etechblog

Skvělý zvuk, ale potřebuje více funkcí

Klíčové věci

  • Beyerdynamic MMX 200 se vyznačuje pohodlným designem s plyšovými náušníky z paměťové pěny pro delší herní sezení.
  • Má vynikající kvalitu zvuku pro hraní her i hudbu, s širokou zvukovou scénou a schopností zvýšit hlasitost.
  • K dispozici jsou všestranné možnosti připojení s Bluetooth 5.3 a podporou nízké latence a navíc 35hodinová výdrž baterie.

Pohodlí a kvalita. To jsou dvě slova, kterými bych shrnul bezdrátový herní headset Beyerdynamic MMX 200. Kvalita se rozprostírá v celém balení, od konstrukčních materiálů po zvuk a další, a toto jsou jedny z nejpohodlnějších herních sluchátek, které jsem měl dlouhou dobu na sobě.

Beyerdynamic MMX 200 také vypadá jako součást, s oranžovými akcenty vytvářejí pěkný offset pro bílou i černou verzi headsetu. Mají vynikající výdrž baterie, poskytují až 35 hodin přehrávání, přicházejí s Bluetooth 5.3 a podporou bezdrátového připojení s nízkou latencí a snadno se používají na vašem Switch, PS4 nebo PS5, Xboxu nebo PC. První oficiální herní náhlavní souprava Beyerdynamic je v mnohém v pořádku – jak byste očekávali od jednoho z předních světových výrobců sluchátek.

Beyerdynamic MMX 200

Bezdrátový herní headset Beyerdynamic MMX 200 vyniká pohodlím a kvalitou zvuku. Vyznačuje se plyšovými náušníky z paměťové pěny pro delší hraní, lehkým designem s hmotností 360 g (12,7 oz) a pasivní izolací hluku. Stylový design v černé nebo šedé barvě s oranžovými akcenty, postrádá okázalou estetiku, ale nabízí jednoduchost a styl. Díky 35hodinové baterii, Bluetooth 5.3 a podpoře bezdrátového připojení s nízkou latencí jde o všestranný headset pro jakoukoli herní platformu.

Značka Beyerdynamic

Výdrž baterie Až 35 hodin

Materiál Plast, kov

Bluetooth 5.3

Noise Cancellation No

Mikrofony Jeden odnímatelný boom mikrofon, dva integrované mikrofony

Hmotnost 360g bez kabelu

Barvy Černá, šedá

Podporované kodeky SBC, AAC, LC3

Skládací č

Typ nabíjení USB-C

Vícebodový Ano, ale je vyžadováno analogové připojení

Přepravní pouzdro č

Frekvenční rozsah 20-20 000Hz

Velikost ovladače 40 mm

Typ sluchátek přes ucho

Klady

  • Pohodlný design, silné polstrování
  • Skvělá kvalita zvuku
  • Skvělá kvalita mikrofonu
  • Více možností připojení, široká podpora
  Co bych měl dát do své základny pro přežití Minecraftu

Nevýhody

  • Žádný software pro přizpůsobení
  • Pravděpodobně potřebuje více přímých „herních funkcí“

Mačkací, pohodlné náušníky

Gavin Phillips / MakeUseOf

Tlusté náušníky Beyerdynamic MMX 200 z paměťové pěny jsou nádherně pohodlné, krásně padnou kolem uší, aniž bych vyvíjel příliš velký tlak. Velké, kulaté náušníky jsou navrženy pro hráče, kteří sedí celé hodiny, aniž by si sundali sluchátka, a optimalizují herní pohodlí během těchto dlouhých her.

Kontroluji MMX 200 během britské zimy, takže teploty zde nejsou nijak zvlášť vysoké, i když mám zapnuté topení, stále mluvíme o rozumných teplotách v mé kanceláři. Zajímalo by mě, jestli extra plyšové náušníky MMX 200 mohou způsobit problém s teplem během teplejších měsíců, zejména pro ty v teplejších podnebích.

Gavin Phillips / MakeUseOf

Moje uši však zůstávají v současné době šťastné a přiléhavé a mám podezření, že vaše budou také. Celková tloušťka náušníků také poskytuje určitou pasivní izolaci hluku, což je také vítáno.

U herních náhlavních souprav se nyní vždy bere v úvahu hmotnost a 360 g (12,7 oz) hmotnost MMX 200 bez kabelů není vůbec špatná. Sluchátka jsem nosil hodiny v kuse a nikdy jsem neměl pocit, že by byly příliš těžké, což je další plus pro úroveň pohodlí.

Omezené barvy, decentní styl

Gavin Phillips / MakeUseOf

MMX 200 je trochu na robustní straně designu headsetu, částečně kvůli důrazu na pohodlí; velké, kulaté, uzavřené náušníky mají podobně pohodlnou čelenku.

Jsem fanouškem tohoto poněkud nenápadného stylu, pokud jde o herní sluchátka. MMX 200 se nevyznačují okázalým RGB nebo jinou „herní“ estetikou, ale sluchátka Beyerdynamic nikdy nebyla o tomto stylu. Místo toho je MMX 200 k dispozici v černé nebo šedé barvě, přičemž oba modely mají stejný oranžový akcent pro kolečko hlasitosti, tlačítka a tak dále.

Gavin Phillips / MakeUseOf

Na MMX 200 je jen velmi málo tlačítek. Na levém sluchátku se nachází kolečko hlasitosti, tlačítko Meta Link Switch (více o tom za chvíli), port USB-C a odnímatelný port mikrofonu, zatímco na pravém sluchátku je vypínací tlačítko. Je to poněkud nenápadné a zachovává vizuální styl bez zbytečnosti, což osloví ty, kteří nutně nechtějí, aby jejich sluchátka křičela „gamer“.

Všechna tlačítka jsou dostatečně citlivá, jak byste očekávali, ale kolečko hlasitosti má hlučnější cvakání, než se očekávalo, přičemž každé otočení kolečka ozve slyšitelné cvaknutí. Není to velký problém, ale bylo to překvapivé.

  Oprava chyby Wyze 07 na Androidu

Dobrá baterie a možnosti připojení

Gavin Phillips / MakeUseOf

35hodinová výdrž baterie je dobrá volba, pokud jde o herní sluchátka. Soutěží s pobuřujícími nabídkami 300hodinových náhlavních souprav HyperX, ale je nepravděpodobné, že byste se vzdálili od nabíjecího výstupu a 35 hodin je více než pár herních relací v hodnotě energie baterie.

Konektivitu zajišťuje Bluetooth 5.3 s podporou kodeků SBC, AAC a LC3 a USB-C dongle s nízkou latencí. Obě připojení fungují dobře, i když jsem většinu času strávil používáním hardwarového klíče s nízkou latencí. S dongle zapojeným do USB portu se MMX 200 připojil téměř okamžitě a nezaznamenal jsem žádné výpadky. Přesto je kvalita mezi používáním hardwarového klíče s nízkou latencí a běžným Bluetooth zřejmá, takže se vyplatí hardwarový klíč používat, kdykoli je to možné.

Gavin Phillips / MakeUseOf

K dispozici je také Hybrid Mode, což je termín Beyerdynamic pro drátové a bezdrátové připojení. Stisknutím tlačítka Meta Link Switch se pohybujete mezi režimy a hybridní režimy vám umožňují zapojit se do konzole nebo počítače a připojit smartphone, abyste mohli přijímat hovory nebo jinak. Chcete-li však tuto funkci používat, potřebujete kabel USB-C na analogový kabel, který není součástí balení a je třeba si jej vyzvednout pro použití s ​​ovladačem Xbox.

K dispozici je také rozšířený režim, který funguje podobně jako pasivní režim na jiných sluchátkách a umožňuje pronikání vnějšího hluku do sluchátek. Nikdy mě nebaví pasivní zvukové režimy a verze MMX 200 je podobná ostatním v tom, že zvuky jsou přehnaně zdůrazněny a stávají se rušivými a odvádějí pozornost od vašeho hraní.

Zklamaný nedostatkem herních funkcí a softwarové podpory

Ale přes veškeré pohodlí, výdrž baterie a konektivitu Beyerdynamic MMX 200 postrádá funkce, které byste očekávali u herních sluchátek v této cenové hladině. Nemluvím o okázalém RGB, ale o funkcích, které jsou nyní standardem, jako je desktopový software, přizpůsobitelné EQ, specifické herní profily, prostorový zvuk atd.

Najdete nějaký desktopový software pro aktualizaci hardwarového klíče s nízkou latencí, ale mimo něj toho MMX 200 moc navíc nenabízí.

Skvělý zvuk, skvělý mikrofon

Gavin Phillips / MakeUseOf

Rozsáhlá odbornost Beyerdynamic v oblasti audia je místem, kde MMX 200 září a poskytuje vynikající zážitek z poslechu – ať už ve hře, při poslechu hudby nebo jinak. Pokud jde o hardware, specifikace MMX 200 není nijak zvlášť ohromující: 40mm dynamické měniče a frekvenční odezva 20-20 000 Hz jsou v dnešní době samozřejmostí.

  Jak vypadat jako brambora na videokonferenci Microsoft Teams

Na MMX 200 se mi líbí, že jsou dobré jak pro hraní her, tak pro hudbu. Společnost Beyerdynamic se rozhodla je vyladit pro obecné použití zvuku spíše než speciálně pro hraní her, což znamená, že přinášejí kvalitu napříč všemi oblastmi, spíše než aby zněli dobře ve střílečkách z pohledu první osoby nebo závodních hrách (jak však již bylo řečeno, ekvalizéry herního profilu by byly vítejte v těchto konkrétních okamžicích).

Gavin Phillips / MakeUseOf

MMX 200 má také slušně širokou zvukovou scénu a také mě bavila hlasitost; můžete tato sluchátka natočit, aniž by kvalita zvuku příliš klesla. Herní headset MMX 200 používám jako každodenní ovladač již několik týdnů a trefili se do toho.

Ale další oblast, na které MMX 200 září, je jeho odnímatelný raménkový mikrofon, který má 10mm kondenzátor s frekvenčním rozsahem 50-18 000 Hz. Tato kombinace je lepší, než kterou najdete u většiny ostatních herních náhlavních souprav, a rozdíl je znát během hraní her nebo dokonce jen chatování s ostatními lidmi v Discord nebo Slack. Pokud je pro vás důležitá čistota hlasu, může být MMX 200 skvělým pokřikem.

Měli byste si koupit bezdrátový herní headset Beyerdynamic MMX 200?

Beyerdynamic’s MMX 200 se prodává za 250 $, což ho rozhodně staví nahoru, pokud jde o cenu.

Je těžké se dovolat. Úroveň pohodlí, kvalita sestavení a kvalita zvuku, které poskytuje MMX 200, jsou vynikající a nemůžete jim nic vytknout. Společnost Beyerdynamic však uvedla na trh MMX 200 jako herní sluchátka s výrazným nedostatkem herních funkcí.

Mýlím se v táboře kvality zvuku před herními funkcemi, protože zvuk je vždy nejkritičtějším aspektem jakékoli sady plechovek – her nebo ne – ale bylo by dobré, kdyby společnost Beyerdynamic tyto problémy řešila v budoucích verzích.

Beyerdynamic MMX 200

Bezdrátový herní headset Beyerdynamic MMX 200 vyniká pohodlím a kvalitou zvuku. Vyznačuje se plyšovými náušníky z paměťové pěny pro delší hraní, lehkým designem s hmotností 360 g (12,7 oz) a pasivní izolací hluku. Stylový design v černé nebo šedé barvě s oranžovými akcenty, postrádá okázalou estetiku, ale nabízí jednoduchost a styl. Díky 35hodinové baterii, Bluetooth 5.3 a podpoře bezdrátového připojení s nízkou latencí jde o všestranný headset pro jakoukoli herní platformu.

x