější než kdy dříve. Pryč jsou dny, kdy jsme to „drsnili“ a vzdali se luxusu, jako je studené pivo nebo večerní film. Nejen to, ale také komunikace a bezpečnost již nejsou problémem.

Můžete zajistit, že notebookům, tabletům a chytrým telefonům, stejně jako kapesním zařízením GPS a nouzovým satelitním komunikátorům, nikdy nedojde energie pro záchranu života.

Představujeme akci Solar Savings společnosti BLUETTI

BLUETTI s potěšením oznamuje svůj výprodej „Spring Into Solar“, který nabízí výjimečné nabídky na oslavu příchodu sezóny. Program běží od 7. března do 24. března 2024, takže máte dostatek času pořídit si elektrárnu, která mění hru, která zajišťuje bezpečnost, pohodlí a nepřetržitý přístup k pohodlí stvoření.

Díky velkorysým úsporám až 1 900 USD může být luxusní zařízení, jako je solární generátor BLUETTI, dostupnější, než si myslíte.

Síla a klid swapsolárního ekosystému BLUETTI

SwapSolar Ecosystem je jedním z dobrých příkladů skvělé nabídky nabízené společností BLUETTI. To zahrnuje:

  • Solární generátor BLUETTI AC180T
  • BLUETTI MultiCooler
  • Dvě modulární baterie B70 vyměnitelné za provozu

Je k dispozici za bezkonkurenční cenu a MultiCooler je přenosná chladnička, mraznička a výrobník ledu 3 v 1, která zajistí, že nikdy nebudete bez studeného nápoje a vaše jídlo bude vždy čerstvé. Během výprodeje Spring Into Solar je ekosystém SwapSolar snížen z 1328 USD na 899 USD za velkorysou 32% slevu.

  9 programovacích jazyků, které směřují k zániku

Je to vůbec první LFP bateriový MultiCooler a poskytuje současné chlazení a výrobu ledu. Není to ani troškař; jeho vysoce účinný kompresor dokáže dodávat studené kameny během několika minut. Tato vymoženost zajistí vychlazenou limonádu téměř ihned po skončení odpoledních aktivit.

Navíc s nepřetržitým výkonem 1 800 W si můžete ráno vždy vychutnat horkou kávu, večer přenosný obytný vůz chlazený klimatizací a čas strávený na vašem notebooku, tabletu nebo chytrém telefonu, kdykoli budete potřebovat.

MultiCooler má navíc prostornou přihrádku o objemu 40 l, která vám umožní zásobit se nezbytnými věcmi, než vyrazíte. A se snadno použitelnou aplikací a nezávislou dvoucyklovou chladicí technologií můžete přímo ze smartphonu nastavit teploty v rozsahu od -4 °F do 68 °F (-20 °C až +20 °C).

Ať už mrazíte zmrzlinu nebo steaky nebo chcete mít mléko či pivo vychlazené na dokonalou teplotu, přenosný MultiCooler vás pokryje.

Nabíjení je také hračka. Jednoduše zapojte jednotku do auta nebo do elektrické zásuvky, nebo použijte jednu ze dvou baterií B70. Každá baterie má životnost až šest dní a jednu můžete používat při nabíjení druhé. Tímto způsobem je přístup k vašim zařízením a spotřebičům nepřetržitý a také nejsou potřeba těžkopádné prodlužovací kabely.

Mighty Minis: Kompaktní výkonné jednotky BLUETTI

Přenosná elektrárna BLUETTI AC2A

Jakkoli je SwapSolar Ecosystem dobrý obchod, existuje spousta dalších možností. Pokud potřebujete menší BLUETTI elektrárnu, máte štěstí. Existuje spousta možností, včetně přenosné elektrárny BLUETTI AC2A.

AC2A má 300W AC výstup a kapacitu baterie 204,8Wh. A co víc, nabije se až na 80 % za pouhých 45 minut s přeplňováním 270 W turbodmychadlem a pracuje na tiché úrovni nižší než 45 dB. A s hmotností pouhých 7,9 lb je to vynikající volba pro krátké kempování nebo outdoorové nadšence, kteří hledají něco snadno přenosného.

Je také k dispozici v AC2A+PV120 a AC2A+PV200 solární sady, které zahrnují 120W nebo 200W solární panely, resp. Tyto sady nabízejí ještě více úspor, pohodlí a energetické účinnosti pro cestovatele, kteří dbají na energii.

  Co je to „falešné HDR“ a měli byste si koupit HDR Blu-ray?

Přenosná elektrárna BLUETTI AC70

Ale AC2A je jen nejkompaktnější model. Ostatní modely v rámci řady BLUETTI nabízejí vyšší výkon při zachování přenosnosti a nízké hmotnosti.

BLUETTI AC70 je například dimenzován na výkon 1 000 W s kapacitou baterie 768 Wh. Získáte stejně vynikající výkon turbodmychadla jako AC2A s přidáním 500W rychlého solárního sání, které poskytuje plné nabití za pouhé dvě hodiny.

AC70 je k dispozici s výraznou 36% slevou. To, co bylo 699 $, je nyní mnohem dostupnějších 449 $. A s hmotností 22,5 lb je stále přenosnou možností pro outdoorové nadšence, zatímco jej můžete použít také jako spolehlivou nouzovou domácí zálohu. Možnosti solární sady nabízejí ještě více slev a zahrnují 120W, 200Wa 350W panely.

Přenosná elektrárna BLUETTI AC180

BLUETTI AC180 je ideální pro kempující rodiny, které hledají malou elektrárnu. Díky výstupu střídavého proudu 1 800 W (a 2 700 W režimu powerlifting pro potřeby vysokého výkonu) a 11 portům pro odšťavňování více zařízení si rodiče mohou dát ráno kávu, děti mohou hrát na svých herních konzolách a každý si může užít ventilátor. – nebo AC chlazený obytný vůz a večerní film z miniprojektoru.

Kapacita baterie 1 152 Wh zajišťuje dlouhou životnost, zatímco její všestranné možnosti nabíjení zahrnují solární, AC zásuvku, auto nebo generátor. Můžete jej také dostat na 80 % kapacity za pouhých 45 minut se střídavým vstupem 1 440 W.

AC180 si můžete koupit jako samostatnou jednotku nebo jako součást 120W, 200W (s masivní slevou 500 $)nebo 350W solární souprava. Případně AC180P má vyšší kapacitu baterie pro uložení ještě více energie pro všechna vaše zařízení a spotřebiče.

BLUETTI’s Heavyweight Champions for Off-Grid a RV Adventures

BLUETTI však nabízí více než jen kompaktní elektrárny. Pokud potřebujete větší kapacitu, společnost má několik vynikajících vlajkových generátorů pro outdoorové nadšence, kteří potřebují extrémní výkon. I přes nezbytnou váhu navíc jsou tyto elektrárny stále přenosné a perfektní pro nadšence do obytných vozů, kteří chtějí jít trochu hlouběji do zapadákova.

  7 nástrojů pro vytváření poutavých srovnávacích grafů etechblog.cz

Přenosná elektrárna BLUETTI AC200L

BLUETTI AC200L má například neuvěřitelných 2400 AC výstup a 3600W powerliftingový režim. Díky rozšiřitelné kapacitě baterie 2 048 Wh a ještě větším možnostem nabíjení, které zvyšují jeho všestrannost, je to vynikající volba pro dobrodružství mimo síť nebo nouzové zálohování.

Po spárování s příslušenstvím BLUETTI D40 se AC200L přemění na vysoce účinný zdroj stejnosměrného proudu. Nabízí 12V bezproblémové nabíjení pro RV baterie, sledovací kamery, routery, reproduktory a rádia doma nebo na cestách.

Můžete výrazně ušetřit na AC200L s jedinou elektrárnou sníženou z 1 999 USD na 1 399 USD za úsporu 600 USD. Nebo se můžete rozhodnout pro Solární sada AC200L+PV200 který zahrnuje 200W panel a užijte si strhující 32% slevu, což se rovná 799 USD ve vaší kapse.

Existuje také několik dalších nabídek a balíčků, které zahrnují AC200L, na kterých si můžete pochutnat na očích, takže BLUETTI usnadňuje dlouhé výlety a dobrodružství mimo nezvyklé cesty.

Přenosná elektrárna BLUETTI AC200MAX

AC200MAX je další vysokokapacitní elektrárna pro nadšence RV, kteří chtějí jít o kus dál. Tato přenosná elektrárna je vybavena 2200W AC výstupním čistě sinusovým měničem s rázovou kapacitou 4800W. Poskytuje plynulé a stabilní napájení pro všechna vaše citlivá elektronická zařízení.

Během výprodeje Spring Into Solar od 7. do 24. března je snížena o 400 USD, ale existují i ​​​​další vynikající sady a nabídky, které je třeba zvážit pro všestrannou, vysokokapacitní elektrárnu.

Mezi nejlepší nabídky patří AC200MAX+3*PV120 solární sada, který zahrnuje tři 120W panely s úsporou 260 $. Pak je tu přenosná elektrárna AC200P, která nabízí 2000W AC výstupní čistý sinusový měnič s úsporou 300 USD oproti původní ceně 1499 USD.

Nenechte si ujít jarní výprodej BLUETTI

S úsporou až 1 900 $ mezi 7. a 24. březnem 2024 by si nadšenci do obytných aut a kempování neměli nechat ujít příležitost prozkoumat zlevněné ceny nabízené během výprodeje Spring Into Solar společnosti BLUETTI.

BLUETTI má několik let inovací a ocenění již za ním stojí a je rychle rostoucím lídrem v odvětví elektráren.

Zapojte se do akce ještě dnes a využijte některé obrovské slevy na prémiové elektrárny ideální pro kempování, jízdu na karavanu nebo jakýkoli výlet do divočiny, který by se vám mohl líbit.

Toto je sponzorovaný příspěvek. Volby produktů a názory vyjádřené v tomto článku jsou od sponzora a neodrážejí redakční směr MakeUseOf nebo jeho zaměstnanců.