etechblog

Nejlepší Bluetooth reproduktory pro vaše auto

Od vychutnávání oblíbených melodií a podcastů až po přijímání hands-free hovorů, reproduktory do auta s technologií Bluetooth přidávají vaší cestě nové úrovně pohodlí a bezpečnosti.

VeoPulse

VeoPulse Car Speakerphone B-Pro 2 je dobře velké a lehké zařízení, které lze připevnit na clonu vašeho auta. Díky velkým ovládacím tlačítkům pro základní funkce nebudete muset spustit oči z vozovky. Přijímá také hlasové příkazy prostřednictvím telefonu: jednoduché „ano“ nebo „ne“ přijme nebo odmítne hovory, zatímco hlasové příkazy můžete použít také k volání a odesílání zpráv.

Duální 3W reproduktory znamenají, že konverzace jsou dostatečně hlasité a kvalita hovoru je dobrá. Hlasy jsou hlasité a čisté a hlasitý odposlech má také účinnou redukci šumu na pozadí.

Kromě toho můžete přehrávat hudbu a podcasty nebo získat verbální pokyny prostřednictvím své oblíbené mapové aplikace.

Hlasitý odposlech do auta VeoPulse B-Pro 2

Celkově nejlepší

Kompaktní a lehký reproduktor VeoPulse Car Speakerphone B-Pro 2 se pohodlně připevňuje k vašemu hledí. Nabízí hlasové příkazy, jasné hovory s redukcí hluku, pohybový senzor, který se aktivuje při nastupování a opouštění vozu, a celodenní výdrž baterie.

Klady

 • Kvalita Pohybový senzor
 • Nabíjecí kabel a napájecí adaptér součástí balení
 • Doba hovoru 12 hodin
 • Můžete připojit dvě zařízení současně
 • Včetně přiléhavé spony na hledí

Nevýhody

 • Nejedná se o nejvýkonnější reproduktor pro poslech hudby

Besign

Pokud máte omezený rozpočet, Besign BK06 Bluetooth Car Speakerphone nabízí vynikající hodnotu. Poskytuje mnoho funkcí, které lze nalézt u dražších hlasitých telefonů, včetně automatického pohybového senzoru, který detekuje a připojuje se, když vstoupíte do vozu, a odpojí se, když odcházíte. Navíc získáte handsfree volání a přístup k Siri nebo Google Assistant.

Hovory jsou jasné a ostré, zatímco výdrž baterie je vzhledem k ceně slušná. S 20 hodinami hovoru bude trvat několik dní, než budete muset reproduktor znovu nabít. S výkonem 4 W se však lépe hodí jako zesilovač zvuku při poslechu hudby než jako samostatný reproduktor.

Besign BK06

Nejlepší rozpočet

$ 30 $ 33 Ušetřete
3 $

Besign BK06 nabízí mnoho funkcí, které nabízejí jeho dražší konkurenti. Funkce, jako je automatický pohybový senzor, hands-free volání s hlasovými příkazy a baterie s dlouhou výdrží, činí cenově příznivou cenu ještě atraktivnější.

Klady

 • Vícebodová podpora pro připojení dvou zařízení
 • Kompaktní a lehký
 • Dobrá kvalita hovoru s redukcí hluku na pozadí
 • Klip na hledí součástí
  Nejlepší vtipy, hry a velikonoční vajíčka pro Google Assistant

Nevýhody

 • 4W výstup není ideální pro poslech hudby

Jabra

Jabra je jedním z předních výrobců hlasitých telefonů pro volání handsfree. Zatímco Jabra Tour není nejlepší zařízení pro milovníky hudby, jediný 3W reproduktor je ideální pro hlasové hovory. Je malý a kompaktní a jeho klipsový design zajišťuje snadné připevnění k vaší sluneční cloně.

Máte všechny funkce, které potřebujete pro efektivní handsfree volání. Reproduktor má také základní vestavěné hlasové příkazy a spojit se můžete se Siri nebo Google Assistant.

Můžete připojit dvě zařízení současně a kvalita zvuku je naprosto v pořádku pro telefonování a poslech podcastů a audioknih.

Hlasitý telefon Jabra Tour Bluetooth do auta

Nejlepší pro hlasové příkazy

Pokud hledáte hlasitý odposlech primárně pro hlasové ovládání, reproduktor Jabra Tour Bluetooth In-Car Speakerphone vám pomůže. Je malý a kompaktní a dobře se vejde na sluneční clonu. Hovory jsou jasné a má integrované hlasové příkazy a vynikající integraci s hlasovými asistenty.

Klady

 • Vestavěný pohybový senzor
 • Solidní kvalita sestavení
 • USB kabel součástí balení
 • Až 20 hodin hovoru

Jabra

Pokud chcete Bluetooth reproduktor do auta s výkonným zvukem, Jabra Freeway se může pochlubit maximálním výkonem 10 W ze tří reproduktorů, čímž vytváří zvuk Jabra Virtual Surround. U reproduktoru tohoto typu je zvuk robustní. Můžete se však také připojit k vašemu autorádiu pomocí snadno použitelné funkce vysílání FM.

Hlasové příkazy jsou také dobré a reproduktor má různé vestavěné příkazy, které usnadňují přijímání nebo odmítání hovorů, opakované vytáčení nebo volání zpět, přičemž máte také přístup k příkazům telefonu vašeho zařízení. Kvalita hovoru je stejně vynikající jako kvalita hudby a získáte také funkci pohybového senzoru.

Hlasitý telefon Jabra Freeway Bluetooth do auta

Nejhlasitější Bluetooth reproduktor

Jabra Freeway obsahuje tři reproduktory s vlastním virtuálním prostorovým zvukem Jabra. Hudba překypuje úžasně vyváženými tóny a audioknihy a podcasty jsou nedotčené. Můžete jej také připojit k vašemu autorádiu pro ještě lepší zvuk. Freeway se také může pochlubit vynikajícím hands-free ovládáním a všemi funkcemi, které byste očekávali od prémiového výběru.

Klady

 • Micro-USB kabel součástí balení
 • Doba hovoru 14 hodin
 • Vynikající zvuk
 • Efektivní prostorový zvuk
 • Dobrý pohybový senzor
  Jak používat filtry výjimek Nest.js k řešení chyb

Nevýhody

 • Nepřekvapivě objemné
 • Drahý

Motorola

Pokud je vaším hlavním zájmem výdrž baterie, Motorola Mobile Accessories Sonic Ride nabízí neuvěřitelných 45 hodin hovoru. Pokud plánujete výpravnou cestu napříč krajinou a potřebujete spolehlivý reproduktor do auta, který budete jen zřídka potřebovat nabíjet, může to být ten pravý pro vás.

2W reproduktor není ohromující, pokud jde o zvukový výstup pro hudbu, ale hovory jsou ostré a čisté a reproduktor je vybaven redukcí ozvěny a šumu. Své hovory a odesílání textových zpráv můžete spravovat bez použití rukou a zároveň budete dostávat informace o tom, kdo vám volá, a upozornění, když se baterie konečně vybije.

Mobilní příslušenství Motorola Sonic Rider

Nejlepší výdrž baterie

$ 40 $ 60 Ušetřete
20 dolarů

Motorola Mobile Accessories Sonic Rider je nejlepší volbou, pokud potřebujete hlasitý odposlech s vynikající baterií. Díky 45hodinovému hovoru a 5měsíční pohotovostní době je špičkou ve výkonu. A díky vynikající redukci hluku a hands-free volání to stojí za zvážení při dlouhých cestách.

Klady

 • Vícebodová technologie pro použití dvou zařízení
 • Vynikající kvalita hlasu
 • Snadné nastavení

Nevýhody

 • Hudba nezní skvěle

FAQ

Otázka: Co je to Bluetooth?

Bluetooth je bezdrátová technologie krátkého dosahu používaná pro výměnu dat. Umožňuje vám připojit se a vyměňovat si informace mezi širokou škálou produktů, včetně chytrých domácích gadgetů, jako jsou termostaty a reproduktory nebo bezdrátových zařízení, jako jsou sluchátka a tiskárny.

Otázka: Mohu si do auta dát reproduktor Bluetooth?

Ano, do auta si můžete dát reproduktor Bluetooth. Pokud však chcete, aby reproduktor Bluetooth zesílil vaše autorádio, ujistěte se, že je stereo kompatibilní s Bluetooth.

Pokud chcete reproduktor Bluetooth používat jako nezávislý zdroj zvuku v autě k přehrávání hudby z jiného zařízení, jako je váš smartphone, nezapomeňte, že kvalita zvuku bude záviset na vašem reproduktoru. Reproduktory Bluetooth obecně nezní tak dobře jako stereo reproduktory do auta a nejsou určeny pro akustiku vozidel.

  7 her pro úlevu od stresu a vylepšené celkové kognitivní funkce

Také je potřeba zvážit velikost a umístění reproduktoru. Některé mohou být objemné, zvláště pokud se chystáte na objem, a najít pro ně místo na palubní desce nebo kdekoli jinde může být složité. Měli byste také dodržovat bezpečnostní opatření a nedovolit, aby vám ve výhledu bránil objemný reproduktor Bluetooth.

Otázka: Může reproduktor Bluetooth nahradit stereo systém mého auta?

Výrobci navrhují stereo systémy s ohledem na akustiku vozidla. Proto je nepravděpodobné, že získáte stejný zvukový výkon, jaký byste získali z autorádia.

Integrace Bluetooth reproduktoru do vašeho systému však může mít mnoho výhod. Patří mezi ně cenově výhodné vylepšení zvuku a také hlasové ovládání a hands-free volání, pokud tuto funkci ještě nemáte. Možnost přidat připojení Bluetooth ke staršímu systému autorádia je dalším důvodem, proč byste mohli chtít mít reproduktor Bluetooth.

Otázka: Musíte připojit reproduktor Bluetooth, abyste jej mohli používat?

Ne, nemáte, protože většina reproduktorů Bluetooth má dobíjecí baterie. Větší a výkonnější reproduktory Bluetooth mohou vyžadovat síťovou zásuvku. Praktičtější volbou pro použití v autě jsou však přenosné Bluetooth reproduktory s vestavěnými bateriemi.

Otázka: Jaký je rozdíl mezi reproduktorem Bluetooth a bezdrátovým reproduktorem?

Tyto dva termíny se běžně používají zaměnitelně. Je tu však rozdíl. Reproduktor Bluetooth používá k bezdrátovému připojení Bluetooth, zatímco bezdrátový reproduktor se může připojit pomocí Bluetooth a dalších bezdrátových technologií, jako je Wi-Fi.

Otázka: Je Bluetooth špatný pro kvalitu hudby?

Bluetooth může mít určitý vliv na kvalitu hudby. Například ke snížení velikosti zvukových souborů používá Bluetooth ztrátovou kompresi. To může mít za následek ztrátu jemných detailů a věrnosti reprodukce zvuku. Novější kodeky Bluetooth jsou však efektivnější a ztráta kvality zvuku je mnohem méně patrná.

Bluetooth může také zavádět latenci, což může být problematické pro DJe nebo hráče. S reproduktorem Bluetooth v autě to však nebude velký problém.

Otázka: Proč bych měl vypínat Bluetooth, když jej nepoužívám?

Vaše zařízení bude po zapnutí nepřetržitě vyhledávat další zařízení Bluetooth. Díky tomu je vaše zařízení zranitelné vůči bezpečnostním problémům, jako je neoprávněný přístup k osobním údajům nebo infekce malwarem. Vybíjí také vaši baterii, i když ji nepoužíváte, zatímco Bluetooth může rušit i jiná bezdrátová zařízení, jako jsou dětské chůvičky.

x