Téměř dokonalá noční nabíječka pro váš Apple ekosystém

Klíčové věci

  • Nomad Stand One Max je prémiová a účinná bezdrátová nabíječka pro váš iPhone, Apple Watch a AirPods
  • Vyznačuje se elegantním černo/bílým designem, ale na měkkých plochách se hromadí prach
  • Pro rychlé nabíjení budete muset zakoupit 30W adaptér, ale dokovací stanice se uživatelům ekosystému Apple vyplatí

Nyní, když nabíjení Magsafe přišlo na iPhone, Nomad – známý svými pouzdry a nabíječkami – vytvořil řadu nabíječek kompatibilních s Magsafe. Mají Base One, Base One Max, Stand One a nyní Stand One Max. Base One Max už používám u svého stolu k nabíjení AirPods a Apple Watch. Nicméně jsem byl nadšený z testování Nomad Stand One Max využít pohotovostního režimu mého iPhonu na mém nočním stolku.

Nomad Stand One Max

Nomad Stand One Max je bezdrátová nabíječka navržená k nabíjení iPhonu, Apple Watch a AirPods/AirPods Pro, to vše v minimalistickém a krásném jediném zařízení, které může žít na nočním stolku, stole nebo pultu pro snadný přístup. Tato nabíječka zabírá pouhých 3,23 x 5,55 x 5 palců, váží statných 1,8 lb a běží po jediném kabelu, i když v krabici není dodávána s nabíjecí kostkou.

Typ nabíječky MagSafe, Qi 2

Délka kabelu 2m

Kompatibilní s iPhone, Apple Watch, AirPods

Co je součástí nabíječky, kabelu

Značka Nomad

Rozměry 3,23 x 5,55 x 5 palců

Otočení na výšku nebo na šířku

Nabíjecí výkon 30W

Klady

  • Prémiová konstrukce a design
  • Rychlé a efektivní nabíjení
  • Může nabíjet tři zařízení najednou

Nevýhody

  • Dražší než jiné podobné nabíječky
  • Bez napájecí cihly
  • Žádný pohotovostní režim při nabíjení hodinek

Design: Krásný, minimální, funkční a výkonný

Dříve, pokud jsem chtěl nabíjet své každodenní nošení technologie Apple najednou, potřeboval jsem hrst kabelů nebo několik nabíjecích doků. Nyní se stojanem Stand One Max mohu bezdrátově nabíjet svůj iPhone, AirPods a Apple Watch najednou a přitom používat pouze jeden kabel a jednu nabíjecí kostku (ačkoli nabíjecí kostka bohužel není součástí dodávky). Nomad se oddělil od ostatních a někdy i levnějších konkurentů vytvořením nádherných, elegantních a praktických produktů, které vypadají dostatečně dobře, aby zůstaly venku a viditelné na téměř jakémkoli nočním stolku nebo stole.

  Jak smazat historii Uberu

Design je jednoduchý: Nomad se rozhodl pracovat s kovem a sklem s možností výběru mezi černou a bílou barvou. Jsou elegantní a krásné a pokračují v designovém jazyce společnosti Apple, jako by byly součástí produktové řady společnosti Apple jako možnost nabíjení první strany.

Hannah Stryker / MakeUseOf

K rychlému nabití všech tří zařízení vyžaduje Stand One Max 30W adaptér. Nomad může dosáhnout rychlých rychlostí nabíjení vložením 15W oficiální certifikované nabíječky MFi MagSafe do hlavní nabíječky pro iPhone; nabíječka, která je kompatibilní pouze s MagSafe, nebude fungovat. Dále Nomad přidal rychlou nabíječku Apple Watch (Apple Watch Series 7, 8, 9, Ultra, Ultra 2) a perfektně dimenzovanou 5W Qi bezdrátovou nabíjecí misku pro vaše AirPods nebo AirPods Pro.

Nomad také zajistil, aby byl Stand One Max dostatečně těžký, aby pomohl přidat k eleganci a celkovému prémiovému zážitku jejich nabíječek – Stand One Max není výjimkou. Skleněná a kovová nabíječka 3 v 1 váží téměř 2 libry při 1,8 lb, má štíhlou základnu pouze 3,2 x 5,5 palce a je 5 palců vysoká. Základna je obalena protiskluzovou gumou a má nabíjecí podložku TPU odolnou proti prachu a poškrábání, která zvyšuje její použitelnost.

Hannah Stryker / MakeUseOf

Nabíjení vašich zařízení pomocí stojanu Nomad One Max

Nomad Stand One Max používám jako nabíječku u postele od té doby, co mi byla doručena domů v polovině prosince 2023. Zatím jsem ji rád používal a je téměř dokonalá. Mohl bych to použít na svém stole, kdybych chtěl, ale mít to v ložnici na nočním stolku bylo skvělé pro můj pracovní postup a způsob, jakým komunikuji se svými zařízeními.

  Přečtěte si, jak přetaktovat Raspberry Pi Zero 2 W

Hannah Stryker / MakeUseOf

Apple Watch Series 6 nosím co nejdéle během dne i v noci, abych mohl sledovat svůj spánek. V závislosti na baterii ji sundávám jen do sprchy a někdy i na hodinu nebo tak večer, když ukládám děti ke spánku. Málokdy mám všechna tři zařízení na nabíječce současně. Když to udělám, nemám z toho, že mám iPhone v orientaci na výšku, nulová frustrace.

Je však třeba poznamenat, že pokud máte nabíjené Apple Watch, nemůžete svůj iPhone nabíjet v režimu Landscape, který by s nejnovější aktualizací umožnil režim StandBy. Dalším prvkem, který stojí za zmínku, je, že pokud máte hodinky nabíjené s uvolněným páskem, mohlo by to narazit do vašich AirPods, i když díky záchytné přihrádce, ve které AirPods spočívají, se AirPods nepohybují.

Hannah Stryker / MakeUseOf

V posledních dvou měsících každodenního používání Stand One Max jsem byl potěšen celkovým zážitkem. Sundání mého iPhone z MagSafe puku je snadné, protože Nomad se rozhodl zvednout MagSafe Puck ze skleněné části jen tak, abych mohl svůj iPhone odtáhnout pod úhlem a nechat Stand One Max stát. Také se mi líbí, že tato nabíječka 3 v 1 zabírá tak málo místa (3,23 x 5,55 x 5 palců) a nabíjí se pouze jedním kabelem.

Měli byste si koupit Nomad Stand One Max?

Hlavními přínosy nabíjecího doku, jako je např Nomad Stand One Max by byly ty s celým ekosystémem Apple. Technicky vzato, pokud máte jiný telefon než iPhone, stále můžete získat prsten nebo pouzdro, které by fungovalo s MagSafe, a můžete nabíjet jakékoli malé zařízení s podporou Qi na bezdrátové nabíječce Airpods. Na nabíječce Apple Watch však žádné jiné hodinky nabíjet neumí. Proto pouze pokud máte alespoň iPhone a Apple Watch, stál by tento Stand One Max vůbec za to.

  15 skvělých příkazů terminálu Mac OS X, které možná neznáte

Hannah Stryker / MakeUseOf

Pokud se snažíte rozhodnout, zda tato nabíječka stojí za to, zde je několik dalších prvků, které stojí za zmínku ohledně jejího používání. Za prvé, funguje přes pouzdra, pokud pouzdro záměrně neblokuje bezdrátové nabíjení (jako je kovová deska nebo magnet, který není MagSafe atd.). Zkoušel jsem to s řadou pouzder od všech různých značek, stejně jako bez pouzdra, a ve všech případech se můj iPhone namontoval a nabil bez problému.

Za druhé, budete potřebovat kvalitní cihlu, jinak nedosáhnete uvedených rychlostí. Ano, můžete vyjít s levnější kostkou a mít funkčnost, ale abyste dosáhli plné rychlosti nabíjení, budete k této nabíječce potřebovat kostku 30 W.

Za třetí, materiál použitý na měkkých dotykových plochách velmi rychle shromažďuje prach. Dá se snadno setřít, ale rychle se na něm hromadí prach a alespoň černý model tento prach velmi rychle ukazuje. Dále, v závislosti na pouzdrech, které používáte, může bílý puk MagSafe v průběhu času zaznamenat určité zbarvení na vysoce dotykových bodech. Samotný MagSafe Puck však zůstává bez prachu a škrábanců.

Miloval jsem používání této nabíječky, a to i s několika vtípky nebo věcmi, které jí brání v dokonalosti. Pokud hodně investujete do ekosystému Apple, pravděpodobně se vám bude také líbit.

Nomad Stand One Max

Nomad Stand One Max je bezdrátová nabíječka navržená k nabíjení iPhonu, Apple Watch a AirPods/AirPods Pro, to vše v minimalistickém a krásném jediném zařízení, které může žít na nočním stolku, stole nebo pultu pro snadný přístup. Tato nabíječka zabírá pouhých 3,23 x 5,55 x 5 palců, váží statných 1,8 lb a běží po jediném kabelu, i když v krabici není dodávána s nabíjecí kostkou.