Nejdelší aktuální Snapchat Streak

Snapchat představuje svým uživatelům jedinečný sociální zážitek, který bere myšlenku stálosti, která často přichází se sociálními sítěmi, a trhá ji na kusy. Aplikace je založena na myšlence mizejících vzpomínek, fotografií a videí, které netrvají věčně a jsou navrženy tak, aby dočasně nahlédly do života vás a vašich přátel.

Pokud jste v aplikaci noví, pruhy se mohou zdát jako zvláštní koncept a možná ani nevíte, co znamená číslo vedle vašich přátel. Pojďme se ponořit hluboko do konceptů, které stojí za sérií Snapchat, jak se můžete ujistit, že jste vždy na své sérii, a jaká je zatím nejdelší série Snap. Zajímá vás, jak můžete dnes soutěžit s ostatními ve světě? Jen hledáte přátelskou soutěž online?

Níže máme vše, co byste kdy chtěli vědět o nejdelších sériích Snapchat, tak se podívejte!

The Allure of Snapchat Streaks

Když jsou Snapchaty vytvořeny v časové tísni, mohou se často samy o sobě stát formou umění. Selfie a trapná videa, na kterých jste vy a vaši přátelé, jsou sdíleny okamžitě, místo toho, aby byly odhozeny ze strachu z následků. Zachycení okamžiku kolem vás se stává instinktivním, spíše než pocitem nuceného nebo vyrobeného, ​​a vzhledem k pomíjivé povaze toho všeho se Snapchat cítí při každodenním používání bez námahy.

Tento pocit relaxace se však nemusí nutně rozšířit do všech aspektů aplikace. Zatímco snímky fotografií a videí trvají jen chvíli a příběhy trvají celých dvacet čtyři hodin, než nadobro zmizí, Snapchat Streaks jsou navrženy tak, aby probíhaly v závislosti na úsilí dvou stran umístěných do sociální aplikace. Tyto pruhy proměňují Snapchat v něco jako hru, která každý den podporuje interakci s aplikací a nutí stále více lidí, aby otevírali Snapchat několikrát denně.

Mnoho uživatelů se zamilovalo do myšlenky pruhů, které podporují komunikaci na platformě, přičemž každý uživatel posílá každý den fotografii nebo video druhému jednotlivci. I když má Snapchat další významy, které si všímají úrovně přátelství mezi uživateli aplikace – emotikony srdce, usměvavé obličeje ve slunečních brýlích a další – není žádným tajemstvím, že když vidíte, jak vy a váš nejlepší přítel roste stále výš a výš, je cítit hrdost.

Vysvětlení pruhů

Co je to vlastně pruh? Pokud jste ve Snapchatu nováčkem, možná budete mít problém zjistit, co přesně uživatelé míní, když mluví o svých Snapchatu se svými přáteli, ale buďte si jisti, že je to jeden z jednodušších aspektů aplikace. Myšlenka série Snapchat je jednoduchá: vy a váš přítel se navzájem chňapnete jednou denně během dvaceti čtyř hodin (ačkoli o tom existuje určitý spor, jak uvidíte níže). Po třech dnech lámání tam a zpět konečně obdržíte malou ikonu plamene spolu s novým číslem: 3, které představuje tři dny lapání tam a zpět mezi uživateli. Toto je vaše série Snapchat a bude se každý den zvyšovat vy a ta druhá osoba.

  Jak používat dva filtry Snapchat najednou

Jak si dokážete představit, existují dva typy lidí, pokud jde o Snap streaks. První si může myslet, že jsou roztomilí, ale nestarejte se o to, aby vás nebo jiného uživatele každý den chytili. Pokud tam ten pruh je, mohou zvážit, že někoho přetrhnou, ale většinou uživatelé v této skupině neudělají z chycení prioritu, i když hrozí, že váš pruh zemře.

Druhá skupina se samozřejmě zamiluje do myšlenky Snap streaks. Snapchat už není jen sociální aplikací nebo dokonce hrou, ale je součástí života. Je to něco, co kontrolujete každé ráno, když se probudíte, a každý večer, než jdete spát. Ať už máte jednu sérii nebo sto, je snadné se vsadit, že od té doby, co jste skončili tady, patříte do té druhé skupiny.

Jak udržet pruh v chodu

Udržet sérii může být těžší, než si myslíte. Jistě, začíná to docela snadno, protože si vy a vaši přátelé mezi sebou posíláte fotky, videa, selfie a další. Možná vás ale překvapí, jak snadné je uklouznout, zapomenout poslat fotografii zpět dané osobě, když jste si jisti, že jste ráno zkontrolovali své snímky. Jistě, je snadné se zbavit, když šestidenní série Snapů odumře, ale jakmile překročíte 100 dní lámání tam a zpět, je docela těžké začít znovu. Zde je několik základních způsobů, jak udržet svou sérii v chodu:

 • Začněte každý den odesláním snímků osobě nebo lidem, se kterými máte probíhající série. Udělejte z toho rutinu; byli byste překvapeni, jak snadné je soustředit se a zapamatovat si to po několika týdnech.
 • Vždy mějte v kontaktu s druhou osobou, pokud nevrátila váš Snap zpět do obvyklé doby. Pošlete jim upomínkovou zprávu, aby věděli, že čekáte na odpověď.
 • Snapchat se neskrývá, když vaše série s někým umírá. Pokud vám dochází čas na uložení pruhu, vedle vašeho kontaktu se zobrazí malá ikona přesýpacích hodin. To znamená, že čas vám oběma utíká. Snapchat oficiálně nezveřejnil, jak dlouho to trvá, ale pokud bychom měli hádat, pravděpodobně se díváte na přibližně čtyři hodiny zbývající do konce pruhu, což znamená, že přesýpací hodiny se objeví přibližně dvacet hodin po vaší poslední výměně Snap.
 • Oba uživatelé si musí snímky vyměňovat každý den. Nestačí jen jeden.
 • A konečně, i když se fotografie a videa započítávají do vaší série, chatová zpráva nestačí. Pokud vše, co jste udělali, je poslat svému nejlepšímu příteli textovou zprávu ve Snapchatu, budete mu chtít poslat fotku nebo video spolu s ní.

Zde je dobrá zpráva: pro kvalifikaci jako započítávání do série nezáleží na kvalitě Snapu. Stačí něco poslat svému příteli, ať už je to fotka vašeho obličeje, obrázek vašeho dvorku nebo dokonce fotka uprostřed noci vašeho tmavého pokoje. Jakákoli fotka nebo video se započítává do pruhu, takže je snadné, rychlé a jednoduché poslat něco hned ráno. Pokud máte potíže s vymýšlením toho, co byste měli do svého Snapu umístit svým přátelům, je použití vašeho Bitmoji avatara jedním z nejlepších způsobů, jak vyplnit rámeček bez odeslání prázdného obrázku. Snapchat má dokonce několik nálepek založených na pruhu a možnosti Bitmoji, které lze použít ve vašem obrázku.

  Jak používat čočku Harry Potter Bitmoji na Snapchatu

Ještě jeden nápad: stačí napsat „proužek“ pomocí textového nástroje na vašem zařízení a odeslat přátelům. Dostanou význam za obrázkem a dokončíte odeslání své fotografie pro daný den.

Další emotikony

Stojí za zmínku, že kromě základního počtu čar a sady emodži pravděpodobně uvidíte vedle nich spoustu dalších emotikonů. Všechny mají své vlastní významy, které zde můžete objevit podrobněji, ale nejdůležitější při pohledu na vaše pruhy jsou emotikony nejlepších přátel. Zatímco na Snapchatu můžete mít až osm nejlepších přátel, na prvním místě může být pouze jeden člověk. Různé emotikony ve tvaru srdce podrobně popisují úroveň vašeho přátelství s ostatními uživateli Snapchat, takže se budete chtít podívat na našeho průvodce emotikony Snapchat, abyste zjistili význam každé ikony.

Proužky odměn

Z velké části skutečná odměna za to, že budete držet krok se svými Snapchat pruhy, pochází z pocitu úspěchu, že jste číslo udrželi. Snapchat nenabízí žádné vážné odměny nebo ceny za to, že máte vysokou sérii Snapchat, i když se stane něco malého, ale zvláštního, když kontaktujete 100 dní (žádné spoilery!). Odesílání snímků obecně pomáhá zvýšit vaše skóre Snapchat, což zase pomáhá dokázat, že službu používáte více než vaši přátelé. Obecně platí, že odesílání více snímků také znamená, že je pravděpodobnější, že odemknete trofeje uložené ve Snapchatu, ačkoli žádná z trofejí (pokud víme) nesouvisí s vaší sérií snímků. Přesto, i když je odměnou většinou nárůst počtu Snap streak, je to pravděpodobně dost na to, aby se kdokoli, kdo čte tento článek, dozvěděl o nejdelších Snap streacích.

Udržování skóre nejvyšších pruhů

Takže tady je věc týkající se sledování sérií Snapchat: nedostatek jakéhokoli druhu oficiální výsledkové tabulky Snapchat znamená, že neexistuje způsob, jak sledovat, kdo má skutečně nejvyšší sérii Snapchat na světě. Dokud Snapchat nevytvoří automaticky vyplněnou nástěnku v aplikaci – a neexistuje žádné potvrzení ani náznak, že se to někdy stane – můžeme se řídit pouze tím, co je uvedeno na webu uživateli Snapchatu, kteří dobrovolně zveřejňují své Snap pruhy pomocí softwaru pro snímání obrazovky na svém iPhone nebo zařízení Android.

Díky členům naší komunity v komentářích níže však máme určitou představu o tom, na jaká čísla byste se svými pruhy měli mířit. Naše komunita je neuvěřitelně aktivní, pokud jde o Snapchat, neustále posouvá jejich počet výš než kdykoli předtím. Na základě našich nedávných komentářů jsme shromáždili seznam 25 nejlepších současných držitelů rekordů spolu s daty zveřejnění, která si můžete prohlédnout v komentářích níže.

  Jak otočit fotografie pro Snapchat

Protože uživatelé neustále posílají svá skóre v různých časech, uvádíme pouze skóre nastavená ke dni zveřejněnému v našich komentářích, protože nemůžeme přesně předpokládat, že série nadále rostla, aniž by byla ztracena. V případě remíz jsme nejprve zveřejnili nejstarší číslo a pokračovali nejnovějším. Odkazujeme také na odpovídající komentář.

Žebříček Alphr

Zde jsou naši dosavadní držitelé rekordů k 12. září 2021.

 • Arthur a Filippa, 2 146 (4. března 2021)
 • Jeff a Teresa, 2 071 (10. března 2021)
 • Shoshanna a Bridget, 2 043 (25. března 2021)
 • Daniel a Robin, 2 034 (26. března 2021)
 • Caitlin O’Mahony, 2 033 (3. prosince 2020)
 • Ryan a Serg, 2 020 (31. srpna 2020)
 • Alex a Raff, 2 000 (6. října 2020)
 • Nina a Eva, 2000 (16. prosince 2020)
 • Joseph a Gabriel, 2 000 (22. ledna 2021)
 • Madison a Adriana, 2000 (16. března 2021)
 • Pierson Gilreath, 1 999 (2. prosince 2020)
 • Daniel a Robin, 1 985 (5. února 2021)
 • Jake a Micah, 1 983 (22. ledna 2021)
 • Jake a Keegan, 1 979 (16. listopadu 2020)
 • Matt a Stephen, 1 978 (30. ledna 2021)
 • Andy a Gaige, 1 976 (30. listopadu 2020)
 • Kat a Swain, 1 961 (2. listopadu 2020)
 • Kent K. a Brett S. 1 959 (27. února 2021)
 • Stephanie a Jessica, 1 957 (5. června 2020)
 • Martin a Koen, 1 956 (1. prosince 2020)
 • Ivan a Kitty, 1 954 (4. února 2021)
 • Alexa a Kira, 1 947 (12. listopadu 2020)
 • Dan P. a Joe M, 1 947 (4. února 2021)
 • Ian a přítel, 1 946 (26. prosince 2020)
 • Teka a Rissa, 1 943 (12. října 2020)
 • Daniel a Justin, 1925 (19. prosince 2020)
 • Brandon a Mikey, 1 924 (17. února 2021)
 • Vismit a Ankita, 1 912 (15. ledna 2021)
 • Abby a Emmy, 1 908 (6. srpna 2020)
 • Casey a Bill, 1 907 (12. února 2021)
 • Čad a Amanda, 1 905 (14. srpna 2020)
 • Chas a Elizabeth, 1899 (14. února 2021)
 • Micheál Roche, 1 890 (8. listopadu 2020)
 • Gabriel a Joseph, 1 876 (21. září 2020)
 • Craig a Grant, 1 871 (20. srpna 2020)
 • Angus a Paul, 1 866 (20. ledna 2021)
 • Emily a Ethan, 1823 (13. července 2021)
 • ***

  Snapchat pruhy dělají aplikaci mnohem zábavnější. Když každý den vidíte, jak se vaše přátelství s jinou osobou buduje s novým číslem, přidává se do vašeho dne určité opakování a obecně vám vše připadá o něco zábavnější. Jako sociální síť má Snapchat ve zvyku házet spoustu nápadů na zeď, aby viděli, co se nalepí, ale pruhy jsou skutečně vynalézavý nápad, díky kterému je vše v aplikaci trochu vzrušující.

  Nezapomeňte odeslat svá nejvyšší skóre do komentářů níže a udržovat své skóre každý den, abyste mohli nadále soutěžit se svými přáteli, rodinou a žebříčkem, který jsme zveřejnili výše. Především však nepřestávejte chňapat a nezapomínejte své smyčky denně obnovovat, abyste neztratili své skóre!

  x